preloader
Przejdź do głównej treści
8705005fdca9d8e9569c9d0769200ca3ecc309

8705005fdca9d8e9569c9d0769200ca3ecc309

Oceny za mecz z Jagiellonią [FOTO]

OCENY ZA MECZ Z JAGIELLONIĄ

zawodnik ocena punkty
Agger 6,42 6
Cuić 6,25 4
Ława 5,35 3
Acosta 4,58 2
Ulvestad 4,47 1
Szalai 4,26  
Koutris 4,17  
Wahlqvist 4,13  
Grosicki 4,11  
Czapliński 3,79  
Ali 3,51  
Loncar 3,51  
Keramitsis 3,42  
Mukairu 3,36  
Cojocaru 3,14  
Borges 2,91  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 104
Ulvestad 90
Grosicki 83
Keramitsis 65
Wahlqvist 54
Mukairu 50
Juwara 43
Pozo 41
Szalai 36
Przyborek 34
Huja 33
Greenwood 27
Borges 27
Ława 20
Loncar 19
Ndiaye 17
Molnar 17
Koulouris 16
Koutris 15
Cuić 14
Acosta 13
Biegański 12
Mendy 7
Czapliński 6
Agger 6
Ali 5
Kamiński 3
Angielski 3
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 6169

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (36)

Anathema

Anathema

(39736/48000) 10.05.2026 10:16
Byt Grosickiego w pierwszej 3 mając na uwadze ze rundę wiosenną ma dramatyczna dobitnie świadczy jaka marną mamy kadrę
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 10.05.2026 10:22
pol skladu do wyjeb.............
Andre

Andre

(19176/24000) 10.05.2026 10:36
Borges chyba nie chce nowegi kontraktu sądząc po jego ostatnich poczynaniach. Jedyny pozytyw że Cuić i Agger zaczęli grać.
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 10.05.2026 11:11
Plusy - 5 goli w dwóch meczach, choć częściowo wynikały z chaosu, odblokował się miejmy nadzieję Cuić i Agger, minus, że te gole dały tylko jedną wygraną a w drugim meczu nie udalo się wyszarpać chociaż remisu.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 10.05.2026 11:16
Za co Grosicki dostaje noty to nie wiem. Kiedy nie grał, było o niebo lepiej. Skup się chłopie na kostce , siedź na ławce, ciesz się kontraktem nieadekwatnym do tego co prezentujesz i pozwól grać innym. Szkoda, że nie wystawia się not trenerom.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 10.05.2026 11:29
mukairu byl do zmiany juz w pierwszej polowie ,powiem więcej po 2 ostatnich tragicznych meczeach nie powinien w ogole byc w wyjsciowym skladzie ale jak trener tego nie widzi i jego wataha asystentow tez to juz wasz problem
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.05.2026 12:01
Agger był do zmiany już w pierwszych 30 minutach , 4 straty + jedna dzięki której Jaga zdobyła bramkę, dwie piłki bez sensu wywalone w aut, jeden rajd lewą stroną =jeden plus....
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.05.2026 12:02
Co Do Cojocaru ratował nam cały mecz dupsko, ok ,zawalił amatorskim piąstkowaniem ale żeby był na szarm końcu?? Patrzcie panowie Obiektywnie,
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.05.2026 12:02
Mlody Ława miał fajne wejście, 10-15 minut a potem straty i ...no comments
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.05.2026 12:04
Generalnie chwała im za to że.sie nie poddali i dwa CELNE strzaly i dwa gole ale to nie jest zespol. Kolejny raz w tym sezonie jesteśmy frajerami końcówki, A zapomnialem,że Mukairu drugi mecz powinien dostać wędkę bo jest słaby jak polsilver,
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 10.05.2026 12:10
Cojo za nisko, bez niego już po I połowie przegrywalibyśmy 1:4 ! Gorzej z wybijaniem, ale to nic nowego, a chłop przecież ogólnie jest na 1 pozycji tyle, że na tle ogólnie słabej Pogoni :-( Na koniec miał współudział, ale tylko współudział przy straconej bramce, ale uważam podobnie jak ocenił Canal+ za cały mecz to Cojo, Agger i Cuić mieli najwyższe (na tle średniej co najwyżej Pogoni) oceny u nas tj. po 6. Ale z ocenami bramkarzy też tak bywa, że są albo chwaleni pod niebiosa, albo ganieni i do wyp... :-( A prawda zazwyczaj leży gdzieś pośrodku !!!
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.05.2026 12:13
do Oldboy : masz racje, a obrona wczoraj to też był dramat, nie ma kogo wyróżnić, o.s.r.a.ni wszyscy
szpila

szpila

(7799/9600) 10.05.2026 12:44
A co się dzieje z Juwarą ani w rezerwach ani w pierwszej drużynie ?
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 10.05.2026 13:11
Węgier to tam się nadaje. Zobaczcie sobie na powtórkach jak przykrył zawodnika Jagi. To jest jakaś tragedia, a nie szef obrony.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 10.05.2026 13:27
Ulvestad powinien wygrać nagrodę za sezon. Wygrał jednak ... Cojocaru :( Skoro max 6p za mecz, a zostały tylko dwa ... Cojocaru 104 Ulvestad 90
TritumX

TritumX

(21111/24000) 10.05.2026 14:05
Rumunska firana pilkarzem sezonu... Takie podsumowanie sily obecnej kadry.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 10.05.2026 14:09
dokladnie chlop ktory połowe meczow przegral swoimi babolami top 1 smiechu warte, moje ulubione jak sie kiwał i piąstkowanie do bramki gdzie mozna bylo spokojnie łapac pilke
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 10.05.2026 14:10
albo jak ten z radomiaka wrzucil balona i dostal za kolnierz, z 10 sekund sie gapil jak ten balon leci xD
1962

1962

(62484/72000) 10.05.2026 14:13
Borges już kolejny mecz gra, jakby sobie już odpuścił grę w naszym klubie. Piłkarze jego stroną przeprowadzali bardzo grozne ataki, a ten kompletnie zagubiony a akcjach. Można powiedzieć, że mieliśmy zawodnika, a teraz nie ma go
lukisz1978

lukisz1978

(30265/36000) 10.05.2026 14:59
do szpila: Ty tak poważnie z tym Juwara?? Przecież został odsunięty od zespołu w październiku, żeby się ogarnął... a teraz grosik wanqfist i Uve wywalili.go z szatni, od kwietnia ma zarzuty prokuratorskie i ...chyba go juz nie ma w Polsce
szpila

szpila

(7799/9600) 10.05.2026 15:08
lukisz1978 wiem ,że został odsunięty z pierwszego zespołu grał w rezerwach później niby wrócił do pierwszego zespołu. Co do wywalenia go z szatni nic nie wiedziałem to raz a dwa brak konkretnych informacji do wiadomości publicznej chyba ,że mi coś umknęło.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 10.05.2026 15:10
Firana i "kapitan", w ten sposób Publika wystawia oceny również sobie
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 10.05.2026 15:27
Nadal uważacie , że ten Misiura taki fantastyczny i , ze to własnie on dżwignąłby Pogoń piętro wyżej? Zwykły rzemieślnik , który zbudował przewagę punktową na euforii beniaminka , Im dalej w las tym gorzej zgodnie zresztą z jego poziomem , nie ma niespodzianki
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 10.05.2026 15:31
Płock rozdaje punkty na lewo i prawo :)
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 10.05.2026 15:35
@lukisz1978 Juwara z zarzutami prokuratorskimi????? ZA CO????!!!
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 10.05.2026 15:43
@El Profesor tez jestem ciekaw szczegółów , coś tam chłopaki w Skazanych na Pogoń napomknęli ale zasłonili się , że nie są upoważnieni do powielania tych sensacji. Jedyne pewne , że zakaz wejścia do szatni, Ciekawe czy rozwiążą kontrakt , bo to paragrafy na pewno regulują czy jednak uda im się go sprzedać za jakiekolwiek pieniądze. On w ogóle przyszedł z wolną kartą czy za niego Pers zapłacił , bo wtopa koszmarna. W Pogoni nie będzie już go na pewno a skoro zarzuty prokuratorskie to może zajumał jakiś zegarek albo inny wisiorek? Ciekawe , ciekawe.
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 10.05.2026 15:47
Jakoś mnie w ogóle nie dziwi, że ten Juwara tarantula ma zarzuty. Gość przypłynął Do Europy na pontonie, co i tak jest nielegalne, więc mentalnie należy do tej bandy szturmującej nasz kontynent
OLDBOY

OLDBOY

(11487/12000) 10.05.2026 15:51
Trzeba niestety sie uczyc trudnego slowa: " kovalamaca" czyli Pogon , ale po turecku Bo chca z nas zrobic jakas file do sprzedazy tureckich pilkarzy na Europe :-(
krokodylbambi

krokodylbambi

(27221/36000) 10.05.2026 16:32
plock jednak dziady nie przypadek ze mecz przepchnelismy
TritumX

TritumX

(21111/24000) 10.05.2026 17:15
Dzisiaj El Clasico – trzeba się torche odchamić, zobaczyć normalną piłkę po ziemi, a nie kopaninę w czoło, długie przekopy jak w 3 lidze i straty w co drugiej akcji przez brak wyszkolenia.
TritumX

TritumX

(21111/24000) 10.05.2026 17:18
trochę* (EDIT)
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 10.05.2026 18:29
Ta punktacja to w ogóle z dupy jest
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 10.05.2026 18:31
Co do Juwary - bardziej bym uwierzył w cos co robią gówniarze, zwlaszcza z "innej kultury", ktorzy w polsce czuja sie krolami zycia i mysla ze lokalne laski beda im wskakiwac do łóżka tylko dlatego ze, sa bardziej przykurzeni ... Mogła jakas na niego doniesc, kto wie ... A kolejny mozliwy zarzut to jazda autem pod wpływem. Skoro on nie umial sobie sam zalac paliwa, to watpie aby rozumial, ze po kilku browcach nie wolno jezdzic za kierownica. Ale to tylko tak sobie spekuluje bez sensu, aby cos napisac, bo mi się nudzi :)
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 10.05.2026 18:49
10 maja 2026, 14:45 - Płock (Orlen Stadion) Wisła Płock 0 - 4 Motor Lublin Bartosz Wolski 7, Karol Czubak 31, Marek Bartoš 80, Fábio Ronaldo 88 Sorry wlasnie to zobaczyłem na 90minut xD xD xD <b>Misiura tak się podjarał, że bedzie trenerem Pogoni, ze w ciagu tygodnia przyjął 0-7 w dwóch meczach :)</b>
1969

1969

(37259/48000) 10.05.2026 23:57
Bawmy się dalej w goowniane rankingi. A prawda jest taka, że Zagłębie gra z nami i z Jagą, Gieksa z Jagą i z nami. Czyli grają o puchary i większą kasę za miejsce. Co to oznacza dla nas? Że jak ci, co są na razie za nami zdobędą jakieś punkty, to my się żegnamy z eklapą. Kavala deja'vu...
TritumX

TritumX

(21111/24000) 11.05.2026 00:46
Tu nie ma filozofii, musimy zapunktowac przed koncem sezonu, wiedzielismy to po Wisle Plock. Przy dobrych wiatrach wystarczy nam 1 punkt do utrzymania. Ja przegramy wszystko do konca sezonu to tez matematycznie mozemy sie utrzymac z 41 punktami ale duzo bedzie zalezec od rezultatow innych spotkan.