preloader
Przejdź do głównej treści
870500c3a92282667628c622b6b51657f67d9f

870500c3a92282667628c622b6b51657f67d9f

Nieoficjalnie: Czubak w Pogoni od wtorku

Teraz możemy te informacje potwierdzić. Z naszej wiedzy wynika, że nowym, pierwszym asystentem Thomasa Thomasberga, będzie Patryk Czubak. Wprawdzie w ostatnich dniach mówiło się też o innych klubach zainteresowanych jego usługami, ale były trener Widzewa (ostatnio pracujący w Polonii Bytom) trafi ostatecznie do Pogoni - czytamy dalej. - Kontrakt, jak słyszymy, jest już podpisany i Czubak jutro rozpocznie pracę u boku Thomasberga.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4084

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

19DDD48

19DDD48

(235334) 27.04.2026 18:12
To możemy być już spokojni ;)
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 27.04.2026 18:15
Jak nie idzie to nie idzie :) Myślę że nie będzie to miało większego wpływu na końcówkę sezonu. Nie wiem jak w następnym ale tutaj trzeba wymienić wiele elementów żeby coś wypaliło.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 27.04.2026 18:21
Oby wniósł coś pozytywnego do klubu, to do reningów. Skoro jeden Czubak już jest, to teraz klub niech sfinalizuje transfer jeszcze jednego Czubaka.
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 27.04.2026 18:21
Serio nie wiem czy to coś da ale tak szczerze czy my w tym momencie mamy coś do stracenia? Patrząc na ostatnie wyniki czy może być jeszcze gorzej? Powodzenia trenerze pomóż nam się po prostu utrzymać w tym roku ;)
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 27.04.2026 18:25
Czubak ps " Rodos"
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 27.04.2026 18:30
Czyżby przestraszył się po niedzieli , że jak nie odwieszą Augustyniaka to legia spadnie a on nie chce być asystentem w lidze i woli niepewność do końca ale jednak z Pogonią ? No grubo kalkuluje pan Czubak albo jest pewny utrzymania Pogoni
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 27.04.2026 18:34
Kurde, myślałem że chodzi o innego Czubaka. Tamten myślę byłby bardziej teraz potrzebny.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 27.04.2026 18:35
Tak jak byłem zwolennikiem Tomasberga tak muszę ocenić że bardzo ta gra słabo wygląda i nie widać tu jego ręki(albo właśnie widać-totalny chaos). Albo nie ma charyzmy i nic do gadania i jest marionetką albo po prostu jest taki kiepski. Sam nie wiem.
Kristofer Moltisanti

Kristofer Moltisanti

(29353/36000) 27.04.2026 18:41
Chyba mu nie obiecali "pierwszego" w I lidze.
sektor4

sektor4

(15954/18000) 27.04.2026 18:42
Wreszcie do szatni wróci jezyk polski niektórzy zawodnicy będą więcej rozumieć ????????
szponiak

szponiak

(22279/24000) 27.04.2026 18:42
...z tą zbieranina najemników nawet Guardiola nic nie zrobi
Doker

Doker

(8201/9600) 27.04.2026 18:48
Desperat, ryzykant albo materialista. Na pewno jednak kiepski analityk sytuacji, w której zaraz się znajdzie.
1962

1962

(62487/72000) 27.04.2026 19:01
To ile tam jeszcze macie tych Czubaków? No dobra, niech będzie ten. Witamy w naszej bajce, oby pomógł wyjść z tego syfu
Romano69

Romano69

(17621/18000) 27.04.2026 19:02
Siostry i bracia, przede wszystkim pragnę z całego serca, podziękować Agnieszce i Wioli za pomoc, którą to, zapewniły mi jedzenie i leki na co najmniej tydzień. Niestety stało się to, czego się spodziewałem, dopadła mnie windykacja i jeśli do końca kwietnia nie wpłacę ponad tysiąc złotych, kolejnym krokiem będzie zajęcie mi zapomogi, którą daje mi państwo. Kiedyś uratowaliście mi życie i wysłaliście mnie do najlepszego fachowca od chorób beznadziejnych, pomóżcie mi proszę i teraz.Pomożecie? Na mojej zrzutce jest numer mojego konta. Życzę Wam zdrowia. Pozdrawiam. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5
tomkotvitza

tomkotvitza

(580/600) 27.04.2026 19:30
Został asystentem trenera Thomasa, który (chyba) jest asystentem trenera Alexa?