preloader
Przejdź do głównej treści
870500fad4596ff0900410132b236b585a35cd

870500fad4596ff0900410132b236b585a35cd

Oceny za mecz z Legią

OCENY ZA MECZ Z LEGIĄ

zawodnik ocena punkty
Czapliński 4,74 6
Ława 4,63 4
Ulvestad 3,63 3
Mukairu 3,39 2
Koutris 2,91 1
Borges 2,81  
Acosta 2,52  
Keramitsis 2,44  
Mendy 2,39  
Loncar 2,31  
Cojocaru 2,27  
Grosicki 1,95  
Greenwood 1,91  
Agger 1,84  
Cuić 1,82  
Angielski 1,61  


KLASYFIKACJA PIŁKARZA SEZONU

zawodnik punkty
Cojocaru 84
Grosicki 83
Ulvestad 69
Keramitsis 62
Wahlqvist 54
Juwara 43
Pozo 41
Mukairu 40
Przyborek 34
Huja 33
Greenwood 27
Szalai 27
Borges 19
Ndiaye 17
Molnar 17
Koulouris 16
Koutris 15
Loncar 9
Ława 9
Biegański 8
Mendy 7
Czapliński 6
Kamiński 3
Ali 3
Angielski 3
Acosta 2
profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 2819

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (18)

Pacos

Pacos

(5482/6400) 07.04.2026 09:13
Nawet nie wiadomo jak to skomentować....
Gigi

Gigi

(9283/9600) 07.04.2026 09:15
Jak tam Kamil? Nowy kontrakt jest, żona dostała fajną pracę, więc można teraz ch... położyć na klub, który podobno się kocha? Miała być legenda a będzie chyba najmniej lubiany wychowanek klubu? Jeszcze można to naprawić, nawet jak drużynie nie idzie. Trzeba tylko ZAPIERDALAĆ! A tego nie ma. Nie ma chęci, nie ma zaangażowania, nie ma niczego...
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 07.04.2026 09:15
czaplinski i ława najlepszy bo kessler nie mial z nimi nic wspolnego :)
pikolo

pikolo

(48369/72000) 07.04.2026 09:18
A teraz uwaga!!!... Zaraz wskoczy artykuł o przygotowaniach do meczu z Piastem. Ile wolnego?? Bo przecież gramy tak zaje...fajnie, ze nie ma czego poprawiać.
Gigi

Gigi

(9283/9600) 07.04.2026 09:19
Zapomniałem dodać... Kamil, można lubić Alexa lub nie. Ale Ty go OSZUKAŁEŚ! Jego i nas! Rozumiesz? Jesteś oszustem i złodziejem!
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 07.04.2026 09:21
Koutris tak wysoko? Druga bramka by nie padła gdyby nie on wszystko zaczęło się od niego- klasyka Leonardo. Grosicki lepszy od Greenwooda? Ciekawe bo nie przypominam sobie choćby jednego udanego zagrania kapitana a ten drugi oddał przynajmniej jeden niezły i to jedyny celny strzał w pierwszej połowie. Poza tym dno. Mukairu Ulvestad Czapliński i Ława coś grali. Borges się starał przynajmniej. Agger Angielski czy Cuic ale przede wszystkim Grosicki porażka
ttb

ttb

(41249/48000) 07.04.2026 09:37
Przestańcie narzekać na "Znam swoją wartość". Jest najlepszy i należy mu się szacunek.
Siders

Siders

(14502/18000) 07.04.2026 09:48
Ja bym proponował więcej wolnego chłopakom dać, b w ostatnim czasie mieli go zbyt mało. No i najwazniejsza kwestia oddaj dusigorszowi te 2 melony co chciał za podpis bo widac gołym okiem jaka dywersja jest obecnie bez tych milionów.
Misiek1948

Misiek1948

(30451/36000) 07.04.2026 09:50
Nastolatkowie z kiepskiej drużyny 3 ligi najlepsi na boisku. Z nowego zaciągu tylko Mukairu sprawia wrażenie takiego co mu zależy.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 07.04.2026 10:27
W punktacji ogólnej Grinłud nie jest w stanie dogonić Juvary. Niezły rose pier doll.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 07.04.2026 10:35
Jaki wpływ musi mieć redakcja na tak wysoką pozycję Dusigrosza czy Kojota ? To przecież niemożliwe. Wszyscy widzą, piszą, krytykują, a tu proszę- uwielbienie Kamila jest jasne.
silentscream

silentscream

(118590) 07.04.2026 10:41
Acosta jeszcze, jego bym dodał do tych, którym się chce z nowego zaciągu.
James

James

(42127/48000) 07.04.2026 11:08
16.1.2026 - "Prezes jest dobrym negocjatorem, a ja uważam się za dobrego piłkarza. Nie patrzę, ile mam lat, patrzę na to, co prezentuję na boisku - podsumował." Od przerwy zimowej 9 kolejka Kamil. 9 kolejka, bosze.... Kamil ty sobie wyobrażasz??
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 14:41
gala toczy sie po murawie mecz za meczem co sie meczyc grunt ze kaska sie zgadzala
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 07.04.2026 16:18
Klasyfikacja Piłkarza sezonu na której jest Firana na czele obrazuje formę i jakość naszej drużyny TOŻ TO SZOK !!!!
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 07.04.2026 19:57
W klasyfikacji generalnej na czele jest Cojocaru, gość, który w ostatnich meczach wpuścił dwie podwórkowe szmaty. To świadczy o poziomie tej drużyny.
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 07.04.2026 23:15
@Czarny1971 chyba pomyliłeś Kutrisa z Keramitsisem. Za drugą bramkę winny był Keramitsis, a nie z Kurtis.
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 08.04.2026 04:50
Mecz w poniedziałek więc zostało jeszcze pięć dni na odpoczynek. Niech chłopaki mają wolne do niedzieli, bo w meczu z Legią każdy dał z siebie maksa. Kapitan Portowców powinien dodatkowo dostać kilka żetonów do kasyna żeby mógł sobie odreagować trudy meczu jako najlepszy kapitan w ekstraklasie. Dziękuję i do widzenia.