preloader
Przejdź do głównej treści
87050063dfd8f2ed5db60cddedbcdc3aeb4207

87050063dfd8f2ed5db60cddedbcdc3aeb4207

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z Wisłą!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2131

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

darecki73

darecki73

(45953/48000) 03.05.2026 19:41
Cuić miał dziś dzień konia. Ale jak dziś czyścił wszystko Attila
TritumX

TritumX

(21102/24000) 03.05.2026 19:46
Tez tak mysle, Szalai czyscil dzisiaj wszystko, Jeszcze wypada wyroznic Aggera, calkiem dobrze chodzil na skrzydle choc brakowalo wykonczenia.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 03.05.2026 19:49
Szalai, Acosta, Ulve dzisiaj top , Borges też agresywnie i skutecznie z tym Grekiem z Wisły sobie radził i jego zapałami ... była walka , o to chodzi
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 03.05.2026 19:50
Cuic fajnie dobijał w tłoku , widać że jest opanowany do końca. Szalai przebił wszystko , dał spokój na tyłach. Leo też bardzo dobrze wymiatał. Brawo dla Valentina , to ważny punkt w naszej drużynie.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 03.05.2026 19:57
Cuić i Agger w końcu rozegrali fajny mecz. Mukairu brawo za zangażowanie i wolę walki. Z Aliego może wyjść fajny wahadłowy. Brawo za przedłuże ie umowy z Frederikiem . Kolejny dobry występ.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 03.05.2026 20:15
Wiadomo Čuič… Ale Borges i Szalai dzisiaj z tyłu jak profesorowie. Szkoda że Mukairu przez cały mecz potykał się o własne nogi a Ławka gubił się w tych swoich młodzieżowych dryblingach. Ali wejście smoka. Przy okazji: DZIĘKUJĘ PANOWIE ZA PIERWSZĄ UDANĄ MAJÓWKĘ OD TRZECH LAT????
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 03.05.2026 20:26
Dziś nie było słabych ogniw. Cuic rzecz jasna najlepszy. Dwie bramki o kluczowym znaczeniu. Czego chcieć więcej? Poza tym w obronie Szalai wyglądał najlepiej. Dalej Ulve jak zwykle solidnie, na plus zaskoczyli Acosta i Agger. Zmiany też na plus. Szkoda że Czapla nie strzelał z pierwszej piłki.
Lobo

Lobo

(42411/48000) 03.05.2026 21:09
Wiadomo, strzelcy bramek, bramkarz, Szalai. Ale ja dodatkowo pochwalę Mendyego. Zagrał niezbyt długo, ale pokazał, że potrafi. Parę razy bezbłędnie ograł rywali w obronie. Szkoda, że nie stać go na grę w całym meczu.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 03.05.2026 21:18
Meny ma świetne przebłyski. Gdyby nie mental i kontuzje to by był kozak.
ALI

ALI

(25077/36000) 03.05.2026 21:36
Czaplinski zdecydowanie lepiej od Natana.
andrzej.avnt

andrzej.avnt

(244/300) 03.05.2026 21:41
Mocna 10!!!!! Dla pana Kamila Grosickiego. Świetnie prezentował się na trybunie VIP.
1962

1962

(62486/72000) 04.05.2026 09:28
Wszyscy fajnie zagrali. Każdy wykonał to co do niego należało. Cojot wybronił dwie setki. Szalaj wymiatał piłeczkę skutecznie. Borges aktywny w obronie i ofensywie, jego piękny strzał już wcześniej mógł dać nam prowadzenie. Linuś jak po tak długiej przerwie mógł zadziwić niejednego. Loncar był. Agger pośmigał nadzwyczaj aktywnie i całkiem fajny kolejny występ. Ulve jak zwykle. Szczegolnie się zachował przy drugiej bramce, kiedy to blokując obrońcę, zablokował nim Leszczyńskiego, który nie mógł dojść do Cuića, sprytne to było. Natan dobrze, ale momentami jakby się gubił. Mukairu bardzo się starał i niezle mu to szło, tylko czasem zbyt bojazliwie. Ogólnie można być zadowolonym z trzech bramek i trzech punktów. Jednak brakło im sił. Są słabo przygotowani fizycznie. Na to muszą się przygotować przed Jagą, bo tam będzie duuuużo biegania