preloader
Przejdź do głównej treści
870500792777bc30937cba9e01ec2f45b65869

870500792777bc30937cba9e01ec2f45b65869

Nowy szef Akademii już blisko?

Jakiś czas temu informowaliśmy, że na rozmowach o posadzie szefa klubowej akademii w Szczecinie był znany głównie z Lecha Poznań Mariusz Rumak. To jednak wciąż nie był koniec poszukiwań. W drugiej części maja dotarły do nas informacje, że kolejną rozpatrywanych osób jest Krzysztof Wołczek, który ma odpowiednie doświadczenie z pracy w Śląsku Wrocław. Teraz, jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, to on jest najbliżej objęcia tej posady.

- Krzysztof Wołczek przyjeżdża do Szczecina obejrzeć akademię Pogoni. Ma gotową ofertę i z dużym prawdopodobieństwem, jeśli ją przyjmie, to zostanie człowiekiem odpowiedzialnym za akademię Pogoni Szczecin - informuje znany dziennikarz.

Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji i kolejne informacje w tym temacie.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5726

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (8)

Canucks

Canucks

(4701/4800) 14.06.2026 19:17
Myślę, że będzie to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
GBF

GBF

(55595/72000) 14.06.2026 19:17
Z napływajacych informacji można się spodziewać że przyszly tydzień może obfitować w kilka ważnych i dobrych dla klubu decyzji
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 14.06.2026 19:23
Na plus że nie Rumak.
Misiek1948

Misiek1948

(30443/36000) 14.06.2026 19:56
Chłop ma doświadczenie w szkoleniu młodzieży, na pewno lepszy od wszędobylskiego Keslera. A ze Śląska od czasu do czasu wyjdzie jakiś fajny piłkarz. Ostatnio ich 15 latkowie pokonali naszych. Czekamy na potwierdzenie plotek
darecki73

darecki73

(45931/48000) 14.06.2026 20:26
Czas budować nowe struktury, gdyż bezkrólewie nikomu nie służy. Cały czas szukałbym jednak do akademii kogoś z zagranicy. Polscy młodzi zawodnicy szybko wyjeżdżają na zachód i większość tam przepada w tłumie. Przegrywają głównie intensywnością gry i taktyką zespołową. Potrzebujemy w Akademii przede wszystkim fachowców od intensywności, kondycji oraz od taktyki na poszczególnych pozycjach jako elementu całej drużyny
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 14.06.2026 21:37
czyli jednak nie Urban?
UltrasDąbie

UltrasDąbie

(6180/6400) 15.06.2026 02:02
Pogoń powinna współpracować z każdym klubem w naszej okolicy! Mamy dużo szkółek i zdolnych piłkarzy w naszym mieście. Skończyć z układami nadzianych tatusiów którzy chcą pchać na siłę synka który ledwo potrafi kopnąć piłke !!!!
pawel

pawel

(64058/72000) 15.06.2026 08:18
A czemu nie Kessler ?? Fachowiec jak ta lala a do tego juz w klubie ..