preloader
Przejdź do głównej treści
87050030ce52827bf870717990f0c8dd4fc568

87050030ce52827bf870717990f0c8dd4fc568

Obrońca Galatasaray na celowniku Pogoni

Metehan Baltaci jest wychowankiem Galatasaray. W pierwszym zespole rozegrał do tej pory 22 mecze. W ostatnim sezonie dwa, a następnie... Został zdyskwalifikowany na dziewięć miesięcy gdyż łączono go z aferą w sprawie obstawiania meczów w tamtejszej lidze.

Wcześniej piłkarz był wypożyczany do Eyupsporu czy Iskenderunsporu. Prawonożny defensor mierzy 189 centymetrów wzrostu. Był powoływany do młodzieżowej reprezentacji Turcji.

Z tego co udało nam się ustalić, temat pozyskania 23-letniego środkowego obrońcy faktycznie istnieje, a jako pierwszy poinformował o tym znany turecki dziennikarz Yağız Sabuncuoğlu. Z naszych informacji wynika, że Okan Ozkan jest obecnie w Turcji i rozmawia o tym potencjalnym ruchu. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 8389

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

Andre

Andre

(19176/24000) 15.06.2026 18:40
Zatrudniając go grozi to piłkarskim pokeren. Kur.. do nas to tylko albo nic nie warci, do odbudowy, a teraz ananas co obstawiał mecze pewnie te a których są grał. Istna nieśmiertelność.
Drakee1234

Drakee1234

(150/200) 15.06.2026 18:40
Myślę, że może być z niego pożytek. Pod warunkiem, że mimo absencji chłopak w pełni angażował się w trening indywidualny i zespołowy
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 15.06.2026 18:40
Kierunek dobry ale chłop ostatnio w ogóle nie grał. Do tego więcej Cibickich mam nie potrzeba
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 15.06.2026 18:46
W mordę NIE! Chyba po Cibickim ktoś po rozum pójdzie i człowieka z takim "życiorysem" nie weźmie! Ludzie! Opamiętajcie się! Nie wiem czy On coś wart jako piłkarz ale kolejnego oszołoma od bukmacherki brać nie wolno!
kibol

kibol

(44373/48000) 15.06.2026 18:48
Cibicki lubi to Tak serio ,ciekawe po tym zawieszeniu jak wygląda jego forma ? No i co ona ma w głowie ,tak w młodym wieku ,kontakt z Galata ,granie w młodzieżówce ,czyli kasa leży na trawie i to nie mała , a tu granie u buka. Ogólnie to w Turcji rok temu , wyszła afera korupcyjna na skale jak u Nas .
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 15.06.2026 18:48
Zapala się żółte a nawet czerwone światełko przy tym obstawianiu meczy niestety :( Wygląda na kota w worku. Generalnie to raczej celowałbym w zawodników już obytych jednak w ekstraklasie jak Dziczek.
TritumX

TritumX

(21082/24000) 15.06.2026 19:03
https://i.postimg.cc/3wYrZQgY/PILKPOKER.png
Misiek1948

Misiek1948

(30443/36000) 15.06.2026 19:04
Kręcimy parszywą dwunastkę? Jeśli oskarżenia się potwierdzą to wara od Pogoni. Jeśli bezpodstawnie został oskarżony to niech w swojej ojczyźnie walczy na boisku o odzyskanie dobrego imienia a potem można wrócić do tematu. Gracz utalentowanyy, tani, do odbudowy. Nie tędy wiedzie droga do sukcesu tylko przez pot, krew i łzy wylane na treningu i boisku.
Goth

Goth

(13764/18000) 15.06.2026 19:06
Kto nigdy nie byl u buka niech pierwszy rzuci kamieniem. Gosciu byl zawieszony za granie a nie za obstaianie wiec drobna roznica. Wiekszosc gra tylko ze kupony wysylaja matki/zony/kochanki wiec bym nie demonizowal.
yascoos

yascoos

(9438/9600) 15.06.2026 19:14
Stracone farfocle w doliczonym czasie, niczego w tym klubie ludzi nie nauczyły? No i co to za określenie "był łączony"? Całkiem niezłe to połączenie musiał mieć, skoro go na cały sezon na urlop wysłali i w Turcji ma już pewnie nieoficjalnego dożywotniego bana. Wiadomo że w takich sprawach bardzo ciężko o konkretne dowody. Budowanie składu zaczyna mi przypominać organizację produkcji z Chińczykami. Możesz im "milion" wytycznych wysyłać, a oni i tak ciągle kombinują jak tu zaoszczędzić coś po swojemu, co się zawsze kończy jakimś fakapem. Chcesz mieć zawodnika, to niestety trzeba zapłacić i ch... na to poradzisz. Kombinator i oszust, to nie wzmocnienie!
krokodylbambi

krokodylbambi

(27232/36000) 15.06.2026 19:17
wole jednak pierd o helebrandzie i witselu takie sprzedawczyki nie maja prawa grac w pilke
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 15.06.2026 19:27
Sąd jednak go zwolnił, więc raczej nie chodziło o ustawianie meczów,tylko o sam fakt grania u buka . Ale na pewno pozostaje problem, czy nie jest zapuszczony. Być może byłby przydatny, może od biedy ogarnąć prawą obronę i szóstkę. Małym pluskiem jest to, że Okan go zna, no i sprowadził do nas Cuica, który swego czasu był na radarze Turków. Noga na nogę, popcorn w dłoń i czekamy.
Darq Rain

Darq Rain

(7561/9600) 15.06.2026 19:52
Budujemy w Szczecinie prawdziwy Suicide Squad :)
Doker

Doker

(8205/9600) 15.06.2026 20:08
Mówi się, że powinno uczyć się na własnych błędach. Jeszcze lepiej jednak uczyć się na błędach cudzych, nawet jeśli popełniła je ekipa Mroczka.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 15.06.2026 20:23
Szukamy pewnie okazji w promocji na rynku, stąd takie wybory. Gość albo ogarnie się, odrodzi u nas (o ile w ogóle przyjdzie i ma sportową ambicję coś udowodnić), albo i nie. Na dwoje babka wróżyła.
kruger73

kruger73

(37754/48000) 15.06.2026 20:23
Ja bym nie tylko pozwolił piłkarzom obstawiać mecze ale wręcz obowiązkowo przelewał 20% uposażenia na konto wybranego bukmachera. Tylko 1 warunek. Zawsze obstawiamy ZWYCIĘSTWO swojej drużyny. Myślicie, że spowodowałoby to większe jednak zaangażowanie na boisku w każdym meczu?
Pablo

Pablo

(44680/48000) 15.06.2026 20:54
Jak chłop będzie obstawiał u bukmachera, że Pogoń zostanie mistrzem Polski to tak, w każdym innym przypadku NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !
Masta

Masta

(77726/96000) 15.06.2026 22:08
A kiedy ktoś z poważnego klubu co gra regularnie i ma liczby?
19DDD48

19DDD48

(235334) 15.06.2026 22:29
Ja pier... żadnych Cibickich! Już to Alex w Pogoni przerabialiśmy! Jeszcze brakuje żebyśmy z ligi spadli za jakieś machlojki tych co myślą że są piłkarzami. Zobaczysz że nic dobrego z niego nie będzie. Z Juwarą będą latać po baletach.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 15.06.2026 22:36
Tureckie media piszą na X, że już podpisał z nami kontrakt. A w komentarzach kibice chcą mu kupować bilet do Polski ????????
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 15.06.2026 22:36
Jeżeli Okan zna tego zawodnika i jego sytuacje to pewnie jest warty uwagi... Może to być dobry ruch Klubu, Ja bym zaryzykował...
Dan7803

Dan7803

(1674/2000) 15.06.2026 22:55
No coz czy wy myślicie ze chłopak ktory w miarę regularnie grywał w Galacie I nie ma jakiegoś "ale" spojrzały na Pogon ? Takie sa fakty i realia ... za to europejski klub moze byc dla niego szansa na odbudowanie kariery . Mysle ze gra warta ryzyka .
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 15.06.2026 23:04
Kolejny darmowy ananas do odbudowy
Kamil

Kamil

(3694/4800) 15.06.2026 23:48
W pierwsze tempo pomyślalem jak większość..NIE! Cibicki 2 Nie !!! Jednak po dłuższym przemyśleniu ...każdy zasluguje na drugą szansę i z psychologiczneej strony...gdy dajesz szanse komuś kto już raz zaufanie stracił i jest skreślony przez większość to ktoś taki będzie Tobie wierny i wdzięczny.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 16.06.2026 05:55
Czyli Atilla nie wróci raczej Gdzieś tam się chłopina pogubił jak nasz Szwed kiedyś ale wychowanek Galaty umiejętnośći mu na pewno nie brakuje i gdyby nie afera mógłby być nie osiągalny dla portwela naszego Księciunia
1962

1962

(62482/72000) 16.06.2026 09:36
Myślę, że niepotrzebnie rozbudzacie uprzedzenia do chłopaka, bo nie można go porównywać do Cibickiego, gdyż Szwed zarabiał na ustawianiu konkretnych meczy, czyli miał bezpośredni wpływ na ich przebieg i wynik końcowy. Natomiast Turek grał u bukmachera i widocznie został przyłapany na tym procederze. Widocznie miał taką słabość, w Turcji to jest powszechny nałóg. Poniósł karę dyscyplinarną, a nie odpowiadał przed sądem za przestępstwo. A to jest różnica.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 16.06.2026 13:02
no to może przywrócić Dawida Ptaka do działu skautingu
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 16.06.2026 13:20
Nawet, gdyby dać tę drugą szansę, to nadal pozostaje mały problem. Pamiętacie wrzutkę Kojota do własnej bramki, co potem ze zdziwieniem się przyglądał swojej rękawicy (chyba z Koroną) albo przepuszczoną pod słońce łatwą piłkę z bodajże Legią? I wiele innych sytuacji? Od razu pojawiły się podejrzenia, że sobie dorabia na boku. To teraz niech ten nowy nabytek cokolwiek spartoli na boisku. Od razu będą ostre podejrzenia.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 16.06.2026 14:01
Jak już trzeba skautować w tureckich pie*rdlach to musi być grubo.