preloader
Przejdź do głównej treści
8705000baa99e03e56ecca878682a0c631dea7

8705000baa99e03e56ecca878682a0c631dea7

Oceny za mecz z Cracovią

OCENY ZA MECZ Z CRACOVIĄ

zawodnik ocena punkty
Acosta 6,47 8
Ława 6,24 6
Ulvestad 6,01 5
Cojocaru 5,67 4
Keramitsis 5,21 3
Borges 5,15 2
Biegański 5,11 1
Szalai 4,96  
Mukairu 4,95  
Loncar 4,62  
Koutris 4,43  
Agger 4,12  
Cuić 3,96  
Ali 3,07  
Ndiaye 3,06  
Greenwood 2,18  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 98
Ulvestad 85
Grosicki 83
Keramitsis 65
Wahlqvist 54
Mukairu 50
Juwara 43
Pozo 41
Przyborek 34
Huja 33
Szalai 28
Greenwood 27
Borges 24
Loncar 19
Ndiaye 17
Molnar 17
Ława 17
Koulouris 16
Koutris 15
Biegański 12
Acosta 10
Mendy 7
Czapliński 6
Kamiński 3
Ali 3
Angielski 3
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4491

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (35)

Miru

Miru

(6180/6400) 26.04.2026 15:22
Niestety wydaje się to realne Bruk Bet, Piast i Pogoń do spadku.
1962

1962

(62487/72000) 26.04.2026 15:55
Nie wiem kto daje punkty Greenwoodowi i za co, ale jeśli wynika to z tego, że ten 1 punkt trzeba oddać, to ok. To jest gościu, który robi nam złą drużynę, już samą swoją obecnością na boisku sprawia, że mecz jest stracony. Gdy wszedł wczoraj na boisko gra momentalnie siadła. Czyją decyzją ten gościu pojawił się na murawie? To jest niewybaczalne, to jest sabotażysta, czy Alex tego nie widzi? Chyba że broni swojego dobrego posunięcia w zakontraktowaniu jak się okazuje totalnego nieroba. Niestety, ale to jest jakiś odpad z importu a nie zawodnik nadający się do gry w naszej Pogoni. Należy natychmiast rozwiązać z nim kontrakt, z uzasadnieniem niedotrzymania warunków umowy polegających na uchylaniu się od nałożonych na niego wyznaczonych celów.
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 26.04.2026 16:09
Schodzą z boiska zawodnicy z prawie najlepszymi notami (Borges, Ława) a wchodzi gracz o najniższej ocenie (Greenwood). Trenerze proszę o info dlaczego zeszli Ława i Borges? O ile Borges miał żółtą kartkę i można to jakoś usprawiedliwić to zmiana Ława jest dla mnie niezrozumiała.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 26.04.2026 16:25
W Szczecinie bez zmian .Wystarczy być ze Szczecina i juz są fory. Jaki wpływ miał Ława na wynik ...na serio ludzie nie widzą dlaczego jest tak lansowany...niestety ani Kozłowski czy nawet Przyborek z niego nie będzie i klub na nim nie zarobi. Tekst Kosowskiego przy jego zejściu, że schodzi najlepszy zawodnik na boisku ....podsumował drugi komentator ....za wrażenie artystyczny i z tym się zgadzam.Wrażenia są a poza tym konkretów żadnych.
Atmofrag

Atmofrag

(6878/9600) 26.04.2026 16:33
@UltrasDąbie ciekawe jak to policzyles... sa slabsi od nas, Pogon nie spadnie, przestancie płakac juz za wczasu
silentscream

silentscream

(118589) 26.04.2026 16:41
@UltrasDąbie widziales dzisiaj mecz Wisly Plock? Grajac u siebie nie stworzyli w meczu zadnej sytuacji, ten zespol na wiosne gra totalny piach, mozna z nimi spokojnie wygrać zwłaszcza, że mentalnie oni już mają plażing tak jak my za Mroczka w strefie mistrzowskiej.
kibic_słoik

kibic_słoik

(4466/4800) 26.04.2026 16:44
Jak nie stworzyli żadnej sytuacji, skoro mają wyższy wskaźnik xG od Radomiaka? To był wyrównany mecz, tak samo będzie za tydzień - może pójść w każdą stronę, a biorąc pod uwagę mierny poziom Pogoni i również nie najwyższy Płocka, wygra ten kto po prostu będzie miał więcej szczęścia
Miru

Miru

(6180/6400) 26.04.2026 16:54
silentscream teraz podaj skład na dzień dzisiejszy który mógłby zagrozić wiśle płock! My mamy absolutny szpital plus trenera bez jajec. Wiara jes w nas ale życie nas weryfikuje.
silentscream

silentscream

(118589) 26.04.2026 16:59
@UltrasDąbie wczoraj gdyby nie kontuzja Bieganskiego to byśmy mecz wygrali. A Ceacovia grała wczoraj o niebo lepiej niż Wisła dzisiaj.
Miru

Miru

(6180/6400) 26.04.2026 17:06
Gdybanie za miliony w kontraktach. Gdyby baba miała wąsy to by miała jaja. Ten skład nie daje rady w 3 lidze.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 17:11
Raczej sie utrzymamy ale mamy bardzo waski margines bledu - np sytuacje typu dlugo utrzymujacy sie remis z Wisla Plock, jakas bramka po bledzie w drugiej polowie ktorej nie bedziemy w stanie na czas odrobic, wtopa i zaraz sie okaze ze bedziemy jechac do Bialegostoku szukac punktow w desperacji... Najlepiej trzeba od razu klepnac Wisle Plock i zapewnic sobie utrzymanie jedna noga juz za tydzien a jak sie nie uda to chociaz nie przegrac i to za wszelka cene bo te pojedyncze punkty moga byc kluczowe w ostatniej kolejce i wtedy szukac punktow z jakims GKSem u siebie. Mamy szanse ale musimy jeszcze zapunktowac w ostatnich 4 meczach. Na nasze szczescie pare zespolow w lidze ma jeszcze ciezsza sytuacje od nas i tez nie blyszcza.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 17:16
Ale jak wtopimy z Wisla Plock u siebie to mamy gigantyczny problem...Nie mozna tego przegrac.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 26.04.2026 17:22
Nie można przegrać z Wisłą Płock.? Stary my ten mecz musimy wygrać i mam nadzieję że będzie komplet na stadionie . Wg moich wyliczeń do utrzymania potrzebujemy 6pkt czyli min tego zwyciestwa a reszta 3 remisy. Przegrac już nie możemy. A tak przy okazji to licze na 12 pkt w ostatnich trzech meczach , że wszystkich do końca rozjedziemy...
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.04.2026 17:39
Nasi trzymali się dłużej z leszkiem, Legia już w plecy
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 17:39
@GregYzer No nie do konca, 41 punktow daje 79% szans na utrzymanie, 42 punkty daja prawie 97% szans na utrzymanie. Mamy 38 punktow na 4 kolejki przed koncem. Teoretycznie wystarcza 3 remisy albo jedna wygrana i na prawie 80% sie utrzymujemy. https://i.postimg.cc/QtC6QjxD/SYMUL.png
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.04.2026 18:05
@kibic_MKS Widzi to chyba większość. Przecież to dziecko, mentalnie i fizycznie, z trzecioligowych rezerw. Dlaczego nie grają Czapliński i Smoliński? Tych dwóch dowiozłoby trzy punkty do końca.
Maciek

Maciek

(40961/48000) 26.04.2026 18:10
Ale lechszmaci legie
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 18:12
Legia rozbita w 10ciu w pierwszej polowie, ale prostopadla pila Lecha przy 3 bramce - Timothy Ouma
Cezar

Cezar

(11371/12000) 26.04.2026 18:12
Już trzy w plecy
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 26.04.2026 18:15
Z innej beki :Sen o farszawie trwa w najlepsze u pyraków do przerwy koło 4 ki może się zakręcić Jest 4 ale ta Legła cięka z dupy czerwien dostała to fakt ale jak my mogliśmy z nimi przeyebać u nas
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 26.04.2026 18:17
Legia otworzyła się na Lecha :) Patrząc na nasze mecze to my byliśmy ciency a nie Legia taka mocna.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 26.04.2026 18:18
No i najważniejsze Legła wyprzedza nas w tabeli od tej końcowej strony
silentscream

silentscream

(118589) 26.04.2026 18:19
Lech jest poza zasięgiem kogokolwiek w tej lidze na chwile obecną.
Anathema

Anathema

(39731/48000) 26.04.2026 18:20
A tymczasem legia okrutnie bita przez lecha do przerwy, a człowiek nawet jest kontent z tego powodu. Jak my mogliśmy tak rzucić ręcznik już w szatni przed tymi lamusami, niebywałe
bpawel60

bpawel60

(49124/72000) 26.04.2026 18:20
Strata dwóch punktów z Krakowa , może okazać się fatalna... Analizując z kim jeszcze gramy , to trudno być optymistą , mając na uwadze , że wszyscy z nami grają o pudło. Kluczowy moze być mecz z Wisłą......wygrana to prawie utrzymanie , jeśli stracimy punkty , to mentalnie jesteśmy na dnie. Oby ten scenariusz się nie spełnił , bo może gramy brzydko , ale nie jesteśmy tak słabi - jak wskazuje tabela. Damy radę....
Anathema

Anathema

(39731/48000) 26.04.2026 18:25
Akurat nie lamentowalbym z tego remisu w Krakowie. Przed meczem każdy brałby go w ciemno. Dobrze ze mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań, to samo z Widzewem czy Piestem ( będą grac z Arka, remis bylby mile widziany) Musimy wygrać oba mecze u siebie i tyle.
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 26.04.2026 18:26
Płock dał tlen Warchołom szkoda bo liczyłem że Warchoły dzisiaj w papę dostaną i odejdziemy od nich punktami Trzeba Misiurowatych pokonać za tydz u nas znów mecz o 6 punktów
TritumX

TritumX

(21096/24000) 26.04.2026 18:27
Ale Lech pięknie gra w piłkę… aż smutno się robi, jak się patrzy na ten szczeciński antyfutbol. Wystarczy mieć konkretną, dobrze zorganizowaną pomoc, ruchomych i inteligentnych pomocników, którzy rozumieją kąty, świetnie czują grę kombinacyjną po ziemi, rytm, strukturę i inteligentne pozycjonowanie i kogoś z przodu, kto potrafi wykończyć akcję i można co tydzień rozjeżdżać pół tej śmiesznej ligi.
Maciek

Maciek

(40961/48000) 26.04.2026 18:35
Czerwien byla sprawdzana bo najpierw byla zolta i potem zmienil. Wracajac do naszych asow to u nas lech tez by nas tak spral jak dzisiaj legie tylko ze u nas brakowalo im na szczescie szczescia ktorego dzisiaj im nie brakuje.To nawet nie szczescie tylko skutecznosc. Wczoraj pare osob pisalo ze widzialo poprawe w naszej grze. Nie szanowni Panstwo to nie poprawa naszej gry.Po prostu cracovia jest tak samo cienka jak my i reprezentuje ten sam poziom co my dlatego sie Panstwu wydawalo ze jest poprawa.Graly dwie rownorzedne jedenstki pod innymi szyldami.
gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 26.04.2026 19:01
@Pogodniak nie żebym bronił trenera bo sama już kilkukrotnie go ostro krytykowałem, ale czy wy wszyscy piszący tak jak ty czemu Ława zszedł oglądacie piłkę od wczoraj? Serio? Kiedy ostatnio widziałeś żeby 16latek który gra dopiero od nie dawna w pierwszym składzie grał po 90minut co? Moim zdaniem jednak powinien wpuścić za niego Jacka Czaplińskiego na kontry zamiast wolnego Greenwooda, ściągnąć Čiucia i wprowadzić Smolińskiego a na atak przesunąć Mukairu.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 26.04.2026 20:31
@TritumX - skad masz te wyliczenia? One sa zrobione w stosunku do biezacego sezonu, czy do jakiejs sredniej z poprzednich na przykład 5 lat? <b>Nie moga byc chyba zbyt dokładne, bo Widzew ma obecnie 36p i na dzis by się utrzymał, jakby nie było juz wiecej meczów! A na tej twojej tabelce trzeba miec minimum 38p aby miec chociaz niecałe 2% szans ???</b> Wyobraz sobie, ze jest sobie sezon, który ma 5 kolejek. Jedna została rozegrana, zostały jeszcze 4 (wiec max 12 punktów). Drużyn jest 8, od Motoru do Piasta. Obecna tabela jest taka jak ponizej. Skad mozesz wiedziec, ile punktów bedzie potrzeba aby zająć przedosatnie miejsce, które obecnie ma Widzew? 4 punkty? 7 punktów? Nikt tego nie wie na 100%. 9. Motor Lublin 3 punkty 10. Lechia Gdańsk 2 11. Korona Kielce 2 12. Cracovia 2 13. Pogoń Szczecin 1 14. Legia Warszawa 1 15. Widzew Łódź 1 16. Piast Gliwice 0
Pogodniak

Pogodniak

(13949/18000) 26.04.2026 20:33
@gregChcl Ława grał 85 minut z Lechem, 80 minut z Piastem a teraz został zmieniony już w 60 minucie biegając dwa razy szybciej niż wchodzący Greenwood więc nie mogę się zgodzić z Twoją opinią o konieczności jego zmiany z powodów motoryki.
Pablo

Pablo

(44681/48000) 26.04.2026 21:54
Mukairu- jedyny piłkarz z nowego zaciągu, który się sprawdził. Dlatego jesteśmy gdzie jesteśmy.
1962

1962

(62487/72000) 27.04.2026 09:07
@UltrasDąbie jaki z ciebie Ultras, jak bzdury piszesz o Naszym klubie?
Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 27.04.2026 09:13
Przepraszam bardzo, a gdzie się podział Sebastian Rojek?