preloader
Przejdź do głównej treści
870500c6b58ff7d62f1938e4d06946ceea5409

870500c6b58ff7d62f1938e4d06946ceea5409

Patryk Czubak dołącza do Dumy Pomorza

Trener Czubak przyszedł na świat 15 kwietnia 1993 roku. Jako piłkarz występował na poziomie młodzieżowym w Flocie Świnoujście. Karierę trenerską zaczynał jako trener analityk i członek sztabów szkoleniowych między innymi w Lechu Poznań, Piaście Gliwice czy Warcie Poznań. Jako analityk pracował również w reprezentacji Polski do lat 19.

W roli I trenera zadebiutował w 2021 roku na ławce II zespołu Widzewa Łódź. Następnie był krótko związany ze Stomilem Olsztyn, a potem powrócił do klubu z "Serca Łodzi", w którym w latach 2024-25 pełnił rolę trenera asystenta i trenera I zespołu. W ostatnim czasie pracował jako asystent trenera Zeljko Sopicia w chorwackim NK Osijek, a także jako I trener w występującej na zapleczu PKO BP Ekstraklasy, Polonii Bytom.

Trener Czubak posiada licencję UEFA A. Do pracy z naszą drużyną dołączy już jutro.

Witamy na granatowo-bordowym pokładzie, trenerze!

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 5860

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (32)

j27

j27

(22560/24000) 27.04.2026 19:12
Dziczek nie strzelił 11
Doker

Doker

(8201/9600) 27.04.2026 19:12
A tymczasem Dziczek, kolejny zbawca Pogoni - właśnie nie trafił do bramki z 11 metrów.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 27.04.2026 19:18
Dziczek nie strzelił ale Piast i tak prowadzi - remis były lepszy. Co do pana trenera no to trzeba życzyć powodzenia i tyle.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 27.04.2026 19:29
i co czubak sprawi ze cuicz z angielskim nie beda mieli jednej bramki w 12 meczach albo greenwood nie bedzie człapal po boisku?
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 27.04.2026 19:30
Nasz sztab zaczyna składać się z odpowiedników z przeszłości panow Libora Pala i Kociana Jana. Podopieczni pod ich wodzą też cechowali się niebywałym pragmatyzmem, że nie dało się oglądać naszej drużyny.
TritumX

TritumX

(21096/24000) 27.04.2026 19:33
Moze mi ktos wytlumaczyc w czym Czubak jest lepszy od Grzegorczyka (poza byciem czlonkiem stajni Mowlika)?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 27.04.2026 19:34
@TritumX wlasnie niczym postokroć wolalbym grzegorczyka niz greckie wesele no ale wszystko idzie przez mowlika jak sie utrzymaja jakims cudem to za ulvestada tez ktos wskoczy od mowlika
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 27.04.2026 19:45
Witam panie Czubak . w Pogoni .bo trzeba być kulturalnym.... Ale co to zmieni w Pogoni?????? No chyba, że p .Mowlik wpłynie na Bossa na zmianę trenera!! Ta persona (Mowlik) ....... zrobi dużo złego jeszcze w klubie!! ... Szkoda, że pan Alex jest taki ..ślepy!! Pożyjemy zobaczymy...
pawel

pawel

(64049/72000) 27.04.2026 19:46
Teraz to juz sie utrzymalismy i wlaczamy do gry o puchary Ave Habibi ????
szpila

szpila

(7802/9600) 27.04.2026 19:55
A co on ma "zwojować" przy końcu sezonu cudotwórca jakiś ? Ja już pisałem kiedyś tutaj trzeba napisze wprost pogonić tych asów czyli niejakiego Pana Krzyształowicza i Pana Buryte oni są odpowiedzialni za trening drużyna kolejny raz jest źle przygotowana do sezonu.
Landsberg

Landsberg

(94010/96000) 27.04.2026 19:58
@krokodylbambi Pewnie nie ale może sprawi , że każdy piłkarz będzie grał na swojej pozycji i skończy się bałagan i chaos na boisku i przy zmianach
TritumX

TritumX

(21096/24000) 27.04.2026 20:14
@krokodylbambi No właśnie, z deszczu pod rynnę. Jeden watażka dopiero skończył doić klub, jest juz nowy ze swoim dedykowanym agentem i jego nadwornym tabunem szrotu. Cierpią rezultaty, poziom sportowy druzyny i kibice.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 27.04.2026 20:22
Oby wniósł coś pozytywnego do klubu, to do reningów. Skoro jeden Czubak już jest, to teraz klub niech sfinalizuje transfer jeszcze jednego Czubaka.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 27.04.2026 20:49
I cyk Piast wygrywa i jest już na 10 miejscu - niesamowity jest ten sezon.
Anathema

Anathema

(39731/48000) 27.04.2026 21:00
Wygląda na to ze hipotetycznie zwycięstwo z Wisła da na 80 procent ligowy byt, a z GKS to juz gwarancja utrzymania. No ale wpierw trzeba wygrać
kibol

kibol

(44375/48000) 27.04.2026 21:03
Ja tak z innej beczki, łauuu młody Lawa mnie zaskoczył pozytywnie, swoją grą na boisku i po za. Nie podpisał z Mowlikiem tylko BMG-SPORT , a to mnie zaskoczył haha
Andre

Andre

(19176/24000) 27.04.2026 21:12
Oby miał choć trochę pozytywniejszy wpływ na grę, zawsze to coś, choć chciałoby się więcej. Pożyjemy, zobaczymy.
darecki73

darecki73

(45953/48000) 27.04.2026 21:21
A tymczasem Piast wygrał i jesteśmy już tylko 2 punkty nad strefą spadkową. Zs nami Legią i Widzew. Arka i Nieciecza jedną nogą już w 1 lidze. Jeszcze jedna drużyna poleci. Jak nie wygramy z Płockiem to znajdziemy się w krytycznej sytuacji. Ciekawe czy w kontakcie Dziczka jest Klauzula że jak Pogoń spadnie, to kontakt zostaje unieważnienie. Alex i Tan podpisując kontrakty latem i zimą nie zakładali spadku i zapewne nie ma żadnych Klauzul o redukcji wynagrodzenia w przypadku gry w 1 lidze. I możemy zostać z graczami z wysokimi kontaktami a dużo mniejszymi przychodami wc1 lidze. I znów zacznie się wpadanie w zadłużenie
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 27.04.2026 21:32
Alex jak to czytasz to weź powiedz kasztanowi żeby nam Chrapka z Piasta jeszcze w pakiecie z Dziczkiem dołożył... chłop naprawdę gra od kilku sezonów dobrą stabilną piłkę, umie asystować i czasem strzelić .. Chrapek przykrywa czapką takiego Greenwooda
Gigi

Gigi

(9285/9600) 27.04.2026 22:24
Dołączył to dołączył, nie ma powodu żeby świętować. Grzegorczyk był u nas od dłuższego czasu, znał klub, piłkarzy, wiedział jak się odnaleźć. Do tego był związany ze Szczecinem, bo pochodzi z regionu. Czubak może być świetnym asystentem, ale będzie potrzebował czasu którego nie mamy. Więc zamienił stryjek siekierkę na kijek...
Bzyku

Bzyku

(12252/18000) 27.04.2026 22:46
Zgaduję, że Grzegorczykowi było nie po drodze z kunktatorsko-defensywnym "stylem" preferowanym przez Thomasberga i dlatego musiał odejść.
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 28.04.2026 00:12
@Szpila, pamiętaj jednak, że Buryta przygotowywał siłowo piłkarzy także za Runjaica i Gustafsona.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 28.04.2026 00:54
Po co dwa newsy dokładnie o tym samym obok siebie ??? Jutro bedzie z kolei kopia 3 newsow z weszlo, gs24 i meczykow, znow dokladnie o tym samym. Normalnie powinno sie dodać do pierwszego newsa cos w stylu: <b>/aktualizacja godz. 18:00/ - Klub potwierdził oficjalnie na swojej stronie www.</b> I tyle ... komentarze itd, wszystko w jednym wątku.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 28.04.2026 00:56
Co najlepsze, miedzy tymi 2 newsami było około 60 minut :))))) Normalnie zmiana tytułu i dodanie jednego zdania w tresci newsa byłoby zbyt technicznie wymagające dla serwisu vałki, prawie 30 lat po jej powstaniu xD
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 28.04.2026 06:19
Kiedyś mieliśmy napastnika Czubaka Tedeusza, póżniej był trenerem mojm pierwszym zresztą Przyszedł do szkoły parę razy po obserwował na boisku szkolnym i 6ściu nas wybrał Miał oko bo wybierał wśród dzieciaków a wybrał tych co naprawdę trochę pograli w różnych ligach już póżniej w seniorach No i jeden wśród nas młodzieżowy reprezentant Polski w kilku drużynach rocznikowych Inne to czasy były na pierwszym treningu dał nam używane dresy koszulkę szorty i też używane rozbite korki (Teraz nie do pomyślenia )i na przód do ataku Nazwisko znane jest u nas więc witamy następnego Czubaka na pokładzie może pomoże w walce o utrzymanie oby z sukcesem
ao

ao

(13588/18000) 28.04.2026 06:49
Szrotu ciąg dalszy. Ku nieśmiertelności ????
badmanners

badmanners

(1850/2000) 28.04.2026 07:16
Ja proponuję jeszcze tak z 5 zawodników ze stajni Mowlika podpisać w końcu życie w Emiratach do najtańszych nie należy...
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 28.04.2026 07:44
Pasuje do nas jak ulał. MY - ZERO TITULI CZUBAK - ZERO JAKICHKOLWIEK SUKCESÓW. Ale jaki Zarząd, taki sztab Panie Złotousty, nie prawda? A Pan Mowlik radosny, po zakontraktowaniu kolejnego ziomeczka. PO NIEŚMIERTELNOŚĆ
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 28.04.2026 08:05
Trener Thomasberg i jego asystenci nie pociągnęli żadnego kopacza do góry, wręcz przeciwnie, większość nowych pikuje w dół. To niespotykane wręcz, że tylu nowych piłkarzy doszło do nas, i żaden się nie rozwinął. Wygląda na to, że ta banda trenerska jest nic nie warta, a już trochę tutaj siedzą.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 28.04.2026 10:03
pomoże nam tak jak pomógł Poloni Bytom- idelanie wpisuje się w pseudo zarządzanie dywaniarza, cały tydzień pierdzielenia o asystencie trenera niedługo zaczniecie pisać o tym kto moze przyjśc do klubowego sklepiku albo pralni
1962

1962

(62487/72000) 28.04.2026 10:15
Panie Alex. Przyjazd Wisły Płock do Szczecina, to idealna okazja, żeby porozmawiać z trenerem Mariuszem Misiurą. Nie ma trenera, który lepiej zna szczecińskie społeczeństwo, naszych celów i marzeń. To człowiek STĄD!!!! Tylko on będzie w stanie wpoić tym piłkarzom, o co toczy się gra!! Tylko jemu będzie zależało na sukcesach swojego klubu, bo to człowiek STĄD!!! Jego zaangażowanie, poświęcenie i oddanie Dumie Pomorza, będzie na 100%, co może zagwarantować rozwój naszej drużyny. Potrafił wykrzesać dużo więcej z zespołu ludzi jakich ma w Płocku i całkiem niezle to wygląda, choć ostatnio troszkę tam powietrze zeszło. Legia podebrała nam Rujanicia, arabi Gustafssona, więc nie widzę problemu, żeby nie przyciągnąć do naszego klubu rodowitego szczecinianina. To człowiek STĄD!!!
kroga4

kroga4

(620/800) 28.04.2026 16:53
Kiedyś umierającemu dysponowano kadzidło. Ta wiara w jego skuteczność przetrwała w Pogoni?