preloader
Przejdź do głównej treści
870500ee6d5758ec917489a2cd0a444bdde40a

870500ee6d5758ec917489a2cd0a444bdde40a

#ObokMeczu: Ostatni mecz taki, jak cały sezon [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1341

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (5)

Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 24.05.2026 09:27
Skład z pierwszej połowy robi robotę, po zmianach w drugiej połowie tragedia. Skończmy już Grosickim i innymi, którzy osłabiają drużynę. Zmiany w sztabie na plus. Teraz czas przesiać kopaczy.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 24.05.2026 09:34
Najwieksze rozczarowanie ocierajace o żenadę to postawa tzw legendy na wiosnę. Gosc gral tak jakby zamiast podwyżki kazano mu tu grac za darmo. Przerażające jest to, ze będziemy sie z nim męczyć jeszcze kolejny sezon. A ten kończymy na 9 miejscu, mysle ze i tak nie najgorzej patrząc przez pryzmat gry i samych wynikow. Teraz pozbyć sie darmozjadów ze sztabu trenerskiego i kilku fatalnych kopaczy i moze będzie nieco lepiej w kolejnym sezonie
mark

mark

(124595) 24.05.2026 09:53
Kto zna szczeciniaka Grosickiego to wie ze ten sie nigdy nie poddaje,jestem pewny ze caly czas myśli jak dostać się z powrotem do reprezentacji I grać w Pogoni tak długo aż mu znajomi lekarze zabronią.
mirum

mirum

(1293/1600) 24.05.2026 10:14
Duzy plus tego meczu ,ze wiesniaki z Warszawki nie beda grac w pucharach !.Organizacja ze strony policji to plucie ludziom w twarz !!! Kolejny juz raz blokowani kibice na Twardowskiego.Pelno policji z calego wojewodztwa, nikt nie umie podac info na jak dlugo czy caly czas.Pogarda , pogarda dla ludzi.Jak za komuny !!! Wiecej empatii decydenci z komendy !!! No ale wiadomo kto w Polsce rzadzi...
JANUSZ

JANUSZ

(14323/18000) 24.05.2026 12:35
Chciałem zdięcie zrobić zvgrosikiem był głuchy. Spadaj z POGONI