preloader
Przejdź do głównej treści
870500fcfcf85fea8becae2aa017a831ec25c8

870500fcfcf85fea8becae2aa017a831ec25c8

Nieoficjalnie: Kamiński, Loncar i Koutris odejdą z Pogoni

Cała wymieniona wyżej trójka to zawodnicy, których kontrakty wygasają 30 czerwca. Po ich zakończeniu staną się oni wolnymi piłkarzami, gdyż umowy nie zostaną przedłużone.

Krzysztof Kamiński barw Pogoni bronił przez ostatnie dwa sezony. Zanotował 7 występów.

Danijel Loncar w Pogoni występował przez ostatnie 3,5 roku. Zagrał w 74. meczach w których strzelił 3 gole.

Leonardo Koutris był zawodnikiem Pogoni od początku 2023 roku. Zagrał dla Dumy Pomorza 133 razy i strzelił 4 gole.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez klub.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2238

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 18.06.2026 19:09
Grube papa i żegnamy bez żalu. Żaden z nich już nie rokował na przyszłość
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 19:09
koutris odchodzi a borges patałach zostajeXD alex ty nic nie ogarniasz gamoniu
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 19:11
1. Kamiński - szkoda nawet klawiatury wycierać, niech idzie. Nie jest to bramkarz na poziom Ekstraklasy. Mecz z GKS-em to kompromitacja. Tyle. 2. Loncar bardzo kontuzjogenny, więc w sumie dobrze. 3. Koutris ewidetnie już nie daje rady, więc jeśli w jego miejsce ktoś przyjdzie też chyba dobrze. No ale wszystko ładnie, wszystko pięknie. Kiedy wzmocnienia jeśli wolno zapytać? Hmm?
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 18.06.2026 19:13
Ktoś do Pogoni w ogóle przyjdzie? Czy tylko cięcia kosztów? Rozumiem, że niektórzy muszą odejść, ale ktoś musi grać przecież. 1 okienko letnie, to branie kogokolwiek, ktto potrafi prosto kopnąć piłkę. 2 okienko to przewietrzenie kadry po mroczku i zejście z kontraktów, ale jakieś wzmocnienia tej kadry muszą być. Jeśli tak dalej będzie, to stawiam dom na spadek Pogoni
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 19:13
przeciez koutris jest z 3x lepszy od borgesa to ze nie gral to tylko rozkaz tego patalacha bo chcial go udupic ze nie chcial zejsc z kontraktu
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 18.06.2026 19:15
dla mnie koutris to durgi walqmwist przychodzili w sumie w podobnym momencie i zawsze grali na poziomie jak ten szmaciarz stawia na szali koutrisa kosztem tego patelniarza co przegral nam final to chujjj mu w doppe jak juz mam dosyc tej amatorki kasuje konto bo mnie do wylewu doprowadza , alex moje ostatnie zdanie do ciebie jestes gorszym farmazonem niz gondor
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 18.06.2026 19:17
W sumie Koutrisa trochę szkoda reszta ok - tylko kto w zamian ? boję się nasz turecki duet niekoniecznie stanie na wysokości zadania. Swoją drogą co z takim Morem czy Juwarą ?
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 18.06.2026 19:17
@krokodylbambi chłopie wyluzuj proszę. Mimo wszystko i ponad wszystko to tylko piłka nożna. Nie jest warta Twojego "wylewu". No i pamietaj. Po nocy wstaje słońce. WIęc jeszcze będzie dobrze:)
darecki73

darecki73

(45931/48000) 18.06.2026 19:21
Koutrisa bym zostawił. Może grać na każdej pozycji z lewej strony.
tomkotvitza

tomkotvitza

(575/600) 18.06.2026 19:22
Koutrisa szkoda. Pozostałych trochę mniej. Ale wszystkim życzę powodzenia.
eLch

eLch

(11144/12000) 18.06.2026 19:52
@krokodylbambi Mam nadzieję, że masz w sobie choć trochę honoru i dotrzymasz słowa z tym skasowaniem konta. Debata publiczna na forum jedynie na tym skorzysta
1962

1962

(62482/72000) 18.06.2026 22:31
Bambi, ty ewidentnie nie kumasz bazy, tobie chyba się sufit obniżył. Skończ z tymi obelgami bo to ani nie ma ładu, ani składu
Majster

Majster

(756/800) 19.06.2026 14:45
Już rok temu powinni ich wypiepszyć, a w szczególności loncara. Ich czas już dobiegł końca.
Majster

Majster

(756/800) 19.06.2026 14:46
Już dawno powinni ich wywalić !