preloader
Przejdź do głównej treści
87050003998a9d98d02d7099808a3c19260780

87050003998a9d98d02d7099808a3c19260780

O PORTOWCACH: To już naprawdę jest mecz sezonu! Po 3 punkty z Wisłą! [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1619

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (5)

Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 01.05.2026 15:52
Walburg zabawny:) czyli wychodzi na to że Ulve odchodzi a za niego Dziczek. Grosicki kostka, Linus pewnie nie zagra bo to za szybko. Oby Misiura się zlitował
Anathema

Anathema

(39731/48000) 01.05.2026 16:34
Czego nie dozylismy, mecz sezonu z Wisła Płock. Mecz super premium.
1962

1962

(62487/72000) 01.05.2026 18:19
Ja sobie wyobrażam jak w przyszłym sezonie na środku zagrają Pozo z Dziczkiem i Ulve. To będzie petarda. Tylko kto na skrzydłach i w ataku? Martwi też jak na razie obrona.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 01.05.2026 18:22
Jedynie Daniel jeszcze wierzy w szczęśliwe zakończenie. Ja uważam , że wygramy 3: 1 ale ich nie zdominujemy. Będzie jak z Zagłębiem , dużo goli ale brak kontroli. Może i pan Marek jest zabawny , może i jest duszą towarzystwa , może nawet faktycznie zna mnóstwo ludzi a jeszcze większym mnóstwie anegdot uczestniczył ale zapraszanie go do programu to desperacja prowadzącego. Wolę posłuchać Daniela dwa razy dłużej niż tego wesołka Mareczka. Mówią , że Kowal to alkoholik , nieuk i gamoń ale wolę już jego słuchać niż niby prześmiesznego Mareczka , bo Kowal przynajmniej potrafił grać w piłkę
brawoboss

brawoboss

(31/50) 01.05.2026 23:14
@Landsberg Dokładnie jest tak jak piszesz. Nic do Marka nie mam ale jak widzę, że jest w programie, to nie słucham, bo to jest zwyczajnie męczące. Zlecę mojemu niewolnikowi - Gemini streszczenie odcinka i tyle. Z naszego szczecińskiego ogródka toleruje jedynie Daniela oraz Dyczewskiego i może Jerzego Chwałka. Cała reszta to internetowi atencjusze.