preloader
Przejdź do głównej treści
87050037b9472c2117d6f1d6f3bd46a77ee61a

87050037b9472c2117d6f1d6f3bd46a77ee61a

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z Lechem!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2151

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (18)

darecki73

darecki73

(45954/48000) 18.04.2026 22:20
Cojocaru, Mukairu, Ulvestad, Biegański, Borges Keramitsis, Ława, jak wróci to także Linus oraz kilku młodych jako uzupełnienie. I to wszystko co mamy wartościowego w naszym składzie. Reszta, łącznie z Thomasem do wywalenia. Trzeba modlić się o utrzymanie i zbudować drużynę od nowa, bo gra wygląda tragicznie.
fan emigrant

fan emigrant

(23641/24000) 18.04.2026 22:21
Gonić to frajerstwo w pizdu na czele z grosickim i tomasbergiem
stanislaw-kazimierczak

stanislaw-kazimierczak

(514/600) 18.04.2026 22:31
wygrał lepszy .Sytuacja tragiczna przed następnymi meczami .Potrzebne zmiany po zakończeniu sezonu bo niektorzy zawodnicy nie nadają sie do zespołu Drużynę trzeba budować powoli czy z tym trenerem
AdrianMKS

AdrianMKS

(9/50) 18.04.2026 22:34
A spróbujcie dać Grosickiemu wiecej jak 3...
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 18.04.2026 22:34
Wpuszczanie Grosika na boisko to sabotaż. Zero formy
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 22:35
Dzisiaj nawet nie ma jakiś plusów. Można to rozpatrywać w kategoriach kto był najmniej słaby. Paul, Janek i Natan jak dla mnie. Cojot trochę wybronił jednak. Reszta fatalna pod przywództwem kapitana który po raz kolejny powinien dostać złotą malinę
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 18.04.2026 22:39
Za dużo słabych punktów mamy. Połowa to nie poziom ekstraklasy. Sezon od początku , to była wielka niewiadoma , i niestety taka drastyczna wymiana graczy , dzis daje tragiczne efekty.
Nik

Nik

(2568/2800) 18.04.2026 22:42
Dzwońcie po Koste… może uda mu się jeszcze nas uratować
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.04.2026 22:48
Jednak źle napisałem najgorszy trener. Karwa wystawia od paru spotkań Loncara na prawej obronie i on tam naprawdę nieźle wygląda i dziś wystawia tam Kermita który ani razu tam nie zagrał. Pytam jaki to ma sens? Kapitan od podpisu nic nie gra więc po co go wpuszczać, od początku jeszcze? Po jakiego grzyba daje Ławę na skrzydło? Janek schowany przez tyle czasu a tu się okazuje najlepszą szóstką. Acosta na skrzydło? Nawet mi się już nie chce dalej wyliczać. No sorry ale nawet ja byłbym lepszym trenerem. To nie jest nawet wuefista to jest karwa sabotarzysta. Nie wiem czy pogonić go dziś czy po sezonie ale jeśli dziś to ktoś nowy mógłby budować jakieś fundamenty pod nowy sezon. Ten gość niczego nie zbuduje a na razie rozpyerdala cały system. Gramy bardzo słabo wynikowo ale stylowo o wiele gorzej i chyba najgorzej w lidze. Bez pomysłu bez wizji - albo fart albo karny albo baty.
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 18.04.2026 22:48
Sugeruję dodanie punktów ujemnych, bo skali (in minus) nie starcza. Zera też brakuje.
DoktorQ

DoktorQ

(6750/9600) 18.04.2026 22:52
Banda przegrywów w dodatku kastratów.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 18.04.2026 22:59
Że na tej sektorówce był Edi to ja nie mam pytań. A oddał.nr 5 czy dalej legenda pokroju Maradony czy Cruyffa ?
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 18.04.2026 23:07
Szkoda tego meczu. Można było wygrać, ale też przegrać 6:1. My (KIBICE) daliśmy 100% więc dla nas dycha. Przykro, że panowie piłkarzyki dali 100% tylko przez ostatnie 20 minut. Man of the match? - COJO Biegański i Młody Ławka - bardzo przyzwoicie. Mukairu - jak zawsze zostawił serce na boisku Ulve? - panie trenerzyno: TO NIE JEST SKRZYDŁOWY Cała obrona - tylko spowalniali i nikt nie umiał zapanować nad grubym iszakiem- DRAMAT!!! Pozostali - nic szczególnego. QRWA MAĆ SZKODA!!!!
James

James

(42126/48000) 18.04.2026 23:08
Co tu oceniać? Amica była szybsza, dokładniejsza i grali więcej pierwszej piłki. Generalnie kontrolowali mecz. Utracili kontrolę ok. 78 minuty. Mógł paść remis. Trzyma nas przy życiu wygrana w Zabrzu. Mecz sezonu będzie z Wisłą Płock i na to piłkarze się już dziś nastawiajcie . Jeśli z Wisłą zagracie jak w drugiej połowie z Amicą to będzie dobrze.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 18.04.2026 23:12
I jeszcze jedna istotna sprawa ☝️☝️☝️ PO WUJ NAM TEN ANGIELSKI???? ON ucieka od piłki i chowa się na pozycji, jak nornica w moim ogrodzie. Habibi szukaj napastnika, bo w pierwszej lidze się z nim nie utrzymamy.
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 18.04.2026 23:58
Dzisiaj to tylko młody Ławka za odwagę i prawdziwą chęć do gry, Cojocaru za uratowanie nam dupy przed blamażem i tradycyjnie trzymający pewien przyzwoity poziom Ulvestad. Reszta tylko była na boisku i finalnie Pogoń przez większą część meczu była tłem dla Lecha, który od początku pokazywał po co przyjechał.
rodemzpogodna

rodemzpogodna

(3879/4800) 19.04.2026 00:02
Jeszcze Biegański zagrał przyzwoite zawody. Nie mogę nie docenić jego całkiem dobrego meczu.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 19.04.2026 00:25
Piłkarze nie potrafią wymienić 3 podań z przemieszczaniem się i wychodzeniem na pozycję. Gra polega na oddaniu do bramkarza a ten gdzieś kopnie. 2 linia nie rozumie czym jest bycie pod grą, szukanie przewag, szybka gra z klepki. Próby gry w ataku - klepanie wszerz boiska, żadnych prostopadłych podać, wychodzenia na wolne pole, czasami jakaś wrzutka na pałę. Smutny obraz nieśmiertelności stworzonej przez farmazona.