preloader
Przejdź do głównej treści
8705009ff206dbcc2058b39dba068d4c3a26e9

8705009ff206dbcc2058b39dba068d4c3a26e9

Natalia Niewolna dyrektorką sportową drużyny kobiecej

Informowaliśmy o tym tydzień temu, a teraz klub oficjalnie to potwierdza. Natalia Niewolna poszerza klubowe struktury w kobiecej Pogoni Szczecin. Pełny komunikat poniżej.


Struktury kobiecej drużyny ponownie zostały wzmocnione. Dyrektorką sportową naszego żeńskiego zespołu została Natalia Niewolna.

Niewolna urodziła się 25 grudnia 1985 roku. To była trenerka oraz zawodniczka Olimpii Szczecin, która pracowała także jako trenerka przygotowania fizycznego reprezentacji Polski kobiet. W swoim CV ma również publikacje naukowe dotyczące treningu piłkarskiego i przygotowania motorycznego zawodniczek. Obecnie pełni funkcję Wicedyrektor ds. Sportu w Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie.

W 2026 roku Niewolna ukończyła pierwszy Kurs Dyrektorek Sportowych organizowany przez Szkołę Trenerów PZPN. Jej zadaniem w Pogoni będzie rozwój pionu sportowego, koordynacja procesu szkolenia, budowa polityki transferowej oraz tworzenie spójnej ścieżki rozwoju zawodniczek od Akademii do pierwszego zespołu.

- Nowa rola w strukturach klubu jest dla mnie ogromnym wyzwaniem, którego świadomie się podjęłam. Mam nadzieję, że doświadczenie, odbyte kursy i współpraca z całym środowiskiem przyniosą wymierne efekty zarówno w pierwszym zespole jaki i pozostałych drużynach młodzieżowych - mówi Natalia Niewolna.

- Jest mi niezmiernie miło powitać Natalię na naszym pokładzie. Głęboko wierzę, że jej wiedza, kompetencje i doskonała znajomość środowiska piłki kobiecej wzniosą politykę transferową klubu na jeszcze wyższy poziom - podkreśla dyrektorka zarządzająca kobiecej Pogoni, Dominika Grosicka. - Zatrudnienie dyrektora sportowego to kolejny krok w stronę wzmocnienia drużyny kobiecej i jej pełnej profesjonalizacji. Tym ruchem chcemy stworzyć jeszcze lepsze warunki do dalszego rozwoju zawodniczek, a także budowania silnej pozycji klubu na krajowej arenie.

Witamy na granatowo-bordowym pokładzie, Natalia!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2816

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (21)

Landsberg

Landsberg

(94017/96000) 25.06.2026 13:22
Która z nich to Natalia?
Landsberg

Landsberg

(94017/96000) 25.06.2026 13:25
Natalia Niewolna nic mi nie wyjaśnia bo Grosicka też jest nie wolna , to mężatka przecież
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 25.06.2026 13:31
Gratuluje. Brakuje odpowiednika w męskiej części Portowej rodziny.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 25.06.2026 13:37
Skoro zakęta to trudno.. ;)
alchemik

alchemik

(59765/72000) 25.06.2026 13:57
Komu zależy na takich głupawych wpisach tutaj komentujących ????? ... Pewnie wielu by chciało ,,posiadać'' taka kobietę (p. Grosicka).. Ale tu chodzi o dobro kobiecej Pogoni!!.. Jak na razie zrobiono bardzo dużo. .i mądrze!! Zaczęto budowanie drużyny od sztabu trenerskiego a teraz od dyrektora sportowego...na zawodniczki przyjdzie czas.... Kto dzisiaj w polskiej kobiecej piłce posiada taki sztab trenerski????? Co może Czarni?? ha,ha Ja jestem dobrej myśli ...może ten sezon 26/27 będzie jeszcze bardziej cieszył ładną grą i wygranymi....
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 25.06.2026 13:57
Trafiony ruch transferowy. Naigrywanie się z czyjegoś nazwiska - mega słabe, żeby nie powiedzieć dosadnie.
donDelgado

donDelgado

(2387/2400) 25.06.2026 14:02
dobra decyzja, wszak potrzebna jest osoba na tym stanowisku która się zna na rzeczy, w razie niepowodzenia pani grosicka umyje ładnie rączki, wszak jej pozycja nie może zostać naruszona.
Doker

Doker

(8205/9600) 25.06.2026 14:27
Kontynuacji sukcesów drużyny a nawet ich rozwinięcia w piłce międzynarodowej!!!
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 25.06.2026 14:55
Powodzenia Pani Natalio. Gratuluję decyzji.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 25.06.2026 15:07
Kurs Dyrektorek Sportowych? WTF? też bym się na taki wybrał a potem hyc, na dyrektora (-; (jak w klasyku "mój mąż jest z zawodu dyrektorem") wygląda na to, że jedyną bez kompetencji pozostaje p.Dominika....
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 25.06.2026 16:48
Makijażystka wciśnięta na krzywy ryj do zarządu mówi o pełnej profesjonalizacji struktur, szczyt bezczelności. Ale najważniejsze że focia jest do wrzucenia na insta.
Yaro

Yaro

(2227/2400) 25.06.2026 18:00
Co wy się tej Grosickiej czepiliście,dajcie się kobiecie wykazać,chyba dobrze,że ktoś swój i dobry moim zdaniem jej pierwszy ruch. Natalia ,doświadczona i nasza, i niech te nasze granatowo-bordowe dziewczyny przynoszą chwałę naszemu klubowi. Hejterom podziękujemy,tacy mądrzy jesteście za tym ekranem,czy telefonem? Znawcy i krytycy co niektórzy się znaleźli,a w rzeczywistości nie powiem co . Brawo Pani Grosicka
Yaro

Yaro

(2227/2400) 25.06.2026 18:08
Ten komentarz napisałem pod kontem wcześniejszych hejtów dotyczących zatrudnienia Pani Grosickiej w żeńskiej sekcji,bo żona Kamila.
Yaro

Yaro

(2227/2400) 25.06.2026 18:09
Kingbruslikaratemiszcz Po prostu stwierdzam,że jesteś debil!!!!
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 25.06.2026 18:15
@Yaro a ty jesteś typowym simpem. Szkoda że tak wielu was teraz.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 25.06.2026 18:44
Czy może mi ktoś wytłumaczyć co w klubie robi Dominika Grosicka oprócz pozowania do zdjęć?!
kibol

kibol

(44373/48000) 25.06.2026 18:48
Z całym szacunkiem do Grosickiej ,ale nie oszukujmy się , Ona nie ma pojęcia o byciu na takim stanowisku. Więcej ma pojęcie Niewolna ,ale niestety układy układziki ,aż dziw bierze ,że AH dał się tak ładnie owinąć Grosikowi haha
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 25.06.2026 19:05
W damskiej piłce kwoty transferowe nie są zbyt wysokie więc jakaś szansa jest, że pozyskamy znaczące zawodniczki, ale wiele wskazuje, że to będzie rok przejściowy. Cieszy to, że jest kompetentna dyrektorka. W Unionie sezon jako trener(ka) męskiej drużyny kończyła kobieta i miała lepszą średnią niż jej poprzednik. O ile trener-kobieta, która jednak spędza czas w szatni z piłkarzami, może wzbudzić pew e kontrowersje. To co byłoby złego w dyrektorce męskiej drużyny? To dla tych co naśmiewają się z kursów dla dyrektorek. Co do żony Kamila , to rozumiem emocje, ale właśnie dlatego jest teraz Pani Natalia by nikt nie brał pod uwagę, że to Grosicka zatrudnia piłkarki. Mam nadzieję, że zbuduje silny skład. Ta drużyna potrzebuje ewolucji. Jeśli Grosicka pomoże w pozyskaniu sponsorów to Niewolna będzie mogła kontraktować zawodniczki. Więc zastanówcie się sami czy nie lepiej nieco "odpuścić" Grosikom w komentarzach? Ilu mamy reprezentantów z takim bagażem doświadczenia i szczecińskim rodowodem? Ile ludzi nieinteresujących się na codzień piłką kojarzy nazwisko Grosicki? Mnóstwo. Skoro już mamy tych nieszczęsnych celebrytów( też nie przepadam za samym faktem istnienia takiego zjawiska) to niech klub wykorzysta to na swoją korzyść. Skoro oni czerpią korzyści z klubu.
Yaro

Yaro

(2227/2400) 25.06.2026 19:28
Kingbruslikaratemiszcz Simpem,a co to znaczy? Ja jestem starej daty,choć staram się być na czasie to nie wiem. Ale jedno wiem,choć mało się udzielam w komentarzach,to jednak widzę,że jesteś jednym z wielu co tylko krytykuje,hejtuje przypuszczam ,że jesteś niespełniony lub z innego klubu, proszę cię odpuść,bo i tak nic to nie wnosi, idź w kąt i zrób co trzeba,może ci ulży.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 26.06.2026 04:19
@Yaro jakbyś był starej daty to byś się jeszcze bardziej oburzał że makijażystka jest w zarządzie. Zresztą aż dziwne, że większość forum była oburzona bardziej ode mnie jak ja Turbo wcisnął do zarządu, a teraz nagle większość broni. Żałosne. Podpowiem Ci, simp to taki rycerz na białym koniu niegdysiejszy, tylko z dużo niższym testosteronem który broni kobiety tylko dlatego że mu tak w tv mówią. A takie pierdoly że ja z innego klubu jestem tylko pokazują że sam jesteś trollem albo z rodziny Zaczeski.
mark

mark

(124592) 26.06.2026 07:23
Zauważyłem że wszyscy ci którzy z jakichś tam najróżniejszych powodów nie interesują się kobietami muszą koniecznie przy tematach sportu kobiecego swoje rzygowiny wrzucać.