preloader
Przejdź do głównej treści
870500c5525e3f4aa19ed29e66becda3197b7c

870500c5525e3f4aa19ed29e66becda3197b7c

O PORTOWCACH: Happening na koniec sezonu [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2496

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

1962

1962

(62481/72000) 25.05.2026 13:52
Polecam wszystkim, ale głównie trenerowi, aby zarządził całej drużynie oraz sztabowi, obowiązkowe obejrzenie filmu ,,Cud Liverpoolu w Stambule,, Pokazano w nim, jak się zostaje wielkim klubem, kiedy nic się nie układa. Do obejrzenia na Netflix
mark

mark

(124595) 25.05.2026 14:22
Jaki Happening?
pabcino

pabcino

(635/800) 25.05.2026 15:04
Gdzieś w sieci wyczytałem, że Robert Kolendowicz jest w gronie kadydatów na trenera Rokowa Częstochowa. Fake news? ;)
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 25.05.2026 15:36
@pabcino Jeśli Kolendowicz zostanie trenerem Rakowa to ja w przyszłym tygodniu przejmuję pakiet wieszkościowy w Pogoni Szczecin. Jak to się stanie zrobię transfery, o których do tej pory sam nawet nie marzyłem;)
mark

mark

(124595) 25.05.2026 22:55
Pakiet wieszkosciowy powinieneś natychmiast przejąć,nabyc będzie Lunapark ????
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 25.05.2026 23:00
Kroczek w sumie dobrze zakończył sezon w Rakowie. Przegrał jeden mecz, ale akurat ten najważniejszy o medal. Pewnie dostanie szansę.Wątpie by postawili na "Szwagra", bo już raz im zepsuł sezon. RK w Rakowie to byłaby jednak mała sensacja . Możliwa bo Raków działa nieszablonowo lecz mało prawdopodobna.Prędzej Skorża zawita pod Jasną Górę. Kolenda zapewne wkrótce wskoczy gdzieś na tą karuzelę trenerską. Domniemam, że zabierze asystentów, którzy ostatnio masowo od nas odchodzą. Może jakaś Korona, Radomiak czy Ruch Chorzów ? Albo AKŚ lub LG czy nawet BBT. Tak na msrginesie : Na brak propozycji z Ligi Włoskiej nie może narzekać były pryncypał Kolendy, pieszczotliwie nazywany na tym forum Pampi. A drużyna Gustawa jest na 3 miejscu w Szwecji. Poprzedni sezon jego drużyna Hacken była na 10 miejscu. Tak dla przemyślenia dla tych co uważają, że mieliśmy kiepskich trenerów i słabe sztaby.
mark

mark

(124595) 25.05.2026 23:11
Koste wyrzucono,zwolniono że średniaka ligi włoskiej i mimo wszystko ma tam wziecie?No zobaczymy gdzie będzie pracował od nowego sezonu?
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 26.05.2026 00:09
Tak sobie jeszcze pomyślałem o Mendym skoro w Zabrzu zainwestował były mistrz świata... to może i BM powinien dołożyć coś Aleksowi do jego projektu.. Może nie jako główny udziałowiec tylko mniejszościowy inwestor ? Innego sensu jego obecności tutaj nie widzę.
marcinnn

marcinnn

(44439/48000) 26.05.2026 00:12
@mark, o czym Ty piszesz? Jakie zwolnienie? Najnowsze doniesienia o nim, to że trenerem mają w Serie A został. Nic o zwolnieniu.