preloader
Przejdź do głównej treści
870500438cf0ef2f64552c765483e19342f2d1

870500438cf0ef2f64552c765483e19342f2d1

O PORTOWCACH: Podsumowanie cz.2 [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1822

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 02.06.2026 17:39
@Daniel Danielu, tak z innej beczki. Tak długo już działasz. Jesteś dla nas źródłem informacji. Czy mógłbyś kiedyś opisać bardziej szczegółowo kilka spraw? 1. Fenomen Grosickiego, który po podpisaniu kontraktu prezentuje sobą zwykłe nic. Czyżby był to foch powodowany opaską na ramionach innych graczy? A może po prostu już mu się nie chce ? Masz przecież, Danielu, kontakt z wieloma ludźmi, dasz radę? 2. Czy p. Grosicki została wyłoniona na stanowisko w drodze konkursu czy innego procesu? Powyższe pytania nie noszą znamion hejtu czy afrontu. Po prostu czytając forum widzę, że jest to temat często poruszany. Pojawia się wiele zróżnicowanych teorii i myślę, że warto to wyjaśnić. Pozdrawiam
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 02.06.2026 22:52
@Piotr Chen ,,z całym szacunkiem dla Ciebie nie zmuszaj Daniela do takiej roboty.. bo nie Otrzymasz odpowiedzi..... Ci co wiedzą to i tak nie powiedzą bo nie mogą..... ... A internet jest tak bogaty w info, ze można łatwo znaleść odpowiedzi na niektóre pytania... .... A jutro info o podwyżce karnetów i biletów....ha ha znowu będzie chryja!!!!!!! I się zacznie........
Matul

Matul

(4442/4800) 03.06.2026 08:04
|@Piotr Chen Alex w wywiadzie u Daniela jak i chłopaki w podcascie Skazanych mówili, że grosik grał te pół roku z niedoleczoną kontuzją kostki, na lekach i blokadach, więc możliwe, że stąd jego słabsza forma
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 03.06.2026 13:17
Ci co się znają na piłce doskonale wiedzą że budowę drużyny zaczyna się od obrony. Aby formacje ofensywne mogły spełniać swoje zadanie potrzebni są odpowiedni zawodnicy dobrani charakterologicznie. Cała formacja zawodników którzy zasilili Pogoń to w większości indywidualności grające nie dla drużyny ale w 80% pod siebie. Wcześniej wszyscy grali dla drużyny,zespołowo. Kamil przede wszystkim. Ile razy brał ciężar gry na siebie,strzelał,szukał właściwych rozwiązań. Brak ruchu zawodników biorących udział w ataku był aż nadto widoczny. Prosiło się o strzały zza linii pola karnego. Nikt inny nie chciał brać tej odpowiedzialności na siebie poza Kamilem. Przerażał brak zrozumienia na poszczególnych pozycjach, brak dokładnych podań,gry kombinacyjnej,woli walki. Tylko nieliczni temu sprostali. Większość bramek zdobyliśmy z zadymy pod bramką a więc więcej w tym było przypadku niż kombinacyjnej,mądrej gry.