preloader
Przejdź do głównej treści
870500ff02700bb6a98fe1f79d9350b1dc593a

870500ff02700bb6a98fe1f79d9350b1dc593a

#ObokMeczu: Cuić z dubletem! [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1479

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (4)

Anathema

Anathema

(39737/48000) 04.05.2026 08:07
Mozna nieco szydzić z Bośniaka ale strzelił może nieefektowne ale istotne w kontekście utrzymania dwie bramki i trzeba liczyć że to da przełamanie na przyszłość.
1962

1962

(62487/72000) 04.05.2026 08:20
Cuić wczoraj był tam gdzie trzeba, zachował się jak na napastnika przystało, a już przy drugiej bramce zrobił to wyśmienicie, bo wbiegł jakby czuł, że ta piłka się tam znajdzie. W całym meczu pobiegał, był aktywny, o takiego napastnika nam chodzi. Brawo, oby tak dalej
Transfer

Transfer

(33007/36000) 04.05.2026 08:51
zaskoczył w najlepszym momencie, bo tych 3 pkt. nam brakowało jak kani dżdżu Oby to nie był taki jednorazowy strzał (jak u Molnara) ale stało się czymś zwyczajnym Mecz nie był może porywający, ale są 3 bramki i 3 pkt. przy własnym czystym koncie, co nie zdarza się często Obrona wyglądała lepiej, Wisła nie miała wielu okazji, z tego trzeba się cieszyć
sęp

sęp

(64817/72000) 04.05.2026 13:30
Tak jak wczoraj walczył Ulvestad to dla mnie jest prawdziwy kapitan jego przepychanki przy rzutach rożnych i reakcje po bramkach pokazują jak jest związany emocjonalnie z Pogonią. To prawdziwy kapitan tyle czasu czekał na nowy kontrakt i nigdy nie powiedział złego słowa tylko dawał z siebie wszystko na boisku. Nie chciałbym żeby jutro pojawił się jakiś filmik jak dusigrosz motywuje drużynę przed meczem i tytuł to on dodał im wiary w zwycięstwo, dość już lansowania pseudo kapitana.