preloader
Przejdź do głównej treści
8705006714f0be7f15a537ca69ba10c07b3d8b

8705006714f0be7f15a537ca69ba10c07b3d8b

Oficjalnie: Ława z nowym kontraktem!

Natan Ława przedłużył umowę z Pogonią Szczecin! Kontrakt z utalentowanym, niespełna 17-letnim pomocnikiem obowiązuje teraz do 30 czerwca 2029 roku.

Natan z granatowo-bordowymi barwami związany jest od przeszło dekady. Na pierwsze treningi Dumy Pomorza trafił jako sześciolatek, by przez kolejne sezony wspinać się po szczeblach akademijnej drabiny.

W sezonie 2023/24 Ława był filarem zespołu trampkarzy starszych, w barwach którego rozegrał 24 spotkania i zdobył trzynaście bramek. Dobre występy na poziomie Centralnej Ligi Juniorów U15 zaowocowały przesunięciem do drużyny juniorów młodszych, w której zaliczył dziewięć występów i jedno trafienie, a następnie regularną grą w II zespole Dumy Pomorza.

W I drużynie Pogoni pomocnik zadebiutował w marcu tego roku, w meczu ligowym z Koroną Kielce. Dotychczas rozegrał dla niej 10 oficjalnych meczów. Ława to również młodzieżowy reprezentant Polski – na swoim koncie ma 8 spotkań w kadrze Biało-Czerwonych do lat 17.

- Jestem bardzo zadowolony po podpisaniu nowego kontraktu z Pogonią. Jestem w tym klubie od dziecka. Jest to dla mnie spełnienie marzeń - podkreśla Natan. - Chciałbym podziękować prezesowi Alexowi oraz całemu zarządowi za zaufanie i wiarę we mnie od samego początku, odkąd tylko pojawiłem się w I zespole. Będę chciał to ich zaufanie przekształcić w dobrę grę na boisku - dodaje młody pomocnik.

- To dla nas ważny krok. Chciałbym podziękować prezesowi Alexowi Haditaghiemu za jego ogromne wsparcie podczas cały negocjacji, rozmowy z rodziną Natana, samym Natanem i jego agentami - mówi CEO Pogoni Szczecin, Tan Kesler. - Natan jeszcze rok temu był w Akademii. Daliśmy mu szansę i możliwość pracy z I zespołem, a on pokazał, że to jest jego miejsce. Nadszedł więc czas, by pozostał z nami i wykonał kolejny krok, by stać się jednym z kluczowych graczy w naszej organizacji.

Cieszymy się, że zostajesz na dłużej, Natan!

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3572

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (24)

colony5

colony5

(2363/2400) 15.06.2026 20:02
I to jest super info!
kibol

kibol

(44373/48000) 15.06.2026 20:09
Brawo ,potencjał jest i co ważne poukładane w głowie ,a to więcej niż połowa sukcesu.
marek9636

marek9636

(107074) 15.06.2026 20:10
No i brawo, widać że Bartek fajnie narazie prowadzi chłopaka
Doker

Doker

(8205/9600) 15.06.2026 20:15
Ciekawe kiedy i ile zarobi na tym Haditaghi, bo jeśli nie pojawi się jakaś kontuzja lub inny kataklizm - zysk przy tym talencie może być spory. Nic w tym złego, bo m.in. na tym ten biznes przecież polega.
Kibic

Kibic

(831/1200) 15.06.2026 20:16
Mój ulubieniec jest młody z mega potencjałem oby tylko nie słuchał Grosika bo to źle wróży jego karierze przykład Przyborek Fornal tylko Ojca i przebił jego osiągnięcia w Pogoni tego życzę mu z całego serca niech pogra 2pelne sezony zrobi liczby a za wpłata Pogoń sprzeda go za 15mln-20mln bo takie pieniądze niedługo już będą ekstraklasa rośnie ..
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 15.06.2026 20:25
Superasko! Bardzo się cieszę! Dobra decyzja Zarządu...
Misiek1948

Misiek1948

(30443/36000) 15.06.2026 20:27
A Przytuła tu jest na fotce jako menago Natana czy jako przyszły pracownik naszego klubu? A może te łączenie go z Pogonią było bezpodstawne bo przyjechał tu owszem do pracy ale negocjować kontrakt Natana? @daniel coś wiesz więcej w tym temacie? A Natanowu życzę oczywiście samych sukcesów w dorosłej piłcę. Solidnie zapracowałeś na ten kontrakt. A Bartoszowi gratuluję zdolnego syna. Prawie dorosły chłop, ale pilnuj go by nie schodził z obranej ścieżki do sukcesu. Talent jest, ale pracy wciąż ogrom a ten kontrakt to powinien być początek jeszcze bardziej wytężonej pracy.
marek9636

marek9636

(107074) 15.06.2026 20:29
I jak młody jest poukladany to sie dogada z klubem i gra dalej. A jak jakiemuś już wielka kasa w głowie mimo, że piłki dobrze nie kopnął, to niech se robi co chce z dala od klubu.
marek9636

marek9636

(107074) 15.06.2026 20:32
@Misiek1948 on pracuje w agencji, która reprezentuje Natana
lero

lero

(74621/96000) 15.06.2026 20:57
No nareszcie jakiś młody z rozsądną decyzją. Nie to co Axel myślący że jest najlepszym ręcznikiem w lidze. Natan masz talent ale to musi być poparte ciężką pracą i progresem na boisku. Jesteś na dobrej drodze i z niej nie zbaczaj. Powodzenia.
MENTOR

MENTOR

(17192/18000) 15.06.2026 21:01
To wspaniałe uczucie dla kibica mieć tego typu wychowanka w klubie. Od początku byłem zwolennikiem jak najszybszego wprowadzenia Natana do pierwszego zespołu - jak na swój wiek jest dojrzały i poukładany , myśle , że to wielka zasługa jego taty , który równie dumnie i pozytywnie reprezentował barwy naszego kochanego klubu. Dziękuje zarządowi - oby więcej takich decyzji
jaro111

jaro111

(10297/12000) 15.06.2026 21:23
Od razu pojawił się jako piłkarz BMG Sport na transfermarkt z wyceną 500 tys euro - https://www.transfermarkt.pl/bmg-sport/beraterfirma/berater/883
kibol

kibol

(44373/48000) 15.06.2026 21:45
No ale co jest też pozytywnego ,że w końcu nie ze stajni Mowlika.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 15.06.2026 21:46
zrobi większa kariere od ojca
Alchemik

Alchemik

(59768/72000) 15.06.2026 22:16
Brawo Natan ! Dzięki ,ze zostajesz w Klubie!! Miejmy nadzieje, ze Będziesz grać w podstawowym składzie na stałe!! Brawo dla Taty !!!
19DDD48

19DDD48

(235334) 15.06.2026 22:23
Brawo Natan! Jeden z niewielu co zasłużył na przedłużenie kontraktu. Rozwijaj się dalej chłopaku, nie spal się... chłodna głowa musi być! Masz ojca co na pewno będzie wiedział jak Cię poprowadzić.... czekam na liczby!
MalmoFF90

MalmoFF90

(158/200) 15.06.2026 22:58
Brawo Natanek!!!! A tu Korea Północna: ,, Chciałbym podziękować prezesowi Alexowi Haditaghiemu za jego ogromne wsparcie podczas cały negocjacji, rozmowy z rodziną Natana, samym Natanem i jego agentami…” JPDL…..Kim Dzong Un normalnie :) Turek dobry lizak, ciekawe czy ma odwagę raz na głos powiedzieć co faktycznie o Alexie myśli.
JUSA 70

JUSA 70

(44182/48000) 16.06.2026 05:47
GRANATOWO BORDOWA KREW ,,,,,,Potrzebujemy ludzi związanych serduchem z naszym Klubem i dobrze się stało Niech się rozwija nasz dzieciaczek i będzie wzorcem dla kolejnych adeptów akademii
1962

1962

(62482/72000) 16.06.2026 09:05
Bardzo dobra wiadomość. Czuję, że ten tydzień przyniesie nam więcej takich dobrych informacji. Brawo
rusnak

rusnak

(17926/18000) 16.06.2026 12:09
To już przeszedł turnus rehabilitacyjno - negocjacyjny czy skłoniła go do podpisu nieuchronność jego przebycia?
bigulon

bigulon

(1358/1600) 16.06.2026 12:19
Brawo. Powodzenia młody. Oby głowa nie odjechała ale raczej tata zadba o to. Trzymaj się.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 16.06.2026 12:40
juz zwietrzyli kapuste
dugiucewc

dugiucewc

(2708/2800) 16.06.2026 17:58
HAHAHA.. Wiesz co robi ten kontrakt? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest kontrakt na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym kontraktem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest kontrakt społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu ... Kontrakt z tak wielkim talentem, że we wszystkich meczach był w 3 najsłabszych zawodników w ocenach sofascore. Niestety nie jest przebojowy, nie gra cudownych piłek i nie drybluje. On zwyczajnie na boisku bywa i do zapomnienia. Na siłę po kumpelsku wprowadzony. Jest nazwisko, ale bez talentu. Zapowiada się przeciętniak pokroju Przyborka. Patrząc na komentarze ma się wrażenie sortowania tylko tych za:):)
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 17.06.2026 11:29
Dobra wiadomosc, ale to czy ten zawodnik osiagnie chociazby poziom ojca nadal pozostaje znakiem zapytania. Szanse ma, narazie wykorzystana. Zobaczymy z kolejnym krokiem, ktory bedzie najwazniejszy. Teraz juz napewno dostal niezle pieniazki, w mlodym wieku, wiec moment w ktorym 80% polskich talentow przepada.