preloader
Przejdź do głównej treści
87050059bf1ce68fae0592c0d3413f19bb8bbe

87050059bf1ce68fae0592c0d3413f19bb8bbe

Nocne rozmowy

To sytuacja, której w Szczecinie chyba jeszcze nie przeżywaliśmy. Po zakończeniu meczu z Lechem jak zwykle udaliśmy się do sali konferencyjnej na rozmowę z trenerami obu drużyn. Pierwszy zazwyczaj jest trener gości i nie inaczej było tym razem. Niels Frederiksen zjawił się w sali konferencyjnej około 20 minut po zakończeniu meczu.

Po nim za stołem konferencyjnym zasiąść powinien trener Thomas Thomasberg. Zazwyczaj dzieje się to dosłownie kilka minut po zakończeniu pierwszej części. Bywały jednak w przeszłości sytuacje gdy trzeba było poczekać dłużej, bo trener miał w pierwszej kolejności łączenie ze stacją transmitującą spotkanie. W sali konferencyjnej na początku zakładaliśmy, że tak właśnie jest. Później, gdy czas się wydłużał żartowaliśmy, że to "kontra" trenera za to, że na przedmeczowej konferencji pojawił się tylko jeden przedstawiciel mediów.

Ostatecznie, po około 90 minutach od zakończenia spotkania od przedstawicieli biura prasowego klubu usłyszeliśmy, że sztab szkoleniowy odbywa spotkanie z władzami klubu za zamkniętymi drzwiami i nikt nie był w stanie określić ile może ono potrwać. Jako, że zbliżała się już północ zapadła decyzja, że druga część konferencji się zwyczajnie nie odbędzie.

Z miejsca zaczęły pojawiać się spekulacje o tym, że tego typu "wezwanie na dywanik" zaraz po zakończeniu meczu może oznaczać tylko jedno - zwolnienie. Czy tak się faktycznie stanie? Tego póki co nie wiemy.

Od rana próbujemy dotrzeć do konkretnych informacji. Ich póki co brak. Udało nam się dowiedzieć, że rozmowy władz z trenerem trwały do około 2 w nocy. O czym rozmawiano i w jakiej atmosferze? Tego nie wiemy. W klubie też nie chcą póki co zdradzać szczegółów. Osoby odpowiedzialne za kontakt z mediami mówią, że wciąż czekają na informacje od władz. Gdy też próbujemy się z nimi skontaktować, to druga strona nie odpowiada.

Pozostaje nam czekać na to, co przyniosą najbliższe dni. Kibice w mediach społecznościowych donoszą, że Thomas Thomasberg w niedzielę prowadził zajęcia z piłkarzami, którzy nie grali w spotkaniu z Lechem, lub zaliczyli w nim niewielką liczbę minut. Czasu do meczu z Cracovią nie ma wiele. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 20:15. Kontrakt Thomasa Thomasberga podpisany został we wrześniu do końca sezonu 2027/2028.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 9863

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (50)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 19.04.2026 15:16
kuluris odszedl po trzeciej kolejce a ma wiecej bramek niz te gamonie sciagniete przez kesslera, trener jest kiepski ale z gownna bata nie ukręci
jotelbe

jotelbe

(84489/96000) 19.04.2026 15:18
Panowie, policzmy głosy
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 19.04.2026 15:19
Myślę że gdyby mieli zwolnić Thomasa to już to by ogłosili , chyba że Alex wciąż jest niezdecydowany.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 19.04.2026 15:21
mialbyc witsel onzugha vancedor a jest angielski ndaje i bieganski kogo wy chcecie oszukac XD
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 19.04.2026 15:30
Pewnie do drugiej w nocy podziwiali swój genialny ruch w przedłużeniu kontraktu Dusigrosika albo też zastanawiali się nad taktyką w pucharach.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 19.04.2026 15:34
Pewnie zwolniliby Thomasa już teraz, gdyby nie 2 kwestie. 1.Odszkodowanie za zerwany kontrakt. 2. Brak trenera który chciałby objąć Pogoń w obecnej sytuacji
James

James

(42126/48000) 19.04.2026 15:44
Nie wiem skąd ta sraaaaczka. trzeba zdobyć 5-6 pkt do końca do utrzymania. Wygrać lub Remis w Krakowie. Wygrać z Wisła Remis w Lubinie O w Craxie - środkowy Al Ammari czerwo i się wykluczył z meczu. https://i.postimg.cc/6qnRPrT6/IMG-20260419-153324.jpg .
szponiak

szponiak

(22279/24000) 19.04.2026 15:47
Alex trochę jak Tyson-dużo kasy tylko doradcy do kitu. Żebyś się chłopie w 1 lidze nie obudził bo się długo nie pozbieramy
marek9636

marek9636

(107059) 19.04.2026 15:47
@fiwite1310@arugy.com tu wszystkich piłkarzy co tu są od lat trzeba wymienić po prostu. Przecież na wielu z nich tp musiało sie odbić psychicznie 2 raxy przegrać finał PP, 2 razy przegrać 3 miejsce. Brak wypłat, niewiadomo co z klubem. 2 zmiany właścicielskie, przecież to sie musiało odbić na psychice tych ludzi.
James

James

(42126/48000) 19.04.2026 15:52
@fiwite1310@arugy.com Tu się z tobą zgodzę. Ale zobacz jaką on musi mieć słabą psychicznie głowę, że go człowiek z poza kraju złożył jak składaka jednym postem na Xie. To jest niewiarygodne. Kiedyś pisałem, że Kamil musi mieć "motywatora". Kiedyś to była gra w kadrze. Mundial w Katarze itd. Ja bym tu mu teraz zrewidował ten kontrakt na następny rok. Płacone od zagranych minut - coś na wzór co ma Mendy. Może to byłby "motywator" na przyszły sezon dla niego.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 15:56
Niektóre komentarze wymykają się spod kontroli.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 19.04.2026 15:56
A kiedy wjeżdża jakieś ogniste pie*rdololo o korupcji i pasożytach w klubie, którzy już spuścili z ligi dwojkę, a teraz prawie już pierwszą? Halo, panie Haribobabi, ile można czekać??!!
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 15:58
Jeżeli chodzi o Grosickiego to właściciel nie chciał jego podpisać. Możliwe zatem że został zmuszony. Klub potrzebuje dotacji z miasta i sponsorów takich jak port.
k0r

k0r

(77992/96000) 19.04.2026 15:58
W sumie to ma potencjał komediowy. Flip i Flap (kaszTan i Alex) naskakują na naszego Pragmatyka. Pierwszy się trochę zna, bo kiedyś pracował na podobnym stanowisku. Drugi mniej więcej kojarzy, że kupił drużynę co gra soccer. A na przeciwko jedyny gościu, który kuma o co w tym chodzi, ale jest wypalony, zmęczony i ma dość. A musi wysłuchać od tych amatrów, jakichś pierdów nie na temat. O przywódcach i strukturach. I mu się przypomina jak go kiedyś siostra uczyła karatę.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 15:59
Dużo zawodników dołączyło po zakończonym okresie przygotowawczym. Za to zapłacił posadą Kolendowicz.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 16:00
Taka Arka do dziś nie przegrała u siebie. U nas ,,mecz premium" oznacza baty w pełnej gali.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 19.04.2026 16:02
A o czym może rozmawiać z trenerem ten amator z Kavali razem ze swoim giermkiem – tureckim figurantem z branży medialnej? Bo chyba nie o piłce nożnej. Trener trenerem, ale z czego on ma nalać? Z czego wyrzeźbić? W napadzie wybór pomiędzy Angielskim i Cuiciem – co nie wybierzesz i jak nie ustawisz, i tak syf. Na skrzydle 38-letnie echo przeszłości, bez formy, ale za to z kontraktem, bo sprzedają się koszulki. W pomocy wyglądający na 14-latka 16-letni chłopiec, promowany na siłę, bo właściciel ma mokro w gaciach po wciśnięciu Lazio Przyborka. Czym ten człowiek ma grać? Thomasberg nie jest bez grzechu, ale dajcie mu piłkarzy Lecha do grania, a nie ten nasprowadzany po taniości żużel i zaraz się okaże, że pragmatyzm jednak działa.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 16:02
Na osłodę można powiedzieć że w dwóch ostatnich meczach mamy 8 bramek do przodu bo Legia i Lech powinny nam zaaplikować po 6-7 goli. Do wygrania ekstraklasy potrzebni są rośli i silni zawodnicy a wygrywa się w obronie.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 19.04.2026 16:04
Do 2.00 w nocy powiadacie. Oj normalnie przypomina się zdjęcie wrzucone przez kasztana jak do 2 nocy w dniu zamknięcia okienka dopinali wielkie transfery swoich nieśmiertelnych wynalazków. Co jest najlepsze wszyscy tym żyliśmy bo naprawdę myśleliśmy, że to poważny człowiek.. co z tego wyszło widzimy dzisiaj.. takiej nędzy to nie naprawdę. daaawno w Szczecinie nie było. I pomyśleć że przez ostatnie 5 lat zajęcie 3 miejsca było uznawane za porażkę???? dziadostwo w tym klubie jest większe niż za Mroczka.
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 19.04.2026 16:14
Z tym trenerem to już chyba daleko nie zajedziemy, najwyżej do pierwszej ligi. Zresztą i nasze grajki są bez motywacji. A czy była przedmowa Grosika. Jeśli tak to słaba.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 19.04.2026 16:16
A w ogóle to czego dotyczyły te nocne obrady? No chyba nie zwolnienia tego gałgana z Danii. Bo przecież ile można przekazywać informację: "Thomek, zwijaj mandżur i wyjazd". Może ktoś w końcu wpadł na pomysł żeby sprawdzić czy nasz coach posiada w ogóle jakieś uprawnienia trenerskiego. No i Thomek szukał pół nocy i znaleźć nie mógł...
mark

mark

(124595) 19.04.2026 16:16
Ale zdjęcie....byloby jak na zdjeciu nie robiono by nocnych rozmow!
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 16:20
Że niektórzy turkom wierzą to też jestem zaskoczony.
OLO

OLO

(952/1200) 19.04.2026 16:22
Tan Kesler Out!!! You’ve signed a bunch of footballing scraps like Greenwood, Ndiaye, Mendy, Juwara, Angielski, Cuic... Because of this pseudo manager, we could get relegated from Ekstrakalasa and be stuck with these scrap players and their contracts. This isn’t Football Manager! Boss wake up, this man is an amateur Tan Kesler Out!!!
mark

mark

(124595) 19.04.2026 16:31
turek i iranczyk to przyjaciele też I prywatnie.Ich się nie da rozdzielić. Razem robia dywersje w krajach dla nich poganskich.Razem siedza w meczetach
1969

1969

(37259/48000) 19.04.2026 16:35
Pożar w burdelu, o którym tu alarmujemy od wielu miesięcy, został chyba dostrzeżony...
Marvasas

Marvasas

(646/800) 19.04.2026 16:39
Czy trener faktycznie ma wpływ na skład, przecież może kogoś wysłać do II zespołu tak samo ściągnąć do I. Cały czas zespół gra, jakby co mecz kto inny ustawiał 11 na mecz. Tan Kesler faktycznie albo jest kompletnym gamoniem w temacie piłki albo za bardzo uwierzyli w magiczne możliwości "agentów". Jeżeli Alex ma biznesowe podejście do klubu to na pierwszy rzut Tan powinien polecieć, drugi trener, bo jednak Agger też nie odpalił fajerwerków. Tylko fakt jest taki, że do końca sezonu kilka spotkań, kto to weźmie ? Fantazja co niektórych, że Alex wyjdzie przeprosi się z Kolendowiczem, przyzna się do błędny decyzji kadrowych, da mu x baniek € na transfery na nastepny seson i nie będzie się mieszał - było by fajnie ale szybciej klub sprzeda tak mi się wydaje.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 19.04.2026 16:50
Wartość klubu potężnie spadnie więc prezes mocno się zdenerwował... Tylko teraz już jest zdecydowanie za późno.
19DDD48

19DDD48

(235334) 19.04.2026 16:56
Klub, Miasto, Kibice... Wszystko zhambione. My takiego czegoś Panie Alex nie chcemy! W rocznicę przyjezdza do Nas Lech, a my u siebie przy pełnych trybunach gramy piach, gramy tak że oczy bolą. Na oczach całej Polski zrobiliście z Nas pośmiewisko! Hańba!!! Jeszcze trochę i Kibice będą przychodzić do Klubu, ale nie na mecze a rozmowy motywujące.
mark

mark

(124595) 19.04.2026 16:58
To ta właśnie strona zwolniła Kolendowicza,to teraz kiedy Pogon leci na pysk z Dunczykiem,to automatycznie Kolendowicz już jest dobry? Ale Kolenda miał jeszcze Kolourisa,niezapomnijmy! Albo momencik,to tutaj przeczytałem że Pogon wedlug ostatnich 18 meczy jest na 2 miejscu z ilością zdobytych punktów,więc jeśli to prawda to na co i kogo narzekać? Pozdrowienia z Głębokiego
ao

ao

(13588/18000) 19.04.2026 17:11
O co gramy? - o nieśmiertelność. Jakiem mamy plany? - za 3 lata miec wartość 100-120 milionów €. Jaką wizję? - szybkość, młodość, polskie/regionalne korzenie. Jaką taktykę? - najlepszą, te miasto zasługuje na więcej niż finały PP i 3, 3, 4, 4 miejsce w lidze. Kto Wam to gwarantuje? - Złotousty Dywaniarz. Ave Bosz ????
Kamil

Kamil

(3694/4800) 19.04.2026 17:12
Myślę, że nikt w tym klubie obecnie nie jest bez winy tej sytuacji jaką mamy. Pan Właściciel to powinien sam ze sobą po pierwsze porozmawiać albo ze swoim zaufanym współpracownikiem TK. Mimo tak wielkiego bałaganu gdzie nic się nie zgadza, również uważam, że 5 maksymalnie 6 pkt powinno nam wystarczyć do utrzymania.
Zenobiusz

Zenobiusz

(8247/9600) 19.04.2026 17:16
Gdzie się podziała sekta Alexa i mroczkożercy.Duch Gondora który przywędrował na Twardowskiego w raz z Alexem już się zadomowił na dobre.Zmiana trenera tu już nic nie da,trzeba zatrudnić SZAMANA który poradzi sobie z wypędzeniem ducha Gondora z Twardowskiego.
pawel

pawel

(64050/72000) 19.04.2026 17:17
Tak to jest jak za prowadzenie klubu bierze sie ktos do bolu niekompetentny. Jeszcze gorzej jak nie obsadza krytycznych stanowisk kims kto zna sie lepiej a takimi samymi dyletantami. Jesli do tego ma jeszcze ma manie wielkosci, tworzy jakas krucjate przeciwko poprzednikom niszczyc wszystko co zostawili w tym rowniez dobre rzeczy. Plus niewyparzony jezyk oraz zylka handlarza dzieki, ktorej chce przyciac na wszystkim a szczegolnie na jakosci sportowej i mamy przepis na katastrofe. Fatalne transfery z lata a pozniej powtorka zima. Pilkarze z pierwszej lepszej lapanki. Trener podobnie. Nie mowiac juz o pozostalych ogniwach swietej trojcy czyli kaszTanie i Mowliku. Traktowac Habiba powaznie nie mozna ale powaznie trzeba spojrzec na zagrozenie jakie niosa dla klubu jego rzady. Tak zle nie bylo juz dawno. Co sie stanie po spadku, ktory jest prawie nieukniony? Ciezko powiedziec ale Kavala daje do myslenia. Pol biedy jesli odkupi klub ktos rozsadny. Gorzej jednak jesli perski tluscioch zostanie. Wtedy nie mozna wykluczyc spadku jeszcze nizej. Haditaghi i futbol to bowiem dwie rzeczy, ktore nie powinny byc nawet wymieniane w jednym zdaniu. Najgorszy wlasciciel od czasow Gondora i jest mi wstyd, ze taki ktos decyduje o losach Pogoni....
kruger73

kruger73

(37754/48000) 19.04.2026 17:25
Szczerze mówiąc osobiście nie liczyłem na zwycięstwo nad Lechem ale liczyłem na lepsza grę. Czeka nas jeszcze Jagiellonia w tej końcówce i tu też nie liczę na punkty. .Mega kluczowy będzie mecz z Cracovią bo jak nie na niej zdobyć punkty to gdzie? Winni tego stanu są wszyscy po kolei. Mam nadzieje tylko, że po tych porażkach kierownictwo wyciąga wnioski. Szczęścia też trochę zabrakło. Nie udało się zatrzymać Kulurisa,dłuższą kontuzje ma Wanqwist, Molnar, a sprowadzeni piłkarze nie odpalili pomimo, że na papierze wyglądali dobrze. Chyba kupiono też zbyt wielu zawodników zamiast mniej a lepszych jakościowo.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 17:37
Wbrew pozorom sytuacja jest bardzo dobra bo wiemy co jest potrzebne. Zostaje Mukairu i potrzebujemy 13-14 dobrych grajków + przede wszystkim bramkarz. Tylko że pisałem o tym przed 10 miesiącami. Ten sezon jakoś utrzymamy bo mamy dobry bilans z Widzewem. Pozostaje wyprzedzić Arkę albo Radomiak. Następny sezon będzie gorzej.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 19.04.2026 17:40
Nie rozumiem dlaczego , to znaczy rozumiem dlaczego niektórzy tak bardzo biją tu w Persa. Dajcie sobie już spokój , jest właścicielem i nie ucieknie bo mu parę osób regularnie smrodzi. Robicie z drużyny totalne dno a zauważcie , że 6 drużyn ma po 37 pkt i jeszcze 4 drużyny są niżej od tej szóstki. Czyli 10 drużyn jest po tej kolejce w tym samym położeniu a zagrożone spadkiem co najmniej jeszcze 3. Drużyn 18 a trzynaście ma ten sam ból. Tu trzeba mądrości teraz a nie srania w gniazdo. sytuacja jest zła ale nie beznadziejna czego nie może powiedzieć Termalika i Widzew. W łodzi vukovicia nosili by na rękach gdyby był na naszym miejscu a my na ich
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 19.04.2026 17:47
Z tego zaciągu Angielski Ager Cuić to nawet Vincent Kompany z Bayernu by nic nie poustawiał i polepszył u nas bo tam po prostu brak jest umięjętnośći Założył bym się o wszystko bo jestem tego pewien że Angielski nie załapał by się w obecnej formie do pierwszego akladu Świtu On po prostu motorycznie wygląda bardzo słabiutko Powolny nie potrafi przytrzymać piłki zwykły dobijak a że skrzydłowi nie wrzucają piłek nie ma co szukać w polu karnym i vxego do pustaka dobić
Herta

Herta

(93481/96000) 19.04.2026 17:50
obstawiam, że właściciel wywalił trenera i albo sam będzie robić jego robotę, albo wyśle Tana do szatni, żeby pokazał co można zrobić z tej zbieraniny, którą razem stworzyli. Zwalnianie trenera na kilka kolejek przed końcem moim zdaniem nie ma większego sensu, bo to nie on jest głównym powodem niepowodzeń Pogoni, a zatrudnienie kogoś nowego i tak nie daje gwarancji na nic.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.04.2026 17:50
A co zostawili poprzednicy.. Cytując Sienkiewicza- niebo i ziemię.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 19.04.2026 17:57
Czy oby nie za późno , zaświeciła się czerwona lampka ? Zostaliśmy uśpieni kilkoma wygranymi , choć gra była koszmarna dla oka , więc teraz koła nie wynajdziemy , i pozostaje tylko powalczyć o wyższą mentalność , co może dać jakieś efekty. Jakieś zmiany i mowa motywacyjna jest potrzebana na gwałt , ale kto się tego podejmie? Mimo tego , wszystko jest jeszcze w naszych rękach , więc bez paniki .....to ostatnie czego nam potrzeba.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.04.2026 18:02
@Landsberg np tacy skazani strasznie srają.
mark

mark

(124595) 19.04.2026 18:45
Ostatnie 6 meczy i tylko spokój może pomóc
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 19.04.2026 18:51
Trener nie jest bez winy ale to nie on naściągał piłkarzy z ułomnościami, to nie on wali piłki na aut i nie potrafi zbudować akcji od tyłu. Jego wina , że miał zwycięski skład po Piaście i nie pojechał na nim tylko zburzył fajny mental po zwycięstwie. To można jeszcze odbudować tym bardziej , że kolejka trochę nas rozpieszcza. Arka ma 34 widzew 33 BBT 25 mamy zatem bufor jenego meczu nad czerwoną strefą. Trzeba spokoju i konsekwencji a nie rewolucji i obrzucania się błotem.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 19.04.2026 19:09
@marek9636 & @James - widzicie co Daniel zrobił z moim komentarzem? <B>I co ja tam niby napisalem takiego złego? Odnioslem sie do wlasnych słów Kamila, ktory przyznał, ze ma problem mentalny !!!</b> Redaktorzyny vałki - zadzieracie z kims, kto moze wam wyj... ta strone w kosmos, jednym strzałem. Wydacie 10 x wiecej na naprawe baz i serwera niz wyżebraliscie tutaj w tych zbiorkach, jak zrobie Wam taka serie atakow ddos i podobnych ze nikt nigdy nie wejdzie na ta gowniany serwis podczas i po meczach. jeb....ac was, wy tylko kontun dzielo ludzi, ktorzy to stworzyli ponad 20 lat temu, a nawet nie potraficie tego zrobic porzadnie
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 19.04.2026 19:29
Patrząc na tabelę to niby nie ma jeszcze tragedii ale przed nami 3 mecze z top 5 więc mecz za tydzień może być decydujący - Cracovia dzisiaj wyraźnie przegrała ale jednak w "10" oddała 19 strzałów. Spacerku więc nie będzie.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 19.04.2026 19:38
<b>Redakcjo - albo mi wyjasnicie dlaczego usuneliscie bez słowa wyjasnienia ten komentarz (myslicie ze ja nie mam kopii? hahah pathetic losers), albo wszyscy userzy ktorzy maja u was konta dostana 100 maili z tych komentarzem z randomowych kont email.</b> Wasza baze juz dawno zkahowalem dla zabawy wiec do bedzie taki mały warning ⚠️⚠️⚠️ btw, oczywiscie ja jestem znanym dla kibicow na vałce ziomeczkiem, siedzie tutaj w komentarzach z 25 lat, ale musialem kilka ostatnie lat zmieniac NICK bo mnie ciagle banujecie :( https://i.ibb.co/pjK9HCDZ/Screenshot-2026-04-19-at-19-32-42.png
Doker

Doker

(8201/9600) 19.04.2026 19:55
Cokolwiek stało za tą nieobecnością Thomasberga a zwłaszcza za nie poinformowaniem oczekujących na konferencję - jedno jest pewne. Dziennikarze zostali totalnie zignorowani a nawet można powiedzieć, że poniżeni. Pamiętać przy tym trzeba, że w pewnym sensie są oni przedstawicielami kibiców oraz mieszkańców Szczecina i okolicznych miejscowości. I nie winiłbym za tę demonstrację poziomu komunikacyjnego tyle trenera co raczej tych, którzy nakazali mu olanie konferencji prasowej. Pokazali oni kim właściwie są dla nich ci, którzy wypełniają stadion w 100%-tach, robią super-atmosferę i dostarczają właścicielowi klubu ważną część dochodów. Dzisiejsze kontynuowanie milczenia w tej sprawie jeszcze dobitniej świadczą o ich stosunku do nas wszystkich.
1948_PKing

1948_PKing

(2159/2400) 19.04.2026 20:28
Trener jest jaki jest, ale tutaj nawet Ancelotti by nic nie zrobił więc zwalanie winy na trenera mija się z celem. Sprowadzeni zawodnicy może prócz Mukairu nie posiadają odpowiednich umiejętności aby grać na ekstraklasowym poziomie w Polsce.
WielkiPiotr

WielkiPiotr

(38926/48000) 20.04.2026 14:15
Nocne rozmowy . Gadanie o szlamie