preloader
Przejdź do głównej treści
870500335aa76c66691dbb1a12f88568d5cc9c

870500335aa76c66691dbb1a12f88568d5cc9c

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z Piastem!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2479

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (21)

Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 13.04.2026 21:04
Ulve jak zwykle klasa. Biegański bardzo ładnie Acosta dał radę w obronie Mukairu walczył jak zwykle Tylko najtrudniej mi oceniać Cojo, niby ładnie przechwytywał piłki, ale jego wybicia nogami to sabotaż jakiś, zero celnych☠️☠️☠️ Ogólnie brawo za trzy punkty.
darecki73

darecki73

(45955/48000) 13.04.2026 21:05
Brawo przede wszystkim obrona, szczególnie Loncar – dwie asysty dziś. Brawo Mukairu, brawo Fredrik (to jest kapitan), dobrze boczni obrońcy. Dziękuję za dziś panowie.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 13.04.2026 21:06
Dziś super mecz Mukairu , dobrze Borges , Loncasr , Ulvi i Valentin... Trochę ciężko ocenić Karola...brawa dla wszystkich za 3 punkty.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 21:08
Pawełek brał udział w każdej akcji bramkowej , wypracował tego karnego po części.... dla mnie MVP , wybiegał i był skuteczny << dobrze dzisiaj też oczywiście Ulve i mogę też wyróżnić Biegańskiego , dobrze czyścił .... duże zaskoczenie Acosta - bezbłędny na swojej nienominalnej pozycji
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 13.04.2026 21:10
Po co bylo wpuszczać KG ...wiem,że Ława już oddychał rękawami,ake KG wchodząc na boisko to gra w 10.
darecki73

darecki73

(45955/48000) 13.04.2026 21:10
Dziękuję panowie piłkarze. Dziś duży plus. Mądrze zagrany mecz i z zaangażowaniem. Oby tak dalej.
mark

mark

(124595) 13.04.2026 21:10
Bardzo dobra taktyka ojcem zwyciestwa
Cezar

Cezar

(11371/12000) 13.04.2026 21:11
Angielski kawał dobrej roboty, znów ryjąc w środku pola i tam przytrzymując piłkę, jego zmiennik, były kapitan, same straty i kolejne zagrożenia dla własnej bramy.
stanislaw-kazimierczak

stanislaw-kazimierczak

(514/600) 13.04.2026 21:20
tak trzymać
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 13.04.2026 21:21
Bardzo solidnie wybiegany mecz, 120km, wystarczyło posadzić milionera na ławkę. Brawo Kojot, brawo kapitan Ulve, brawo Szalai i Pawełek. Solidni Biegański, Borges, Loncar, Ława. Acosta przyzwoicie na prawej obronie. Słabiutki Angielski i beznadziejny Grosicki nawet po wejściu z ławki.
KibicŚcianaWschodnia

KibicŚcianaWschodnia

(795/800) 13.04.2026 21:23
FREDEK kontrakt natychmiast,opaska kapitana na zawsze,za dzisiaj DYCHA
Miru

Miru

(6180/6400) 13.04.2026 21:28
Grosicki patafianie co się z tobą dzieje, gdzie ty jesteś? Nie ma ciebie w Pogoni, przechodzisz obok meczu. Przestań chlać, ćp*ać czy latać po mieście. Odejdź z tego klubu daj żyć nam!! Po sezonie won!!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 13.04.2026 21:34
Loncar Mukairu i Ulvestad to trio było najlepsze. Pozytywnie Bieganski i Acosta na nie swojej pozycji. Cojot w końcu solidnie. Pozostało nieźle bądź przyzwoicie. Ława plus za pierwszą połowę i minus za drugą. Chłopak ma straty i odpuszcza walkę w defensywie. Dużo pracy przed nim. Angielski najsłabszy
1962

1962

(62490/72000) 13.04.2026 21:37
Ulve i Mukairu najlepsi i nie tylko dlatego, że byli strzelcami bramek. Bardzo dobrze Acosta, Agger (wreszcie) Biegański. Loncar zadziwił, stał się główną postacią pierwszej połowy meczu. Linia obrony zdała egzamin, choć nie ustrzegli się błędów. Ważne że 0 z tyłu. Ogólnie ciesza 3 pumkty i trzeba zagrać z Lechem przemyślaną formacją. Ludzmi, którym chce się chcieć. Tym którzy są tutaj dla kasy.. Dziękujemy i żegnamy
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 13.04.2026 21:50
A ocena Patryka Dziczka? żart punkty cieszą ale oczy bolą i czeka nas jeszcze bardzo wiele nerwów
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 13.04.2026 21:50
Opel to jest poniżej krytyki... ja już nie strzępie na niego nawet swjej gęby... naprawdę to co miałem napisać o nim napisałem... milioner i pozer
Desaix

Desaix

(8593/9600) 13.04.2026 22:18
Drugiej linii Pogoń nie posiada więc trener wpadł na pomysł walenia długich piłek od bramkarza lub Węgra. Styl tragiczny, ale na Piasta wystarczyło. Bardzo dużo błędów taktycznych ze strony Borgesa, złe ustawienie w obronie, gubienie krycia. Tragiczny Angielski, ale to już norma - zero zgrania lub przetrzymania piłki, same straty. Mukairu był wszędzie, atakował, bronił, przetrzymywał piłkę, dużo zaliczył strat - tylko to była konsekwencja harowania na całym boisku, podobnie Ulve. Noga także dużo serca zostawił na boisku, czego nie można powiedzieć o Grosickim, który bawił się przez 20 min. w chodzonego i w podania do nikogo. Wygląda jakby grał za karę.
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 13.04.2026 22:23
Mukairu- Man of The Match. Ulve - Kapitan ! Znowu fajnie Ława zagrał, całkiem przyzwoicie wypadł Acosta na prawej obronie. Cieszy dobra gra Janka Biegańskiego. Loncar, Borges- brawo! Solidnie Kojot,Szalai i Agger ( ukradli gola!), poniżej oczekiwań- Angielski. Gra w drugiej połowie też nie zachwyciła.
pawel

pawel

(64049/72000) 13.04.2026 22:39
Ten Angielski to juz kiedys w pilke gral? Jesli nie to przynajmniej uprawial jakis sport? Pytam no nie wyglada bowiem na ani jedno ani drugie... Zwrotny jak woz z weglem i bystry jak woda w klozecie... Porazka..
Zalewos75

Zalewos75

(5363/6400) 14.04.2026 06:53
Ulve, Biegańki, Lonczar, Acosta= dobry mecz. Ława w pierwszej połowie i Kojot i Pawełek- no właśnie bramka fajna ale ktoś ze składu musi mu wytłumaczyć bo te jego rajdy na pałę bez szybkiego odegrania piłki w środku pola kończą się tylko stratami.Czaplińński też jedną stratę nakontrę wykreował a wracać się nie chce! Cenne 3 pkt. Czekam aby zobaczyć czy TT na pyry też dobrą taktykę ustawi.
stoczniowiec

stoczniowiec

(27426/36000) 14.04.2026 07:16
Spojrzałem na obiektywna punktację sofascore, bo zastanawiałem się czy ktoś będzie miał mniej punktów niż Ława - takie juniorskie granie wśród dorosłych. Otóż tak: Angielski i Grosicki. Obrona była dobra.