preloader
Przejdź do głównej treści
870500523ded1ccdf87282b0ca20d5a25b87d6

870500523ded1ccdf87282b0ca20d5a25b87d6

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z Legią!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2697

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (34)

darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:28
To nie jest żadna drużyna, oni nie potrafią na boisku walczyć, bronić, kreować sytuacji bramkowych. Drużyna nieudaczników z trenerem na czele. Wszyscy się posrali i wyglądają na zrezygnowanych, pogodzonych z losem. A tu jest o co walczyć i trzeba walczyć do ostatniej kolejki. Ale nie z tym trenerem, on nie ogarnia drużyny, nie ma żadnego pomysłu i wpływu na zespół!
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 19:29
Nie zdążyłem kupić biletu myślałem że mam pecha a to szczęście było.
Anathema

Anathema

(39729/48000) 06.04.2026 19:29
Co tu oceniać. Tu trzeba dzwonić po strażaka Michniewicza bo z tym dunskim wynalazkiem lecimy z ligi
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 19:30
Panie Persie na mecz premium to trzeba robić obniżki.
adasko2901

adasko2901

(9374/9600) 06.04.2026 19:30
Ja dzis nie widzialem pilkarzy,no moze poza mlodymi. Co ja widze? Widze Pogon w I lidze
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 19:30
Trzeba mieć jajca z tytanu żeby w święta oglądać Pogoń.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 19:31
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/nawalka-chcial-wyrzucic-z-kadry-czterech-pilkarzy-kulisy-afery-w-reprezentacji/298812 Tak dla przypomnienia jaka legenda jest w Pogoni.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 19:31
Duński Gang Olsena Duńska komedia
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 06.04.2026 19:32
Idę kąpać oczy.
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:32
Trener do wyjeb… w trybie natychmiastowym! Połowa składu to samo po zakończeniu sezonu niezależnie czy spadniemy czy nie. Kesler z zakazem transferów, zatrudnić prawdziwego Dyrektora Sportowego. Alex zajmij się klubem zwłaszcza od strony sportowej zamiast tworzyć nic nie dające (a wręcz ośmieszające klub) poematy, poezje w necie. Z drużyny która przez 5 lat była w Top 4 zrobiłeś z Tanem ekipę (bo nie drużynę), która stała się jednym z głównych kandydatów do spadku. Witaj „roku nieśmiertelności”.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 06.04.2026 19:32
Ta ankieta to spozniony zart na prima-aprilis?
hypio

hypio

(10594/12000) 06.04.2026 19:32
Ptak - Gondor - Haghitagi
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 06.04.2026 19:34
Czapliński wszedł na kilka minut i pokazał, że jest lepszy od Ławy ,ale z wiadomych względów wiadomo kto musi grać...jak jutro nie nastąpi zmiana trenera, która powinna nastąpić teraz w przerwie na kadrę to na 99,9% spadamy z extraklapy.
Spokojny

Spokojny

(2835/3200) 06.04.2026 19:36
Nie ma drużyny. Tan out, sztab out to pierwsze ruchy. Jak tu jest pogonsportnetreklamanareklamie. Tak tak pogoń 1 liga. Bbt i pogoń na dziś 1 liga.
rusnak

rusnak

(17921/18000) 06.04.2026 19:39
Powiedzcie Greenwoodowi, że w tej grze można biegać.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 06.04.2026 19:40
Czaplinski i Lawa najlepsi, dzieci ktore powinny grac ogony w wygranych meczach... Reszta wiezy Babel wyjazd, scierwo poziom na pierwsza lige.
Desaix

Desaix

(8593/9600) 06.04.2026 19:40
Chyba już nie należy oceniać umiejętności piłkarskich tych naszych kalek. Dla ma 10 za głupotę dla 2 obrońców, wykartkowali się na następny mecz w 90 min. meczu, statuetka MVP głupoty dla trenera co nie wie co zespół ma grać i bramkarza co łapą sobie słońce odgania. Nowi właściciele otrzymują wieniec laurowy, jak oni sprzedadzą z zyskiem Pogoń po spuszczeniu klubu do niższej ligi? Zakontraktowali kocury, typu Mendy, Angielski, Juwara, dom wariatów może poczuć się zagrożony.
Jackob1977

Jackob1977

(2406/2800) 06.04.2026 19:40
U mnie wszyscy ze średnią 1,0 .Niżej sie nie da. To nie nasza Pogoń.
mark

mark

(124595) 06.04.2026 19:46
A teraz duuuzo wolnego!
darecki73

darecki73

(45957/48000) 06.04.2026 19:49
Thomas, pakuj się zardzewiały nieudaczniku. Nie jesteś w stanie ogarnąć ekipy, kryzysu. Nie masz pomysłu, jaj, wpływu na piłkarzy. Alex, Tan ale znaleźliście tam „trenera”. Zresztą kopaczy (nie mylić z piłkarzami) też nam fajnych zafundowaliście. Jaką takimi wyborami wystawiacie sobie ocenę?
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 06.04.2026 20:01
Może Czaplińskim i Ławą uratujemy ligę rzutem na taśmę. Mam nadzieję , że w tej lidze znajdą się jednak większe pokraki niż my i się utrzymamy nie jakością ale słabością innych . Po tej kolejce trochę tych drużyn zamieszanych jest więc szanse rosną. Wynik mnie nie dziwi zakładałem w sondzie przegrane z legią , lechem i jagą. Remis z piastem i zagłębiem craxą Wygrana z wisłą gks to powinno wystarczyć do utrzymania ale nerwowo będzie
James

James

(42127/48000) 06.04.2026 20:01
Ława 5 Reszta po 1 Najlepszą na murawie była dziś Pani skrzypaczka.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 06.04.2026 20:02
nie będę się znęcał .. jedyny pozytyw dzisiaj to znowu Muakiru ... który nie miał z kim grać , biegał tylko i się rozglądał ale na pozycję nikt mu się nie pokazał ... dopiero jak turbo milioner zszedł do Czapliński zaczął grać coś kombinacyjnie.. i tego nam brakuje , jest za dużo statyczności w grze, zero kreatywności... Ulve już też widzę jest bez wiary.. ciamajdy się wykartkowały w dodatku przed meczem o być albo nie być w lidze ... czarno to widzę
bigulon

bigulon

(1358/1600) 06.04.2026 20:06
Ten Dusigrosz to gra taki śmietnik że 1 grosz nie jest wart. Pracodawca powinien z nim kontrakt rozwiązać z winy pracownika bo to po prostu kpina jest.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 06.04.2026 20:09
Zastanawiam się komu z piłkarzy zależy na utrzymaniu. Pewnie połowa piłkarzy-- już zastanawia się nad przyszłością. Młodych z regionu - pogoniliśmy bo niby za słabi byli , więc kto teraz nas wyciagnie z bagna... Nie oceniam tej komedii....szkoda że nie mamy takich jak młodzik Ława , bo oni grają ambitnie , i z sercem.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 06.04.2026 20:16
DNO, DNO, DNO!!!! Sięgnęliśmy dna. Ja rozumiem przegrać każdy może, ale stado Pana Kesslera za niemałe $$$ dzisiaj na leżąco oddało trzy punkty ległej. Dwóch młodych zrobiło więcej niż ten cały w tyłek kopany zaciąg. Żegnaj eklapo????????????
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 06.04.2026 20:16
Tak naprawdę to jedyny z pierwszego składu któremu zależało i naprawdę zasuwał to Paul. Trochę też Borges a reszta żenująca. Fajnie było być znowu na meczu ale niefajnie że legła lepsza na boisku i na trybunach
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 06.04.2026 21:04
Nie mogę sobie bawet przypomnieć podobnego ciękiego meczu jak ten dzisiejszy w naszym wykonaniu Chyba ten wyjazd gdzie nasi kibice walili w szatnie po meczu No cięzko oprócz młodych kogokolwiek wyróżnić dzisiaj wszyscy do worka i do Odry
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 06.04.2026 21:33
Zero zerem zero pogania
Misiek1948

Misiek1948

(30453/36000) 06.04.2026 21:51
Jedyny plus to młodzi. Poziom mentalny tej drużyny jest poniżej rowu mariańskiego. Tu trzeba solidnego wstrząsu i pomysłu na grę. Zbieranina zbieraniną, ale splidny trener nawet z takiej zbieraniny powinien więcej ułożyć. Dla Greenwooda,Mendyego ibThomasberga to pownno być ppżegnanie z pogonią. Niestety ostatnie wzmocnienia mocno nietrafiome , zwłaszcza Agger. Wygląda na to, że w lidze duńskiej liczą się tylko 3 drużyny reszta im statystuje. Trzeba omijać ten kierunek transferowy szerokim łukiem. Trener nie potrafi grać taktyką ze środkowym napastnikiem , a "zespół"( zawodnicy zakontraktowani w klubie) sygnalizował, że nie umie w 4 4 2. Zmarnowaliśmy przerwę reprezentacyjną. Nie jestem entuzjastą częstych zmian na ławce. W dodatku corsz mniej kandydatów jest dostępnych pod ręką, ale innego wyjścia nie widzę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie mamy osób zdolnych do wyboru kompetentnego trenera w tym klubie. 1 strzał na bramkę? Żałosne.. Tak się nie da wygrać meczu. Kontuzje na treningach. Podejrzana sprawa, ale kto to ma do cholery ocenić jak nie ma dyrektora sportowego z pojęciem o sporcie.
Tata Jasia

Tata Jasia

(4016/4800) 06.04.2026 22:02
Wszyscy po 1..., Ława i Czapliński po 6.
stanislaw-kazimierczak

stanislaw-kazimierczak

(514/600) 06.04.2026 22:10
Trener taki sam jak drużyna do wymiany ,Część zawodników nie dorosła do gry w zespole.Przy takiej grze 1 liga na jesieni
Andre

Andre

(19176/24000) 06.04.2026 23:10
Jeb... przegrywy hańbicie nasze barwy.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 07:32
zero a niektorych przypadkach mniej niz zero