Dzisiejsze prognozy wskazują, że temperatura odczuwalna w dniu meczu Motor - Pogoń wskazywać będzie -18 stopni. Podobne wyniki wskazywane są na mecze Radomiak - Arka, Widzew - Jagiellonia czy Lech - Lechia. W innych miastach będzie niewiele lepiej, bo praktycznie wszędzie wskazywane jest więcej niż -10 stopni.
- Naprawdę uważam, że Ekstraklasa powinna działać szybko i odwołać wiele meczów już teraz, w tym nasz mecz z Motorem Lublin - napisał w portalu X Alex Haditaghi, właściciel Pogoni Szczecin. - Zawodnicy i kibice nie powinni być zmuszani do gry ani oglądania meczu przy -20, a nawet -15 stopniach. Jeden tydzień nie zaszkodzi żadnej drużynie. Jako liga musimy patrzeć na wszystko szerzej.
Na ten moment nie ma żadnych informacji od organizatora rozgrywek o możliwych odwołanych spotkaniach. W Lublinie trwają przygotowania do rozegrania spotkania.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (18)
Spanky
lero
Mermann
Doker
Misiek1948
πDżej
pawel
Kapsel
Mermann
MKS
Mermann
Pogon19488
PogonMKS
Maciek
ratajczak366
MKS
1962
JUSA 70