preloader
Przejdź do głównej treści
87050063e5e6218a25c20c1671f7c37829dffb

87050063e5e6218a25c20c1671f7c37829dffb

Oficjalnie: Koutris, Loncar i Kamiński odchodzą z Pogoni

Leonardo Koutris kontrakt z Pogonią podpisał w grudniu 2022 roku. Wraz z Dumą Pomorza dwukrotnie awansował do finału Pucharu Polski, a także rywalizował w eliminacjach UEFA Conference League.

Jego granatowo-bordowy licznik zatrzymał się na 133 spotkaniach, na które złożyło się:

- 116 meczów PKO BP Ekstraklasy (3 gole, 9 asyst),
- 13 meczów Pucharu Polski (1 gol, 1 asysta),
- 4 mecze eliminacji UEFA Conference League (2 asysty).

Danijel Loncar zawodnikiem Pogoni został w lutym 2023 roku. Wraz z Pogonią dwukrotnie dotarł do finału Pucharu Polski, a także miał okazję rywalizować w eliminacjach UEFA Conference League. 

Jego granatowo-bordowy licznik zatrzymał się na 74 spotkaniach, na które złożyły się:

- 64 mecze PKO BP Ekstraklasy (2 gole, 3 asysty),
- 6 meczów Pucharu Polski (1 gol),
- 4 mecze eliminacji UEFA Conference League.

Krzysztof Kamiński piłkarzem Pogoni został w maju 2024 roku. Wraz z naszym klubem wywalczył awans do finału Pucharu Polski w sezonie 2024/25. 

Jego granatowo-bordowy licznik zatrzymał się na 7 występach, na które złożyły się:

- 4 mecze PKO BP Ekstraklasy,
- 3 mecze STS Pucharu Polski.

Dziękujemy Leo, Danijelowi oraz Krzysztofowi za zaangażowanie i wkład w rozwój Dumy Pomorza, a także życzymy im powodzenia w dalszych karierach!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 8291

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (30)

Misiek1948

Misiek1948

(30445/36000) 18.06.2026 19:34
Najbardziej szkoda Koutrisa. W tej sytuacji lewy obrońca będzie potrzebny, chyba, że chcemy ryzykować grę maskotką albo juniorem. Bo nie sądze byśmy zmienili taktykę przez Thomasa. Kamiński to naturalna kolej rzeczy. Loncar niestett zbyt często kontuzjowany, ale gdy złapał formę grał solidnie. W sumie to odchodzi w momencie gdy jako tako ustabilizował formę. Także panowie powodzenia na nowej ścieżce kariery.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 18.06.2026 19:35
No i bardzo dobrze, potrzebujemy świeżej krwi i nowego bramkarza na 1, tylko stopera teraz zakontraktować, ewentualnie jak z Atillą się nie uda (Hoffenheim pewnie zawoła spore pieniądze) to trzeba będzie szukać kolejnego stopera... ale nie zapominajmy że jest też młody Keramitsis, to nasza przyszłość i pewnie też duże pieniądze za niego wpadną pewnego dnia.
Masta

Masta

(77726/96000) 18.06.2026 19:36
Dzięki Leo, szkoda że się nie dogadali bo kontrakt na 1+1 byłby dobry, niestety chciał minimum 2 lata a wiek już nie ten i forma nie ta. Reszta do zapomnienia.
ao

ao

(13589/18000) 18.06.2026 19:37
Brawo Bosz ???????????? Ku nieśmiertelności ????
darecki73

darecki73

(45931/48000) 18.06.2026 19:41
Jak już pisałem - Koutrisa bym zostawił. Mógł grać na każdej pozycji z lewej strony. Kadra coraz węższa, zaczynamy przygotowania do sezonu, a tu ani wzmocnień nie widać, ani nawet uzupełnień składu po odchodzących zawodników, A młodzieży aż tak zdolnej nie mamy żeby zastąpiła tych odchodzących.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 18.06.2026 19:43
Znów pewnie przyjdzie kilku graczy już po rozpoczęciu sezonu i trzeba będzie ich wprowadzać stopniowo do drużyny. No chyba, że Alex i Tan w ciągu kilku najbliższych dni pozytywnie nas zaskoczą.
bigulon

bigulon

(1358/1600) 18.06.2026 20:01
Szkoda Leonardo bo ambitny chłop. Danijel i Krzychu to raczej już wcześniej było wiadomo. Tak czy owak dzięki i powodzenia
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 18.06.2026 20:04
Dziekujemy i czy będziemy tęsknić to się okaże po nowych nabytkach śćiągniętych w zamian przez kasztanowych ludków Tak szczerze na to spojrzeć to choć nie zawsze trzymali formę to nie tak łatwo tych dwóch obrońców będzie od razu tak na wawa viva zastąpić Musieli by przyjść nie ci z kajetów do odbudowy czy bezgotówkowi ,tylko sprawdzeni w grze w poprzednim sezonie ludzie za których trzeba będzie coś fiknąć euro A nasz Alexik jak na razie na fikanko transferowe nie chce popuśćić pasa
pawel

pawel

(64061/72000) 18.06.2026 20:39
Pilkarsko wielkiej szkody nie ma choc Loncar bywal solidny a Koutris waleczny iw sumie tyle... Wszystko zalezy od tego kto przyjdzie w ich miejsce. Jednym ma byc facet wypuszczony wlasnie z wiezienia. Zaczeloby sie zatem tragikomicznie. Krete sa sciezki ku niesmiertelnosci
Vmax

Vmax

(2130/2400) 18.06.2026 20:56
Popieram wszystkich, ktorzy widza strate w odejsciu Koutrisa. Dla mnie troche nie wykorzystany talent. Niestety gral po stronie Legendy, wiec z zasady nie mial mozliwosci wykazania sie. Ile to (tysiecy???) raz zagrywal do KG a ile pilek zwrotnych dostal? Ile ten facet wybiegal pustych przelotow??? Przez to ciezko mi go ocenic jednoznacznie. Czasami jest tak, ze "srodowisko" nie da ci wyplynac poza. Loncar - rozegral sie jak gral. W naszej historii troche szklany i wiecej go nie bylo niz byl. Kaminski? - a jak moze sie zakonczyc historia z bramkarzem siedzacym notorycznie na lawce? Brak rytmu meczowego = babole. Babole = firana. Firana = out, ale czy Cojo grajacy 100% byl bez wad??? Ale tak, za Koutrisa lezke uronie. Dziekuje za wasz wklad i powodzenia wam wszystkim zycze!
gorilla2003

gorilla2003

(21574/24000) 18.06.2026 21:20
Komu karnet? Komu?
Alchemik

Alchemik

(59766/72000) 18.06.2026 21:46
dziękuje Wam wszystkim za grę w Pogoni!! Różnie bywało ale zawsze walczyliście do końca! Powodzenia w innych ligach!!
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 18.06.2026 21:48
W sumie żadne straty. Że odejdzie Loncar było wiadomo już zimą, Kamiński to nawet nie miałby szans na dwójkę w bramce, a Leo niestety mocno obniżył loty, a do tego ptaszki ćwierkały o dużych wymaganiach.
Czad

Czad

(16314/18000) 18.06.2026 21:56
A w zamian zapewne ktoś ze śmietnika. Niedługo po tych wzmocnieniach spod dywanu to nasz stadion będzie można nazwać Remondis Arena.
Maciej73

Maciej73

(580/600) 18.06.2026 22:05
A ile bramek Koutris zawalił? Ile to razy uaktywniał swoje cofanki, że wjeżdżali w nasze pole karne jak w masełko? Żegnam bez żalu i powodzenia życzę.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 18.06.2026 22:06
Na instagramie chyba wszyscy kopacze mają wrzucona na relację grafikę AI nagabująca do zakupu karnetu. Niezły marketing swoją drogą ????
1962

1962

(62482/72000) 18.06.2026 22:15
Troszkę czasu minęło, żeby włodarze naszego klubu zrozumieli, że w zespole są potrzebni tylko zawodnicy perspektywiczni. Troszkę szkoda Koutrisa, ale jego ostanie mecze, były już wołaniem o litość. Żegnam bez emocji i powodzenia.
El Profesor

El Profesor

(13954/18000) 18.06.2026 23:48
A ja bym Koutrisa zostawił. Czasem wk..wiał, ale czasem mu wychodziło. Może jako rezerwa przy rozsądnych warunkach umowy mógł zostać. Bardzo jestem ciekaw, czy i gdzie wylądują.
roj1974

roj1974

(46/50) 19.06.2026 00:22
Przecież ten scenariusz już znamy…ciekawe tylko czy. Nowy się uda… utrzymać się…ech załamka…
Bronson

Bronson

(2561/2800) 19.06.2026 08:52
Super wiadomość zawodnicy na 1 ligę . Ile możba trzymać osoby co przegrały 2 finały pucharu Polski.
Holik82

Holik82

(470/600) 19.06.2026 09:51
Ciekawe czy przy tych zawirowaniach, które są teraz w Motorze Lublin nie dałoby rady wyjąć od nich Czubka. Do wzięcia jest też Kownacki z Werderu ale to trzeba znać rynek polski a nie turecki.
1962

1962

(62482/72000) 19.06.2026 10:03
Panowie Alex i Tan.. Nam polskich piłkarzy potrzeba, a nie niesprawdzone wynalazki z Turczynki czy innego Mozambiku. Uciekają nam z polskiego rynku transferowego takie okazje, a wy się grzebiecie w gównie z zagranicy. Jak i kiedy ma być w naszej Pogoni dobrze, jak efektem końcowym jest zasada aby tylko przetrwać? Wezmy się i zróbmy coś wreszcie na poważnie i osiągnijmy coś w tej Polsce. Tego chce cały Szczecin i region
Maciek

Maciek

(40960/48000) 19.06.2026 10:26
Szkoda Leonarda.Chlopak , moim zdaniem, zapyerdalal na lewej stronie w obronie za dwoch ( siebie i grosika) .Rywale o tym wiedzieli ze Kamil wraca max do polowy swojej polowy bo mial zadanie w razie czego szybko rozpoczac kontratak a Leonardo mimo ze szybki nie zawsze juz mial czas i pare zeby wrocic. Powodzenia panowie.
przemo.s1978

przemo.s1978

(10805/12000) 19.06.2026 10:55
Czyli robią miejsce w kadrze na transferowe perełki jak przed poprzednim sezonem..... a nie czekaj.....
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 19.06.2026 11:08
Ogolnie nie mialbym nic przeciwko tym odejsciom, ale patrzac na nasze transfery przychodzace to zaczynam sie naprawde martwic...Powodzenia chlopaki i dzieki za wszystko. Kazdy z tych zawodnikow dawal z siebie 100%, bywalo lepiej lub gorzej, ale zaangazowania nie brakowalo zadnemu z tej trojki. Powodzenia!!
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 19.06.2026 11:12
Ogólnie ciekawa sprawa, mamy odejścia, zrobiono troche szumu wokół fejkowych piłkarzy którzy mieliby zasilić Pogoń i nastała cisza. Może to tylko była zasłona dymna przed czymś większym? Potrzebujemy na już 2-3 obrońców, skrzydłowego i napastnika - wszyscy z prawdziwego zdarzenia a nie łapanki na tureckim tinderze piłkarskim. W przeciwnym razie znowu będziemy walczyli o nieśmiertelność do ostatniego tchu
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 19.06.2026 11:15
Z plusów o ile tak to można nazwać, Rajmund Molnar stawił się na dzisiejszym treningu, chodzi normalnie, ciekawe czy zacznie trenować indywiduwalnie czy w trybie przyspieszonym razem z resztą składu
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 19.06.2026 12:50
Przyzwoici piłkarze sprowadzeni za poprzedniego zarządu odchodzą.Nawet Kamiński dla mnie grał lepiej od kojota na przedpolu był o niebo lepszy i do bramki sobie piłek nie wrzucał, Loncar i Kuter solidni, i z czym my tu zostajemy z Juwarą (zarwany dach, Zielone drewno ( po nim to nawet koszulek meczowych prać nie trzeba, tak walczy skubany) Angielski , wolniejszy od najwolniejszego obrońcy.Mor człowiek nie na tą ligę. Nigdy się chyba nie doczekamy Sternika z prawdziwego zdarzenia jeden złodziej lepszy od drugiego kombinatora kłamią jednakowo.W zeszłym sezonie byłem bardzo kontent z karnetu, ale na grę nie można było patrzeć, w tym sezonie oglądam mecze w tv nerwów mniej i boleć będzie mniej.Tu światła w tunelu brak.
mario.nowy

mario.nowy

(18232/24000) 19.06.2026 13:08
Ten Koutris to słaby jak barszcz czasami mniał przebłysk ale ogulnie to tylko piłke cofał do bramkarza szkoda smoły że odchodzi co do reszty to nawet niechce mi sie pisać
AdrianMKS

AdrianMKS

19.06.2026 15:14
Szkoda Leo...