preloader
Przejdź do głównej treści
870500f2f0bbc93855fc4cec144193b1322386

870500f2f0bbc93855fc4cec144193b1322386

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z Cracovią!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1784

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

AdrianMKS

AdrianMKS

(8/50) 25.04.2026 22:23
A co tu oceniać...
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 25.04.2026 22:24
Grosicki 10 . Za to że nie grał
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 25.04.2026 22:26
Ława ...najlepszy pilkarz na boisku powiedział Kosowski ...komentator ...zróbcie w canal+ mu testy narkotykowe i alkoholowe ,bo większej bzdury dawno nie słyszałem.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 25.04.2026 22:29
QRWA MAĆ!!! Zdjęcie z boiska Ławy i Borgesa to był sabotaż. ☠️☠️☠️
darecki73

darecki73

(45953/48000) 25.04.2026 22:31
Keramitsis (co za interwencja praktycznie leżąc), Ulvestad (to jest walczak i kapitan), Ława (przebojowy, odważny), Mukairu (mimo, że nie jest wirtuozem, to jest to nasz jedyny "napastnik", który coś tam jeszcze potrafi w ataku zrobić (choć szkoda tego słupka). Agger słaby, Greenwood tragiczny (jemu już chyba się nie chce grać w Pogoni).
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 25.04.2026 22:33
Ciężko to ocenić. 16 latek ma więcej spokoju niż starzy wyjadacze. Nie wiem dlaczego naniosły pojawia się zielone drewno, pytam po co???po raz kolejny nie daję nic!!! Po co Ndiaje?? Mam nadzieję że z Jankiem wszystko będzie w pożądku. Pawełek szkoda pisać, musiałbym Nigeryjczyka tylko obrażać.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 25.04.2026 22:34
Sztab Pogoni i sami piłkarze od 80 minuty postawili, że ich IQ będzie na poziomie ameby. Tragiczne zmiany i zarządzanie meczem. Kutris prowokuje bezsensowny faul i stały fragment gry (typowa odklejka jak dla niego). Nowa 9 - jedno dobre zagranie podczas całego meczu, ale jest na placu - bo umie biegać. Greenwood - odesłać do rezerw, następnie rozwiązać kontrakt, nikt nie zauważy różnicy z obecnym stanem. Bramkarz - masa błędów, piłka wrzucana on pajacuje, że przekroczyła linię - wprowadził nerwowość i zdecydowanie mocno przyczynił się do chaosu w końcówce meczu. Mukairu - bylejakość, dobrze wychodzi do piłki, robi przyśpieszenie aby następnie stanąć i myśli co powinien dalej zrobić, decyzyjność 0.
1962

1962

(62487/72000) 25.04.2026 22:44
Nie rozumiem tego, co w głowie miał TT zmieniając dwóch najlepszych zawodników, a wstawiając drewno który miał do wszystkich pretensje, że nie brał udziału w grze. To jest jakaś odwrotność futbolu, coś co nikt nie potrafi, poza naszym sztabem. Jak to nazwać inaczej.. Sabotaż? Dywersja?
darecki73

darecki73

(45953/48000) 25.04.2026 22:50
Powtórka z finału PP z Wisłą. Znów piłkarze rywala przesunęli piłkę przy decydującym rzucie wolnym o co najmniej 5 metrów. To mogło zadecydować o stracie 2 punktów. Pogoni to zawsze wiatr w oczy.... Poza tym za bardzo się cofnęliśmy, a po zejściu Biegańskiego zrobił się chaos i pogubiliśmy się. W ocenach powinna być także zawsze ocena dla trenera. Dla mnie jest od do wywalenia po zakończeniu sezonu. Robi złe zmiany i ustawia zawodników na siłę na ich nie naturalnych pozycjach
Andre

Andre

(19176/24000) 25.04.2026 23:25
Umiejętności trenera można porównać do umiejętności i zaangażowania zielonego drewna. W następnym sezonie powtórka z rozrywki. Oby nie w pierwszej lidze.
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 26.04.2026 00:11
Trzeba by zapytać kogo?co? Krył przy straconej bramce.
waldek01

waldek01

(37858/48000) 26.04.2026 14:16
Zaangażowanie i pressing był głównie w 1 połowie i dało to rezultat w postaci prowadzenia , w 2 ej połowie nastawienie się na obronę tak niskiego prowadzenia to już nieporozumienie, gdyby jeszcze te kontry były skuteczne , zmiany jak zwykle do bani , Greenwood jest już głową pewnie w Anglii, zachowuje się jak "Gwiazdor" i nie wykazuje większej chęci do gry .