preloader
Przejdź do głównej treści
870500c2b5d8b4764f1065dc268967ef42f385

870500c2b5d8b4764f1065dc268967ef42f385

Oficjalnie: Grzegorczyk kończy pracę w Pogoni

45-latek dołączył do Dumy Pomorza w styczniu 2025 roku. W obecnym sezonie tymczasowo pełnił również rolę I trenera. 

- Dziękujemy Tomaszowi za zaangażowanie oraz wkład w rozwój Pogoni Szczecin. Chcę podkreślić, że ta decyzja w żaden sposób nie umniejsza jego kompetencji ani klasy jako człowieka. Doceniamy jego profesjonalizm oraz codzienną, sumienną pracę wykonywaną na rzecz zespołu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej - mówi CEO Pogoni Szczecin, Tan Kesler.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3976

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (12)

ROSS

ROSS

(54413/72000) 21.04.2026 22:25
Co poszlo nie tak ? Czyli teraz zaczna lepiej grac bo okazalo sie ze Grzegorczyk zle podpowiadal ? A nie mial on przypadkiem byc tym trenerem na lata po Kolendowiczu?
TritumX

TritumX

(21095/24000) 21.04.2026 22:26
No to z niecierpliwością czekamy na kolejne wzmocnienie sztabu – prawdziwego „game changera”, który odmieni grę i osiągi wieży Babel. To co, Kesler lamausie, dalej stajnia Mowlika?
marek9636

marek9636

(107062) 21.04.2026 22:46
Patryk Czubak w sztabie Pogoni Szczecin zastąpi Tomasza Grzegorczyka. Portowcy poinformowali o odejściu szkoleniowca, co spowodowane jest sprawami osobistymi. Wokół klubu krążą plotki, że Grzegorczyk został zwolniony, ale są one nieprawdziwe. Strony rozstają się w dobrych relacjach. Ciekawostką jest, że według informacji Weszło latem trener Thomas Thomasberg dokooptuje do zespołu dwóch kolejnych asystentów
pawel

pawel

(64050/72000) 21.04.2026 23:02
CEO Pogoni Szczecin, Tan Kesler....????????????
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 22.04.2026 04:49
Czyli Koziołek ofiarny znależiony ,który nie potrafił pomóc poukladać Wybitnemu specialiśćie drużyny składającej się ze sprowadzonych gwiazd
ROSS

ROSS

(54413/72000) 22.04.2026 06:57
Tak swoja droga, Kolendowicz niby taki trenerski talent o ktory tak wszyscy dzielnie walczyli na ogolnopolskiej scenie co teraz porabia? "Polska mysl szkoleniowa" to dno i uklady. Nigdy nie bedziemy mieli polaka co poprowadzi jakis powazny klub na za chodzie bo "od malego" szkolony pod polski system funkcjonowania.......
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 22.04.2026 08:16
Nie wytrzymał słowotoku złotoustego władcy???
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 22.04.2026 08:17
Czyżby nie wytrzymał słowotoku złotoustego władcy???
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156559) 22.04.2026 11:21
Nie miał chłop łatwego życia u nas. Powodzenia!
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 22.04.2026 14:12
jak zobaczył z jakimi piłkarskimi miernotami ma do czynienia to wykorzystła okazje i dał dyla
Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 22.04.2026 15:02
Jeszcze Buryta i Kryszałowicz eksperci od pancernej obrony i dziurawej bramki
exKaliny

exKaliny

(9138/9600) 23.04.2026 09:25
Jeżeli się coś lub kogoś faktycznie szanuje, zapewnianie o tym jest, co najmniej, niepotrzebne.