preloader
Przejdź do głównej treści
8705005f822e47987a92819e0c4b7d4be89039

8705005f822e47987a92819e0c4b7d4be89039

Nieoficjalnie: Grzegorczyk odchodzi z Pogoni

Tomasz Grzegorczyk pracę w Pogoni Szczecin rozpoczął na początku 2025 roku podpisując umowę na 1,5 roku. Na początku pełnił rolę asystenta Roberta Kolendowicza, a po jego zwolnieniu z pełnienia obowiązków, poprowadził drużynę w dwóch meczach ligowych w których Pogoń przegrała z Lechią w Szczecinie i z Legią w Warszawie.

Po zatrudnieniu Thomasa Thomasberga Grzegorczyk pozostał w sztabie Dumy Pomorza jako jego asystent. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji przez klub.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5298

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 21.04.2026 21:11
Zamiast zatrudnić, zwolnili. Nic tu się kupy nie trzyma. Gdzie jest następca ? Miał być już ogłoszony. Ciekawe co nawywijał Grzegorczyk? Może Buryte ,Krzysztalowicza i ozge zabierze ze sobą ?
darecki73

darecki73

(45953/48000) 21.04.2026 21:11
Dla mnie to on akurat wydaje się najkonkretniejszy na ławce u nas. Inni są w pierwszej kolejności do odstrzału. Albo sam odchodzi, bo widzi jakie bagno jest w klubie i ma zupełnie inne spojrzenie na grę, taktykę i skład niż panujący tam wirtuoz Thomas i nie chce być tylko figurantem w całym tym bałaganie.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 21.04.2026 21:15
Robią miejsce dla nowego asystenta... Co by się nie wydarzyło po sezonie cała reszta asystentów na czele z Burytą, Ozgą i Krzyształowiczem ( spady po JM i DA).
Cezar

Cezar

(11371/12000) 21.04.2026 21:18
Jeszcze ten odpowiedzialny za atak, ten za "goalkeeperów" i ten za przygotowanie kondycyjne.
19DDD48

19DDD48

(235334) 21.04.2026 21:24
Komedia a zarazem melodramat. Cyrku ciąg dalszy.
Pereiro

Pereiro

(9517/9600) 21.04.2026 21:30
Wypieprzaja Grzegorczyka żeby zrobić miejsce nowemu asystentowi, który zostanie pierwszym trenerem a pozniej sciagnie swojego asystentnta po wy.jebaniu TT . Logiczne ???????? jprdl
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 21.04.2026 21:35
Prowadził 2 mecze i zawalił - pewnie w Gdynii go lepiej wspominają. Co do nowego asystenta to trudno powiedzieć czy będzie miał realny wpływ na grę w tych kilku ostatnich meczach.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 21.04.2026 21:37
W sumie to tak jakby gościa i tak tu nie było. Człowiek widmo, żadna strata. Pora na innych statystów czy co gorsza szkodników, a jest ich jeszcze w klubie dość pokazny inwentarz
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 21.04.2026 21:44
A kiedy yjebia krzysztalowicza ozge i. buryte?trzech wspaniałych muszkieterów.a tak w ogóle to gdzie ten nowy fachowiec?
arti

arti

(2230/2400) 21.04.2026 21:45
Wszyscy przeminą a trener Buryta zostanie, to dzięki niemu biegają 115 km na mecz tak więc nie żądajcie jego odejścia bo to nie ma sensu ????
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 21.04.2026 22:05
Przegrał z Lechią i Legią. Podobnie jak TT w kolejnej rundzie, z tą różnicą, że Pogoń grała lepiej w meczach przez niego prowadzonych. Na pewno zwalniają właściwego Tomasza?
TritumX

TritumX

(21095/24000) 21.04.2026 22:08
Osobiscie, jakbym mial kogos zostawiac to chyba wlasnie bylby Grzegorczyk... Ozga, Krzysztalowicz i Buryta sa pierwsi do odstrzalu z drugiej strony mogly po prostu przewazyc wzgledy sympatii indywidualnych. Moze zwyczajnie nie dogaduje sie z Thomasbergiem a po przyjsciu Patrika Perssona niestety nie ma miejsca dla wszystkich. Generalnie dobrze ze cos sie rusza, jak nie mozna ich wszystkich wymienic jednoczesnie, trzeba wymieniac cokolwiek. Jeszcze zalezy kto przyjdzie w jego miejsce bo to tez niekoniecznie musi okazac sie dlugofalowym "wzmocnieniem"...
marek9636

marek9636

(107062) 21.04.2026 22:10
@Misiek1948 krótką masz pamięć jak graliśmy na jesień z tymi drużynami, oj krótką.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 21.04.2026 23:15
Mecz z Legią z Grzegorczykiem to o ile pamiętam szybki karny Rajovica a potem kopaliśmy się w czoło do końca.