preloader
Przejdź do głównej treści
870500c0c8188566c631d85757a34711c24baa

870500c0c8188566c631d85757a34711c24baa

O PORTOWCACH: Wróciliśmy! Nowy kontrakt Ławy, jeden stoper, brak trenera [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3037

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (9)

Anathema

Anathema

(39734/48000) 19.06.2026 19:20
Defecytow akurat jest o wiele więcej i to nie tylko w personaliach wśród piłkarzy
czolq

czolq

(1078/1200) 19.06.2026 19:33
Z plusów na zdjęciach Pogoni na fejsie widać Molnara, który chyba również zaczął przygotowania ???? bardzo dobrze, każdy sie przyda, tymczasem czekamy na zabezpieczenie "tyłów"
Hieronim

Hieronim

(9519/9600) 19.06.2026 20:38
Czytam że prawo chroni zawodnika.Nawet czarnych baletmistrzow.I klub musi pozwolić juwarze trenować z pierwszym zespołem.Moze niech piłki podaje zza bramki i donosi wode
Alchemik

Alchemik

(59766/72000) 19.06.2026 22:25
Brawo panowie wypowiedzi w..punkt!
Alchemik

Alchemik

(59766/72000) 19.06.2026 23:11
Tak patrzę po tych różnych komentarzach jakby był jakiś.. .Trol na etacie i wali łapki w dół i nie ważne czy komentarz jest oczywisty na tak czy na nie... Przykre to jest i nie zdrowe.....!!!! Od tak od tematu mi się nasunęła taka uwaga....... .... A i mam drobną uwagę do..@Daniela..dlaczego Rozbijasz wszelkie info na pare postów?? Przecież od razu widać ,że chodzi Ci o kliknięcia....to nie etyczne... Pozdrawiam.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 19.06.2026 23:14
Kto chce to wię,że kontrakt młodego Ławy to układ wiadomo kogo i z kim. Można było oddać go do Widzewa czy Wieczystej i budować drużynę bez niego. AH Twój największy bład, że zostawiłeś KG w Pogoni.
Nowogardzianka

Nowogardzianka

(29/50) 20.06.2026 00:26
Będzie kolejny sezon nieśmiertelności, Mister Haditaghi wpisał kod BAGUVIX!
Bossman70

Bossman70

(19902/24000) 20.06.2026 11:11
Znowu te same błędy tak jak w poprzednim sezonie. Alex nie nauczył się, że jak transfery to jeszcze przed obozem przygotowawczym. Braki personalne niczego dobrego nie zwiastują. A robienie transferów na zasadzie ktoś może nowy podpisze do ,,obróbki" to jest już mało śmieszne. Dejavu w mocnym tonie na nie.
Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 20.06.2026 11:31
Trudno się nie zgodzić z wypowiedziami. Dodam od siebie , właściciel bawi się tym klubem jak dziecko, a jego główna prawa ręka nie ogarnia istoty zarządzania drużyną piłkarską. Powinien być wiceprezesem ds pikniku. Bo w tym jesteśmy absolutnymi mistrzami. Trawka, kiełbaska, pikniki rodzinne i występy artystyczne przed meczem.