preloader
Przejdź do głównej treści
870500d56517286c3434ef1ba04a783800e778

870500d56517286c3434ef1ba04a783800e778

Oceń piłkarzy Pogoni za mecz z Zagłębiem!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 1766

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 20:00
Gola strzlił Hussein Ali. Ligę żeśmy utrzymali. Moi Kochani to nie żarty. Sezon plażowy uważam za otwarty. Miłego weekendu. Mimo utrzymania, sezon bez happy endu.
darecki73

darecki73

(45944/48000) 15.05.2026 20:01
Dominowali w posiadaniu piłki choć grali nudną, jednostajną grę. Ale była walka. Aż w końcu Ali wpakował piłkę na siatki. To zwycięstwo dało nam utrzymanie więc nie będę nikogo dziś negatywnie oceniać. Choć wyróżnić tez kogoś ciężko.
messer

messer

(268/300) 15.05.2026 20:11
Biegański 10 za przesunięcie piłki w końcówce podczas wolnego dla Zagłębia. Biegański w Pogoni Szczecin 2024 = Puchar Polski
1962

1962

(62481/72000) 15.05.2026 20:22
Cwany mecz to był. Przemyślane poszczególne okresy czasowe. Ta bramka była w planach wyraznie, tylko kwestia czasu, kiedy wpadnie. Nie mówie że to było piękne widowisko, ale to Zagłębie grało pasywnie, stąd nudne spotkanie zakończone dla nas zwycięstwem. Brawo, jesteśmy nadal w Ekstraklasie
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 15.05.2026 20:25
Tak nędznego widowiska dawno nie było. Tytuł dzbana meczu wędruje do Cojo, żółta kartka za 15cm boiska, dobra kalkulacja. Tytuł nieudacznika wędruje do Borgesa. A NIEŚMIERTELNOŚĆ wędruje do Alexa. Brawo Hussain.
fdm

fdm

(4901/6400) 15.05.2026 20:29
Dobry mecz Koutrisa, Ulvestada i Mukairu (póki był na boisku to wszystko co groźne przeszło przez niego, dwa najgroźniejsze strzały po jego dobrych podaniach). Dobre wejścia Aliego i Mendiego. Ława słabiutko, Biegański niewidoczny, Borges za zmarnowaną setkę najsłabszy zaraz po Natanie. Keramitsis też prawie nawalił.
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 15.05.2026 20:30
Ali znowu ukąsił.... Biegański , Keramit , Valentin , Agger , Koutris.... Wszyscy stanęli na wysokości zadania. Mentalnie daliśmy radę ...brawo!
Cezar

Cezar

(11371/12000) 15.05.2026 20:31
Ława cały mecz, to nieporozumienie, że wychodzi w podstawowym.
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 15.05.2026 20:50
Brawo druzyna … no palila sie d I glowy nie pekly to bylo widac ze koncentracja byla wysoka. Widac tez ze pelniacy obowiazki kapitana przez ostatnie 20min dal “duza” roznice he
ratajczak366

ratajczak366

(8471/9600) 15.05.2026 21:03
Straszny to był pażdzierz. Jak to mawiał Franio Smuda graliśmy straszną kapuchę. Niestety cały sezon tak graliśmy. Za ten mecz nawet strzelca Aliego wyróżniać nie można. Oceny wyjściowe . Jedynie Cojo się wyróżnił , choć nie, on tak ciągle ma. Niestety mamy skład piłkarzy którzy nie umieją w piłkę. Utrzymani więc resztę mam w d......
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 15.05.2026 21:08
Realne oceny za cały sezon? Kwintesencja przeciętności, bezpłciowości i ligowej szarzyzny. Kibice migą sibie zrobić wolne. Trenerzy, prezesi i skauci, zakazd wyjazdu na urlopy do grudnia i ciężka praca nad budowaniem składu na nowy sezon. Bo jak nie będziemy mieli kadry gotowej i zgranej na pierwzzy mecz, tylko czekać na wyprzedaże greenoodów i mendych to skończymy jak w tym roku albo gorzej ! Z grupy piłkarzy którzy przyszli na koniec poprzedniego okienka najlepiej wypadł, któżby pomyślał ? Hussein Ali !!
Andre

Andre

(19176/24000) 15.05.2026 22:21
Gdyby ktoś kilka kolejek wcześniej powiedzial, że przed końcem sezonu w ostatnich meczach ligę uratuje nam Ali i Cuić, w momencie jak większość z nas widziała ich na ławce, a część nawet poza ławką uznałbym to za głupi żart, albo że kogoś nieźle popierd...
waldek01

waldek01

(37858/48000) 15.05.2026 22:31
Brawo Hussein Ali, dzieki tobie my w ESA zostali!
lero

lero

(74629/96000) 15.05.2026 23:25
Ali mimo, że grał krótko ma u mnie 10 za gola, który dał nam utrzymanie. Inni przez cały mecz nie potrafili a on trafił.
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 12:44
Za strzelenie bramki Ali otrzymał 10 pkt. znalazł się tam gdzie trzeba, a strzał był bezbłędny. Wielu napastników takie coś marnują. Brawo, bo dał nam 3 punkty i spokój w następnym, ostatnim meczu Z GKS-em. Najmniej, bo 1pkt dostał Grosicki, bo niby za co ma dostać więcej, po prostu zaliczył kolejne liczby do statystyki ilości rozegranych meczy w naszych barwach i to tyle. Borges zawalił na całej linii. O ile ten pierwszy strzał można mu darować, to przy tym drugim zachował się jak dzieciak. Wystarczyło przesunąć się z piłką o 1 metr, a wbiłby ją do pustaka, bo miał położonego obrońcę i bramkarza. Wstyd..1pkt. Większość to 8semki, bo zagrali poprawnie. Mniej Cuić, Mukairu, Natan oraz zmiennicy, gdyż nie zdążyli się pokazać.