preloader
Przejdź do głównej treści
870500decac892da89488360a502feed05e5c2

870500decac892da89488360a502feed05e5c2

OPRAWA: NIE PYTAJ SIĘ, CO DAŁA CI POGOŃ, ALE POMYŚL, CO TY ZROBIŁEŚ DLA POGONI [WIDEO]

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3229

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

Mermann

Mermann

(29228/36000) 19.04.2026 01:02
Daniel poproszę maila do Ciebie bo sprawę mam bo te kontakty na stronie mailowe jakieś WIDMO:)
profil-jpg

Daniel Trzepacz

(18/50) 19.04.2026 01:06
@Mermann widziałem maila od Ciebie, ale zajmę się nim jutro - sorki, urwanie głowy w ostatnich 72 godzinach.
Anathema

Anathema

(39730/48000) 19.04.2026 01:14
Słowami rodem z minionej epoki .. przyjaźń Polsko radziecka az sie kłania i zasady wspolzaleznosci oraz współpracy na zasadzie my dawaliśmy im węgiel a oni brali od nas cukier. Juz z litości przemilczę wizerunki Grosickiego czy Majdana, ale co zrobić skoro ktoś z nich na siłę robi idoli i pcha na afisz
Cezar

Cezar

(11371/12000) 19.04.2026 01:47
Stworzyłem kiedyś flagę na reprezentację, a w zasadzie olbrzymi obraz olejny (powstawał przez dwa lata), 24 metry kw (na podstawie rysunku bodaj jednego z Kossaków) i z zamiarem przekazania go klubowi. Długo zwlekałem patrząc, co się wtedy działo w klubie (biznesmen spod Łodzi) oraz na tzw kumatych i doszedłem do wniosku, że to nie ma sensu.
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 19.04.2026 01:59
Piękna oprawa , razem z występami artystów i pokazem fajerwerków w przerwie, ale piłkarze zagrali beznadziejnie. Zepsuli piękne święto.
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 19.04.2026 02:22
A tak przy okazji to kto odpowiada za paraliż komunikacyjny na Twardowskiego po meczu? Tylko Policja czy ktoś z klubu zawnioskował o dokonanie głupoty?
Misiek1948

Misiek1948

(30440/36000) 19.04.2026 02:25
@Anathema tak to z poprzedniej epoki. Z czasów zimnej wojny. Parafraza JFK. Taki amerykański prezydent.
pawel

pawel

(64050/72000) 19.04.2026 02:45
Patologiczna oprawa. Tfu!! Wstyd!!! Same niewazne twarze na niej. A gdzie ojciec wszechmocny Alex!? A gdzie prawica i lewica jego w Tanie i Mariuszu ucielesniona!!? Mroczkowe pomioty nie wiedza co czynia!!! Nie wiedza co sola prawdziwa jest i miloscia. A jest nia Alex boss nasz umilowany oraz czlonki jego w kaszTanie i Mariuszu trwajace!!!! Ave Habibi, ????????????????????????
marek9636

marek9636

(107057) 19.04.2026 03:24
Ja nie musze pytać. Ja wiem, dała mi praktycznie same smutki, rozczarowania i wstyd.
DoktorQ

DoktorQ

(6750/9600) 19.04.2026 06:15
Co zrobiłem dla Pogoni? Kupiłem dwa karnety. Co zrobiła dla mnie Pogoń? Sprzedała mi niepełnowartościowy produkt, który nie spełnił moich oczekiwań wręcz mnie oszukali.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 19.04.2026 06:37
Czy doczekamy się w Pogoni czasów, gdy piłkarze, trener i zarząd będę na poziomie kibiców? Lojalność, zaangażowanie, pasja, zorganizowanie...
Adamka

Adamka

(9195/9600) 19.04.2026 10:21
Umieszczenie Grosickiego obok Floriana Krygiera to jakis kiepski zart. Ten czlowiek poza dojeniem kasy z klubu jeszcze niczym ale to Pogoni sie nie przysluzyl!
mirum

mirum

(1293/1600) 19.04.2026 10:37
A ty co prezesie dales Pogoni ? 1 lige , zamykanie trybuny, zamykanie ul. Twardowskiego dla Lecha !!! ,wprowadzanie w blad kibicow o odjezdzajacych dodatkowych autobusach po meczu. Tragedia chlopie....
Andre

Andre

(19176/24000) 19.04.2026 15:40
Fajna by była ta sektorówka gdyby tam nie było Grosickiego.