preloader
Przejdź do głównej treści
870500249212b4b90ffcf6b82773e1f9ab3f8e

870500249212b4b90ffcf6b82773e1f9ab3f8e

Oceny za mecz z Lechem

OCENY ZA MECZ Z LECHEM

zawodnik ocena punkty
Cojocaru 7,01 6
Mukairu 6,18 4
Ulvestad 5,17 3
Ława 5,09 2
Biegański 4,49 1
Borges 4,32  
Szalai 4,23  
Keramitsis 3,93  
Grosicki 3,91  
Czapliński 3,87  
Acosta 3,85  
Loncar 3,69  
Koutris 3,64  
Ndiaye 3,26  
Agger 2,99  
Angielski 2,53  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 94
Grosicki 83
Ulvestad 80
Keramitsis 62
Wahlqvist 54
Mukairu 50
Juwara 43
Pozo 41
Przyborek 34
Huja 33
Szalai 28
Greenwood 27
Borges 22
Loncar 19
Ndiaye 17
Molnar 17
Koulouris 16
Koutris 15
Biegański 11
Ława 11
Mendy 7
Czapliński 6
Kamiński 3
Ali 3
Angielski 3
Acosta 2
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 4376

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 19.04.2026 18:36
Powinno się skończyć po 45 minutach , przyjąć 4:0 bo na to wskazywała postawa i sytuacje na boisku , szybki prysznic i zaproszenie na bankiet urodzinowy. Kibice do domów , póki pora znośna tym bardziej , że niektórzy mieli daleko i koiec imprezy . Jakie oceny?
ao

ao

(13588/18000) 19.04.2026 18:37
Zacna odklejka z oceną dla Pana Pawła.
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 19.04.2026 18:44
Tutaj znowu jakaś kreatywna matematyka. Bramkarz pilnie poszukiwany.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 19.04.2026 18:51
widac mecz sie podobał ze tak wysokie oceny masakra
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.04.2026 19:04
Kolejna odklejka jeśli codzi o ocenę stojanowa i ławki.
szponiak

szponiak

(22279/24000) 19.04.2026 19:11
Cojo Man of the match- inaczej byłby blamaz. Oglądam arka-Jaga. Od Jagi spokojnie dostaniemy lomot 0-3
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.04.2026 19:12
Teraz jeszcze widzę, że Angielski niedoceniony, a przy drugiej bramie dla leszka jako jedyny próbował bronić wślizgiem. Gdzie był wtedy Acosta, Ława i cała obrona? Patrzyli jak Palma ładuje im drugą. Siłą rzeczy Angielski musi grać w pomocy i obronie, bo są pomysły, by na środku pomocy ustawiać dziecko. Jprd.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 19.04.2026 19:14
Piekne podsumowanie poziomu tego niskobudzetowego zlepienca, cyrku objazdowego z lapanki - rumunska firana wrzucajaca sobie samoboje liderem na pilkarza sezonu... Z drugiej strony gdyby nie Cojocaru w tym sezonie to dzisiaj pewnie jedynym rywalem w tabeli bylby dla nas Bruk-Bet.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 19.04.2026 19:31
fejk rozmowa z trenerem była od jutra sprzedaz biletow i retro czapeczek
1948_PKing

1948_PKing

(2159/2400) 19.04.2026 20:32
Bramkarz naszym najlepszym zawodnikiem.To dużo mówi, nie podjęliście rękawicy ale nie mam do was pretensji. Nie macie umiejętności na odpowiednim poziomie i tyle. Między Lechem a Pogonią na każdym szczeblu od zarządzania klubem poprzez Akademię kończąc na boisku jest przepaść i tyle w temacie.
mark

mark

(124595) 20.04.2026 07:23
Siec sklepow Dino to tez Poznan,siec ktora tez coraz bardziej wygrywa w Szczecinie bo jest duzo tansza i smaczniejsza od pozostalosci.
mark

mark

(124595) 20.04.2026 07:28
Acha rumun dla mnie jedynym bohaterem meczu po stronie Pogoni.Naprawdę ta skromna porażka tylko dzięki niemu.Tym bardziej że w wielu sytuacjach obrony Pogoni w ogóle nie było,był osamotniony.