preloader
Przejdź do głównej treści
870500ffec64ac8cace24138e9c23e10f1c4cf

870500ffec64ac8cace24138e9c23e10f1c4cf

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z GKS-em!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2641

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

adasko2901

adasko2901

(9371/9600) 23.05.2026 19:36
Jaja je kokodżambo
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 23.05.2026 19:36
Kamiński 20 na 10 Turbo 27 na 10 Pozostali po 8.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 19:36
Nie ma dziś kogo wyróżnić. Znowu zawalił bramkarz. Koniecznie musimy znaleźć lepszego bramkarza. Babole bramkarzy ukradły nam za dużo punktów.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 19:36
No i Marcel załatwił Pogoń i Legię :) Kolejny były nasz piłkarz, który wbija nam gola.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 23.05.2026 19:37
Mam tylko jedno do napisania po takim meczu- choooj z ległą.
r4dzio

r4dzio

(8365/9600) 23.05.2026 19:37
Wspaniały był to mecz. Nie zapomnę go nigdy ;)
gorilla2003

gorilla2003

(21575/24000) 23.05.2026 19:38
Kupujcie karnety, bilety i koszulki pontony już płyną. Oby na jakimś pontonie choćby bramkarz się znajdzie. Reszta Huja, Ndiaje, Biegańki, Juwara....
Cezar

Cezar

(11371/12000) 23.05.2026 19:38
W kontekście słoików?:D
Jarzyna ze Szczecina

Jarzyna ze Szczecina

(27236/36000) 23.05.2026 19:39
Piekny mecz Duzo drama Legislation w dupe Nasz chlopak strzela golf Co za mecz Czego chciec wiecej
mark

mark

(124595) 23.05.2026 19:40
Walizka og GKS była większa aniżeli ta od Legii
Jarzyna ze Szczecina

Jarzyna ze Szczecina

(27236/36000) 23.05.2026 19:43
Duzo dramy Piekny mecz Legislation w dup... Nasz strzela gola Co za emocje Czekamy na transfery
czolq

czolq

(1084/1200) 23.05.2026 19:43
Peskovic nie mogl wejsc bo wykorzystali wcześniej limit zmian wiec te komentarze o braku bramkarzy nie na miejscu..
kęsik

kęsik

(32786/36000) 23.05.2026 19:45
Wszyscy 10, zadanie wykonane xD
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 23.05.2026 19:47
Typowy nasz mecz w tym sezonie czyli w twarz w ostatniej chwili. Pogonić Kamińskiego bo nie będziemy mieli z niego pożytku.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 23.05.2026 19:47
Ale Legia będzie płakać, że Pogoń specjalnie w końcówce podłożyła się GKS-owi. Zaraz centrala będzie dopatrywać się afery.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 23.05.2026 19:48
Zwolnić Thomka i zatrudnić tego z Lechii.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 23.05.2026 19:50
Cifci na plus. Lepiej brudne pazury, niż legła
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 23.05.2026 19:53
Filip cuic piłkarzem meczu, w sumie to mógł być bohaterem Warszawy, ale pzpn drukował przw E ciw Legii
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:03
Kamiński 12 punktów!
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 23.05.2026 20:14
Za I połowe najlepszy Mukairu, a Cuic za gola. Druga polowka slabsza, bo przecywnik przycisnal A koncowka szalona ! Szkoda nieuznanego gola Grosika , ale Kamyk spowodowal, ze niemal nikt nie mowil o spadku Lechii,a o tym ze Gieksa dostala prezent. Cuic moglby to obronic jakby mial instynkt i automatyzma zachowania bramkarza,a nie napastnika, a tak Marcel bohaterem Katowic !
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 23.05.2026 20:19
Čuič wiadomo za bramkę. Dla mnie najlepszy był dzisiaj Mendy, szkoda że nie ma kondycji na cały mecz. Wielkie rozczarowanie tego męczy dla mnie Biegański. O Greenwoodzie i Groszu nawet nie piszę.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 23.05.2026 20:25
A swoją drogą znowu Thomasberg zrobił sabotaż wpuszczając "Legendę Białegostoku". Graliśmy na koniec nie w 10tkę a w 9ciu... w zasadzie trudno to nawet komentować.
1962

1962

(62481/72000) 23.05.2026 20:37
Głowa Kamińskiemu nie zadziałała, zamiast wybić główką, to piąstkował jak szkolniak. Szkoda, ale na całe szczęście nic się nie stało. Sylwestrzak tylko patrzył jak upolować bramkę dla GKSu i upolował. Gol Grosika jak najbardziej prawidłowy, a jednak nieuznany. Czyli piłkarski poker nadal trwa. Ważne że Legia została wydymana, a Widzew się uratował swoim zwycięstwem. Koniec tego sezonu..wreszcie
rusnak

rusnak

(17924/18000) 23.05.2026 20:56
Okazuje się, że dla paraolimpijczyka Aggera popełnienie więcej niż jednego udanego zagrania w meczu to jednak wyczyn nie do osiągnięcia. I do tego gra od dechy do dechy. Nie do wiary jakie kalectwo zajmuje miejsce wychowankom.
kijewskipiotr93

kijewskipiotr93

(126/200) 23.05.2026 21:01
Same zera
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 23.05.2026 21:10
Dlaczego samozwańcza legenda Szczecina nie stanęła na bramce?! KG wszedł i skończyła się gra. AH ...zrób wszystko,żeby rozwiązać z nim kontrakt. Chciałem remisu przed meczem i wiedziałem, że jak wejdzie u nas KG i NŁ ,a w GKS Wędrychowski to będzie remis ...tylko nie przewidziałem cz dla Kamińskiego ...chyba chce w następnym sezonie być rezerwowym w GKSie ...
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 23.05.2026 21:19
1962 ...wiesz że zawodnik w momencie strzału zawodnika jest na spalonym i gdy dostanie piłkę to nadal jest na spalonym ,tzw.powrot ze spalonego ...zrozumiałeś czy za trudne ?!????
bravoboss

bravoboss

(248/300) 23.05.2026 23:12
@kibic_MKS' Poważnie czepiasz się że Grosik nie stanął na bramce? Grosicki wzrost 1,8 m, Cuić - 1,88 m PS Jak przelejesz kawę dolewając mleko to też winisz Grosickiego?
fdm

fdm

(4901/6400) 24.05.2026 04:57
Lewe skrzydlo w pierwszej polowie przekozackie. Najlepsi w tym meczu: Mendy, Mukairu, Cuic.