preloader
Przejdź do głównej treści
8705009e4acb3c332b46abbca25bf92b480029

8705009e4acb3c332b46abbca25bf92b480029

#ObokMeczu: Lany poniedziałek... [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1217

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (7)

JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 08:32
Duńskie klauny z Gangu Olsena
pikolo

pikolo

(48369/72000) 07.04.2026 08:38
Obok meczu: Do tej pory największą fajtłapą tego sezonu w ekstraklasie był "mineta" Rajović. Polewali z niego wszyscy od kibiców Legii począwszy. I ta pokraka bez żadnego problemu strzeliła nam wczoraj dwie bramki.
Andre

Andre

(19176/24000) 07.04.2026 08:48
Nie mogę już serio patrzeć na tych przegrywów na czele z największym przegrywam Grosickim. Nie mamy ani trenera ani drużyny. Pier... amatorzy.
zenon

zenon

(35531/36000) 07.04.2026 08:55
A ktoś mi nawrzucał jak napisałem że nasz harmonogram gier może doprowadzić nas do 1 ligi. I dalej stoję na stanowisku że jeżeli na te 7 meczy nie przyjdzie trener który potrząśnie tą drużyną i nie poustawia grajków to lecimy z ligi. Z piastem to już nie żart ale muszą być 3 pkty. Tylko jak z takim zaangażowaniem? Może Dziczek pomoże?
ZaWa

ZaWa

(14646/18000) 07.04.2026 09:09
Nie strzeliłeś bramki przez cały sezon jako napastnik? Zaden problem, zaraz się odblokujesz, pojedziemy na szczecin i tam wrzucisz patałachom 2 gole. Pisałem wcześniej, że Legia pracowała w przerwie na kadre i odblokowali Minete, wrzucił ogórkom z Tallina 3 bramy i tu prawie tu powtorzył. Nasi szpece ćwiczyli zakupki w galeriach i Bóg wie co jeszcze.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 07.04.2026 09:17
obczajcie sobie kariere czuicza i angielskiego jakie to są tuzy :D angielski krol strzelcow bo 13 goli z karnych haha a ten czuicz chyba bramki przez 10 lat nie strzelil
Cezar

Cezar

(11371/12000) 07.04.2026 09:39
Przed meczem napisałem- aby piłkarze nie olali. Olali.