preloader
Przejdź do głównej treści
8705007dabc04615ee46c1d06577eda657ce1f

8705007dabc04615ee46c1d06577eda657ce1f

Nsame na testach medycznych w Pogoni

Jean-Pierre Nsame jest blisko nowego klubu. Portal Meczyki.pl poinformował, że wkrótce przejdzie testy medyczne przed transferem, a nam się udało te informacje potwierdzić.


Kontrakt Nsame z Legią obowiązuje tylko do końca czerwca. Marek Papszun deklarował, że chciałby zatrzymać Kameruńczyka w swojej drużynie, ale wątpliwe, by tak się stało.

33-letni napastnik nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Jednym z nich jest Pogoń Szczecin. Na kanale Meczyki o ofercie z tego klubu poinformował Bartłomiej Kalinkowski.

Nsame jest zdecydowany na transfer. Sprawa jest blisko finalizacji. Według naszych informacji piłkarz przyjechał już do Szczecina, gdzie wkrótce przejdzie testy medyczne.

Kamerńczyk był piłkarzem Legii od lata 2024 roku. W sumie zagrał w niej 28 meczów, w których strzelił 12 goli. Warto jednak pamiętać, że wiosnę 2025 roku spędził na wypożyczeniu, a w zeszłym sezonie długo leczył kontuzję.

Jeśli Nsame zostanie piłkarzem Pogoni, to jej pierwszy mecz w nowym sezonie będzie się zapowiadał szczególnie atrakcyjnie. 24 lipca do Szczecina przyjedzie... Legia.

profil-jpg

Źródło: Meczyki.pl Wyświetlenia: 7431

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (33)

Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 22.06.2026 20:27
Jak będzie zdrowy to myślę, że 10 goli w sezonie to absolutne minimum i wiadomo pozbyć się angielskiego
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 22.06.2026 20:31
Moim zdaniem kontrowersyjny transfer, oczywiście, jeżeli do nas przyjdzie, zaawansowany wiekowo, po kontuzji Achillesa. Młodszy nie będzie, więc ciekawe jak z bronieniem.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.06.2026 20:33
na balony baloniarza bedzie w sam raz , nam by sie przydal ktos w stylu pontusa no ale za takich grajkow trzeba zaplacic
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 22.06.2026 20:37
Na ławkę rezerwowych Nsame ok ale kiedy sprowadzicie prawdziwego superstrzelca typu Kouloris albo Buksa ?
darecki73

darecki73

(45931/48000) 22.06.2026 20:37
Szczytem moich marzeń to on nie jest, ale cóż... W tej chwili lepszych napastników w składzie nie mamy. Oby omijały go kontuzje i oby mu się w naszych barwach chciało coś jeszcze wygrać, a nie tylko odcinsć przedemerytalne kupony.
Xkids

Xkids

(9519/9600) 22.06.2026 20:38
Krokodylu rozumiem że ah zrobił ci jakąś krzywdę ale nsame nie.Jesli będzie grał cały sezon pyknie z 15.To jest po prostu dobry piłkarz.
Xkids

Xkids

(9519/9600) 22.06.2026 20:39
Ale masz rację.Pontus też byłby za jebisty
TritumX

TritumX

(21082/24000) 22.06.2026 20:44
Dobra, dawac go nie ma co plakac. Przynajmniej za darmo. Wiekowy i po kontuzji Achillesa ale jak patrze na nasz napad na obozie (Cuic, Angielski, Paryzek, Stanowski) to przeciez to jest dramat w bialy dzien. Najlepiej go podpisac jak zaczeske, na rok z opcja przedluzenia gdyby by mu sie odnowil Achilles zeby go bezproduktywnie nie holowac miesiacami bo to moze byc przedwczesny koniec kariery . A jak odpali to zawsze mozna przedluzyc albo pogonic z zyskiem.
Daro

Daro

(748/800) 22.06.2026 20:46
Na pewno gorszy od Angielskiego to nie będzie, tylko aby kontuzje go omijały ☝️
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 22.06.2026 20:48
To jest kozak na naszą ligę. Czort z wiekiem bo my potrzebujemy napastnika na wczoraj tu i teraz. A to jak doszedł do formy po ciężkiej kontuzji tylko udowadnia że taki napastnik dla nas to jest jak zbawienie. Także 10x za.
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 22.06.2026 20:51
Lepsza taka potwierdzona plotka niż ta z Turkami po przejściach. Plusy: doświadczenie , w tym gra w Polsce, brak kartoteki kryminalnej, brak kwoty odstępnego. Minusy: wiek, przebyte kontuzje. Więc mam nadzieję, że te testy będą skrupulatne i zostanie dobrze prześwietlony.
Doker

Doker

(8205/9600) 22.06.2026 20:53
Apel do lekarzy testujących - wykonajcie swoją robotę najlepiej jak potraficie. Gość potrzebuje od was przynajmniej dwuletniej gwarancji, o ile oczywiście zakontraktowany będzie na dwa lata.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 20:56
Dzień pełen wrażeń. Landsberg lubi to
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 21:00
Dla mnie ważne aby strzelał gole. Nie tylko legii. A czy Pogoń na nim kiedyś zarobi to już zmartwienie Persa to jego kasa , dla mnie ma strzelać gole i może sie nazywać Okunga i mieć 45 lat
1962

1962

(62481/72000) 22.06.2026 21:02
Jak to dojdzie do skutku, to będzie zajefajny transfer, a w połączeniu z nowymi trenerami, to musi przynieść efekty.
Mermann

Mermann

(29227/36000) 22.06.2026 21:08
Landsberg Transfer Nsame to nie ten z gatunku że mamy na nim zarobić w przyszłości W ogóle nie o to w tym przypadku chodzi
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 21:13
No wiem. Dlatego kasa to zmartwienie Persa . nas interesuje czy będzie trafiał i jak często a czy go za rok czy dwa sprzedamy to zmartwienie AH a on w biznes potrafi więc mnie jego pieniądze nie bolą
ao

ao

(13589/18000) 22.06.2026 21:13
Jest zajebi#ty 9 na poziomie top głupio pisać ale aż nie pasuje Jak Dywaniarz go zakontraktuje to NIGDY nie napiszę NIC nie godnego na jego temat. Mega szacunek jeżeli wg próbował go sprowadzić.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 22.06.2026 21:15
Skoro Rocha poza zasięgiem no to trzeba zaryzykować.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 21:19
Może odwróci się trend i to my będziemy odkupywać piłkarzy od naszych rywali a oni nakręceni będą strzelać gole swoim poprzednim Klubom , czego często negatywnie doświadczała Pogoń , to już norma u nas była , że dostawaliśmy bramki od naszych dawnych graczy. Bicza chyba jedyny co nas nie skrzywdził .
Kibic

Kibic

(831/1200) 22.06.2026 21:25
I cyk z Legią 2brameczki po podaniu Grennowda który nie odejdzie moim zdaniem Garcia zablokował jego odejście i teraz będzie prawdziwe sprawdzam Dla Sama
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 22.06.2026 21:29
Czy my mieliśmy prawdziwego napastnika w poprzednim sezonie ? Retoryczne pytanie , bo wszystkim wiadomo. Dlatego ten gość może realnie odżyć , grając dla nas.
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 22.06.2026 21:55
Do tych co narzekają na wiek tego zawodnika. Przypomnijcie sobie wiek Ulvestadha i komentarze na tym forum żeby przedłużyć z nim kontrakt. Ostatnie mecze ubiegłego sezonu tego gościa w Legii (po wyleczonej kontuzji) to ligowy top. Kontuzje to ryzyko wpisany w zawód piłkarza. Jeżeli transfer dojdzie do skutku to bardzo dobry ruch, Przy nowym trenerze powinien jeszcze urosnąć sportowo.
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 22.06.2026 22:22
Jak przejdzie uczciwe badania lekarskie i będzie ok..to podpisywać kontrakt i cieszyć się, że wreszcie mamy ..napastnika!! Gorzej nie będzie! Teraz jeszcze dwóch rasowych obrońców i... może być nie żle...
MalmoFF90

MalmoFF90

(159/200) 22.06.2026 22:34
Na takich zawodnikach się buduje przyszłość klubu: - 33 lat - 560min w zeszłym sezonie w 10 meczach na boisku - 5 strzelonych bramek - -> Brawo No ale: - Jest za darmo - Nie jest Polakiem - Nie mówi słowa po Polsku - Łapie kontuzje —> Idealny dla Pogoni!! #KeslerOut najgorszy ,,dyrektor sportowy” którego kiedykolwiek mieliśmy
kibol

kibol

(44373/48000) 22.06.2026 22:57
@MalmoFF90 metryka karier poszła do góry , ze względu że inaczej się prowadzą i mają teraz sporo sprzętu do regeneracji ,sporo ludzi ,którzy koło nich biegają. Oczywiście jeden minus jest i to duży ,są kontuzje i tu już wtedy klops ,ale mam nadzieję że będą go omijać. Co mi się podoba ,to Papszun dostał klapsa w pysk , bo chciał żeby został
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 22.06.2026 23:02
@Landsberg Mroczek czy AH to niby właściciele klubu. W rzeczywistości pobierają kasę za zarządzanie i zawierają kontrakty na koszt i w imieniu klubu. Oficjalnie inwestują, mniej oficjalnie zarabiają. Powiedz mi ile pieniędzy na Pogoni stracił Mroczek. Sprzedał klub z długami a sam odpoczywa na jachcie. Tak też będzie z AH gdy zadłużona po uszy Pogoń będzie grała w IV lidze. Idź po rozum do głowy i więcej głupot nie powtarzaj.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 22.06.2026 23:16
Przypominam że ekstraklasę wygrywa się silnymi rosłymi solidnymi obrońcami. Czy potrzebny jest 33 -letni napastnik którego nie chce Papszun? Przecież to Papszun wie jak wygrać ekstraklasę.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 23:21
@gorilla2003 Nie nadążasz za tym co mówię dlatego połowa tego co piszesz to głupty
kibol

kibol

(44373/48000) 22.06.2026 23:33
@gorilla2003 Lepiej sprawdź co Papszun powiedział: Marek Papszun: - Co do Nsame? Trudno mi powiedzieć, jak to się potoczy. Moja rekomendacja jest pozytywna i chcę, żeby grał w Legii.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 23.06.2026 03:22
oho już @ao zadowolony, zaraz się okaze, że @pawel i inni płaczący pokochają Alexa za jeden transfer... hahaha chorągiewki!
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 23.06.2026 03:25
Ahhh i żeby nie było, wiem, że Nsame to ryzykowny transfer ale nic za niego nie płacimy a jak nie będzie kontuzji to ustrzeli przynajmniej 10-15 bramek na sezon, całkiem dobry grajek!
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 23.06.2026 10:30
Alex, daj mi kontrakt zamiast niego. Też jestem ciągle kontuzjowany, też nie umiem grać w piłkę na poziomie ekstraklasy i też mam 50 lat. Wezmę połowę mnie, zaoszczędzisz.