preloader
Przejdź do głównej treści
870500c723306f0aa64d4b64a8bc61ab001cf3

870500c723306f0aa64d4b64a8bc61ab001cf3

O PORTOWCACH: Z Katowicami na 100% czy pożegnania i benefisy? [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1504

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 20:26
alex jestes farmazon mialo byc top 2 a ledwo uchronilismy sie przed spadkiem a ty juz dla kozminskiego robisz wywiady ze transferow nie bedzie XD wstydu chlopie nie masz takiego anty futbolu w szczecinie nie bylo od lat ludzie juz maja dosyc czekania jak chcesz zarabiac to wypierdalajj do siebie i zeby nie bylo bulawa przedsiebiorczosci to najwieksza pijawka w histori klubu jak na ten moment oczywiscie
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 22.05.2026 20:36
Co za pierdolllenie. To jest właśnie kurvvva gen przegrywu.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 20:49
alex zaufam cie tylko jak wypierdolisz swojego kolesia kesslera i mowlika jak nie to jestes taki sam dziad jak bulawa przedbiebiorczosic pazerny i łasy na kase
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 20:52
tak wyglada biznes frajer nie slucha fanatykow frajer slucha rodziny z dziecmi ktorzy wplaca kase jak bedzie gral rudol i matynia jestesmy straceni ja sie poddaje chuj wamm w dupe
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.05.2026 20:54
odkleilo mi sie ale po tylu latach robienia w chuja dla mnie to jest naturalne
Zenobiusz

Zenobiusz

(8247/9600) 22.05.2026 22:56
Walburg 100% racja stała się MODA na chodzenie całą rodziną na Twardowskiego.Nie mylić widowni z kibicami.
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 22.05.2026 23:53
Natan Ława 8