preloader
Przejdź do głównej treści
870500cf2abc20e6e6df0cdaeda3e1e9b324df

870500cf2abc20e6e6df0cdaeda3e1e9b324df

Nikolaos Botis na testach medycznych w Pogoni

W poprzednim sezonie pierwszym golkiperem Pogoni był Valentin Cojocaru. Kilka występów zaliczył też Krzysztof Kamiński. Teraz ma dojść do odświeżenia obsady bramki Szczecinian.

Z informacji Tomasza Włodarczyka wynika, że do Dumy Pomorza ma trafić Nikolaos Botis. To 22-letni zawodnik Olympiakosu. W minionym sezonie zagrał w rezerwach tego zespołu, w 12 spotkaniach zachował trzy czyste konta.

Młody piłkarz jest wyceniany przez portal Transfermarkt na 350 tysięcy euro. Jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca, zatem do Pogoni dołączy na zasadzie wolnego transferu.

W przeszłości Botis był związany z Interem, ale nie zadebiutował w pierwszym zespole. W głównej drużynie Olympiakosu zagrał zaś dwukrotnie - w 2025 roku przy okazji Pucharu Grecji.

W najbliższy wtorek 22-latek ma przejść testy medyczne. Na początku powinien pełnić funkcję rezerwowego w Pogoni.

profil-jpg

Źródło: Meczyki.pl Wyświetlenia: 12242

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (34)

Masta

Masta

(77726/96000) 15.06.2026 22:03
Co tu ocenić, w seniorskiej piłce nie zagrał żadnego spotkania mimo 22 lat. Przychodzi za darmo więc szału nie ma, zobaczymy.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 15.06.2026 22:04
Zgodnie z zeszłotygodniowymi zapowiedziami powoli coś się zaczyna dziać, chłopak młody bardziej perspektywiczny niż firana Kamiński, oby w przyszłości wygryzł Cojo, o ile przejdzie testy i dołączy do nas. Plus że za darmo i nic nie tracimy.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 15.06.2026 22:04
Czyli Cojocaru zostaje przynajmniej na razie a Kamiński teoretycznie odchodzi.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 15.06.2026 22:13
gorszy od Cojocaru chyba nie będzie...
19DDD48

19DDD48

(235334) 15.06.2026 22:21
Odświeżenie w bramce na pewno się przyda. Zobaczymy na co go stać. Chociaż osobiście stawiałbym na starszych, bo niestety jeśli młodego chcą ograć i sprzedać to musi występować a wiadomo jak jest z obsada bramki. Może grać tylko jeden. Wątpię żeby zatem wygryzł Cojo... Ale tego mu życzę!
Kibic

Kibic

(831/1200) 15.06.2026 22:22
Młody gorszy od Kamińskiego czy Klebaniuka raczej nie jest i do tego za darmo moim zdaniem może to być wzmacnianie choćby żeby Coju jak zostanie to czuł rywalizacje że przychodzi młody bramkarz chcący napewno się pokazać więc już za darmo nr 1 nie będzie ????
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 15.06.2026 22:26
Dobry ruch Klubu! Dobry i wysoki młody bramkarz z doświadczeniem w mocniejszych klubach niż Pogoń! Jestem za.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 15.06.2026 22:30
Ciekawy temat. Z plusów,to na pewno, że był w niezłych klubach, bo Inter i Olympiakos można do takich zaliczyć, poza tym młody i duży chłopak, za darmo, co też nie jest bez znaczenia ????. Może stanowić konkurencję dla Cojocaru, ważne, żeby trener bramkarzy go nie zepsuł
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 15.06.2026 22:31
Z tego wynika, że żegnamy Kamińskiego i Axela, myślę, że obu bez żalu i bez do widzenia.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 15.06.2026 22:43
Młody, wysoki, szkolił się we Włoszech. Dobrze rokuje. Zobaczymy jak się będzie spisywał u nas
James

James

(42133/48000) 15.06.2026 22:53
Przez cały 2025 rok był etatowym bramkarzem Gracji U-21. I 31.03.2026 rozegrał swój chyba ostatni mecz w bramce Grecji U-21 z racji wieku bo urodziny dokładnie w dniu meczu 31.03.2004. @Krzyształ nie spiernicz tego.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 15.06.2026 22:56
Trzeba dodać, że w Interze był na ławce w Lidze mistrzów, tak samo w Serie A, i grał regularnie w greckich młodzieżówkach z Keramitsisem. Jest po dobrym szkoleniu, więc to może być fajny ruch
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 15.06.2026 23:00
Kolejny darmo szrot - i niby gdzie ten ma być lepszy od Holewinskiego?????????
Zbyszek

Zbyszek

(5525/6400) 15.06.2026 23:12
A nic sie nie mowi co robi Molnar I Pozo czy juz zaczeli cos trenowac ???
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 15.06.2026 23:13
darmowy szrot w sam raz na walke o utrzymanie do ostatniej kolejki
krokodylbambi

krokodylbambi

(27231/36000) 15.06.2026 23:15
juz nie moge sie doczekac kolejnych ananasow, teraz teraz jakiegos rozgrywajacego za 50 tysiecy euro bez klubu
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 15.06.2026 23:37
Dla Tych co będą chcieli pojechać na mecz https://www.facebook.com/photo/?fbid=27615437181413905&set=gm.1014565991310163&idorvanity=285748910858545
TritumX

TritumX

(21082/24000) 15.06.2026 23:44
Grzebanko w śmietniku, czas zacząć... Nie wiem, z czego tu się cieszyć? Że za darmo? Przede wszystkim wypadałoby zapytać, dlaczego Olympiakos nie chce go nawet za darmo i nawet jako trzeciego bramkarza. Ani Olympiakos ani nikt inny. W takim wieku o dobrych bramkarzy kluby się biją. Dobrych. Tego nikt nie chciał nawet przedłużyć, nie widział ani potencjału handlowego, ani sensu trzymania go w rezerwach. Droga wolna, synku... No ale co, dobrze że chociaż za darmo. Jak go Krzysztalowicz spi@rdoli do końca, to chociaż nie będzie płaczu, że straciliśmy.
James

James

(42133/48000) 16.06.2026 01:16
Ostatni jego mecz w Grecja U-21 eliminacje do ME Grecja U-21 - Niemcy U-21 31.03.2026 Full game. https://www.youtube.com/live/SUaPw53Goho?is=vIjF4gPQ_6bU0vge
James

James

(42133/48000) 16.06.2026 01:27
Treści DFB Ale jakby co Full Gene w YT https://i.postimg.cc/wvRzNnHC/IMG-20260616-012434.jpg .
Misiek1948

Misiek1948

(30443/36000) 16.06.2026 01:39
Więc przygotowania Holewińskiego z pierwszą drużyną to zasłona dymna czy Cojo jest szykowany na sprzedaż? Na co jest ostatni dzwonek bo on ma rok kontraktu.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 16.06.2026 05:30
Fajne warunki ma brakuje mu 3 cm do 2 jeczki wzrostu Oglądałem jakiś urywek z treningu indywidualnego ruchy ma jak przystoji na dobrze zapowiadającego się młodego chłopaka na tę pozycję do nas Martwię się tylko o to że mistrz nad mistrze trenerskie (Kryszał) go przejmie i zrobi z niego kolejnego pistoleta do odstrzału
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 16.06.2026 06:59
Bardzo młody, perspektywiczny bramkarz. W końcu powinien być konkretnym zmiennikiem bo Kamiński to obraz nędzy i rozpaczy. To co zrobił z GKS-em dyskwalifikuje go jako bramkarza Ekstraklasy. No i będzie też konkurencja dla Kojota bo ewidentnie mu tego brakowało do tej pory. Super wiadomość!
Drakee1234

Drakee1234

(150/200) 16.06.2026 07:03
Może to być dobry ruch w kontekście zabezpieczenia przyszłości na tej pozycji. Obstawiam, że grek ma mniejsze wymagania finansowe niż Axel. Za darmo, do tego gra w młodzieżowej reprezentacji. Zakładamy nogę na nogę i czekamy na kolejne transfery
pikolo

pikolo

(48369/72000) 16.06.2026 07:40
Czy Wam także od jakiegoś czasu zdjęcie na stronie wejściowej do danego artykułu wyświetla się tak skadrowane, ze widać np. nos i zęby bohatera publikacji, a reszta twarzy jest ucięta?
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 16.06.2026 07:44
Bramkarz na ławkę , którą trzeba zapełnić po odejściu Kamińskiego i pewnie po sprzedaniu Axela. Czy to dobry ruch zobaczymy po jego wyczynach. Wszyscy kibice wiedzą , że nasi odpowiedzialni za transfery za czasów Alexa w większości sprowadzają szrot i oby w tym sezonie było odwrotnie.
1962

1962

(62482/72000) 16.06.2026 09:00
No to pierwszy transfer jak najbardziej cieszy. Oby się okazał trafiony. Ciekawe komu podziękujemy, Cojocaru, czy Kamińskiemu?
realista!

realista!

(30372/36000) 16.06.2026 10:41
@TritumX Szeregi Pogoni Szczecin wzmocni Nikolaos Botis. Co ciekawe, 22-latek otrzymał niedawno od Olympiakosu ofertę przedłużenia kontraktu na znacznie lepszych warunkach - wyjaśnia redinfo.gr. „W rzeczywistości propozycja była całkiem dobra pod względem finansowym i przy większej ilości pieniędzy niż ta, którą otrzymał do tej pory. Jednak on sam był jasny i uczciwy wobec ludzi z zespołu, co Pireus również docenił” - wyjaśnia portal redinfo.gr. Botis zdecydował, że lepszym posunięciem będzie transfer do Pogoni. Tam postara się rywalizować z Valentinem Cojocaru. --- Czyli widzisz, jednak chcieli go zostawić
meehau

meehau

(6163/6400) 16.06.2026 10:44
Kera szedł podobną drogą i było tu marudzenie po co taki. A teraz grajek pierwszego składu. A jak Leonardo odejdzie, to liczba Greków musi się zgadzać ????
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 16.06.2026 12:43
przydalby sie dobry nowy bramkach zeby podeptal Kojotowi po pietach to by dobrze zrobilo klubowi
James

James

(42133/48000) 16.06.2026 13:17
Obejrzałem ten mecz w YT☝️ Eliminacje ME Grecja U21 - Niemcy U-21 z 31.03.2026 z tyko zwróceniem uwagi na jego zachowania. I tak: - ma w sobie jakąś taką pewność siebie - pomimo że grali z Niemcami. - wygląda na szybkiego z dobrym refleksem. To jest chyba jego najmocniejsza strona Tak na oko wydaje mi się, że jest szybszy od Cojocaru. I tu Cojo naprawdę będzie musiał się skupić. - długie podania - w środek boiska celne. - podania w obronę - celne, takie dość szybkie, co daje ogląd pewnego podania. - nie ma się do czego przyczepić.
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 16.06.2026 14:05
Holewiński na sprzedaż
marek9636

marek9636

(107074) 16.06.2026 19:20
To prawda - Patrik Hellebrand podpisał już kontrakt z Koroną Kielce. Rekordowy transfer (klauzula odstępnego - 1,7 mln euro) i rekordowa pensja, która skusiła Czecha do zmiany klubu. Tak jak pisałem: Korona ma duże ambicje i pieniądze do wydania w letnim oknie, rozmawia z wieloma zawodnikami z półki cenowej topki Ekstraklasy. Ciekawe tematy przewijały się też w ataku ????
Damian

Damian

(12/50) 16.06.2026 23:18
Ale po co? Przecież mamy już Kojota i Cuica?