preloader
Przejdź do głównej treści
870500df2786f20e8e99700fd670bf5b27159b

870500df2786f20e8e99700fd670bf5b27159b

Patryk Dąbrowski odchodzi z Akademii Pogoni Szczecin

42-letni szkoleniowiec dołączył do struktur Akademii Pogoni Szczecin w 2014 roku. W początkowych latach był trenerem m.in. rocznika 2000 oraz 2008, a do jego obowiązków należał również scouting wśród grup młodzieżowych. W kolejnych latach Dąbrowski został zaangażowany już tylko w proces scoutingowy odpowiadając w Akademii za transfery, negocjacje kontraktowe oraz planowanie kadr zespołów młodzieżowych. 

Patryk był ważną częścią Akademii Pogoni Szczecin, o czym najlepiej świadczy jego 12-letni staż w klubie. Dziękujemy mu za zaangażowanie, codzienną pracę oraz wkład w rozwój naszych zawodników i całej Akademii. Życzymy powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych i wielu sukcesów w dalszej pracy - mówi koordynator Akademii Pogoni Szczecin, Maksymilian Rogalski. 

Patryk Dąbrowski przyczynił się do sprowadzenia do klubu wielu utalentowanych zawodników, m.in. Marcina Listkowskiego, Jakuba Piotrowskiego, Adriana Przyborka, Kacpra Kozłowskiego, Mateusza Łęgowskiego, czy Patryka Paryzka. 

Za mną wyjątkowy etap zawodowego życia. Przez lata miałem możliwość pracować z wieloma utalentowanymi zawodnikami i świetnymi ludźmi, którzy każdego dnia tworzyli Akademię Pogoni Szczecin. Dziękuję za zaufanie, wspólnie przeżyte chwile i możliwość uczestniczenia w rozwoju młodych piłkarzy. Trzymam kciuki za dalszy rozwój Akademii i całej Pogoni - komentuje Patryk Dąbrowski. 

Doświadczony trener i scout przez lata odegrał istotną rolę w rozwoju młodzieżowych struktur Pogoni Szczecin, uczestnicząc w budowie kadr i pozyskiwaniu zawodników, którzy później trafiali do pierwszego zespołu oraz reprezentacji Polski. 

Patryk, dziękujemy za Twoją pracę na rzecz klubu! Życzymy powodzenia w dalszej karierze. 

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3116

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (13)

fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 01.06.2026 10:52
Odchodzi sam i czy nie przedłużono kontraktu ? Nie wiem jak to kasztan ogarnie ale już trochę ludzi nowych musi przyjść i do akademii i do sztabu pierwszego zespołu ,a tu cisza w eterze.zaraz się zaczną przygotowania i krzysztalowicza ten wybitny fachura od bramkarzy i defrnsywy chyba będzie przygotowywał zespół za buryte ????
Doker

Doker

(8205/9600) 01.06.2026 11:04
Władze miejskie, które mają niemały wkład w budowę Pogoni chciałyby (i powinny) zapewne poznać i przedstawić mieszkańcom jakiś plan rozwoju grup młodzieżowych klubu. Rozpirzyć wszystko nie jest trudno ale odbudować ... o, to zupełnie inna i bardziej odpowiedzialna rzecz. Na miejscu miasta - przed przystąpieniem do wypłat kolejnych dotacji - żądałbym przedstawienie takiego planu i budżetu, który potem byłby poddany skrupulatnemu monitorowaniu a wypłaty byłyby realizowane etapowo, po potwierdzeniu wykonania cząstkowych planów.
mark

mark

(124595) 01.06.2026 11:21
Tyle dobrego o nim napisano to dlaczego został zwolniony? A Rogalski zostaje?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 01.06.2026 11:21
ciekawe czy ozga juz wie ze bedzie specjalistą od przygotowania fizycznego
marek9636

marek9636

(107075) 01.06.2026 11:40
12 lat, 6 piłkarzy. No niesamowite rzeczy, z tego Paryzek i Listkowski to bardzo słaby poziom. Albo to coś ze mną jest nie tak, albo skoro jesteś scoutem akademii i przez tyle lat możesz się pochwalić 4 piłkarzami, których gdzieś tam klub sprzedał dalej, no to bardziej chyba to przypadek niż fachowa ręka.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 01.06.2026 11:40
Wszystkim parodysta z obrony przedłuzymy kontrakty (na czele z grubym węgrem). Puchar za najlepszy katering to olbrzymui sukces Tana. To że utrzymanie zapewniliśmy sobie kolejkę przed końcem to wina trenerów.
pabcino

pabcino

(635/800) 01.06.2026 11:52
Coś tu śmierdzi, bo póki co tylko odchodzą przeróżni działacze...
mark

mark

(124595) 01.06.2026 12:17
Marek 9636,skoro uważasz że to słaby poziom,pochwal się wiedzą kto był taki super w tym kraju? Przyczym tych zawodników z których zrobił towarem na sprzedaż było więcej,nie wszyscy zostali wymienieni. Generalnie tych polskich talentów piłkarskich na poziomie europejskim jest jakby coraz mniej a w zachodniopomorskim to białą plama.
marek9636

marek9636

(107075) 01.06.2026 12:24
@mark 12 lat, 6 piłkarzy, którzy szerzej wypłynęli, ty sobie jaja robisz czy tak serio. Przez 12 lat to i ja z 6 trafie. Pogoń to klub, który swój biznes opiera na sprzedaży wychowanków, jeśli sprzedaliśmy ich tak mało, to znaczy, że nie ma co o niego kruszyć kopii.
mark

mark

(124595) 01.06.2026 12:36
Nie powtarzaj się,tylko odpowiedź na mój komentarz z zapytaniem!
marek9636

marek9636

(107075) 01.06.2026 12:50
@mark Śledź i Mozyrko chociażby.
1962

1962

(62481/72000) 01.06.2026 14:42
A tym czasem w sztabach naszych drużyn ruch jak w Rzymie. Ten odchodzi, tamten przychodzi. Tego wyrzucają, tamten się sądzi z klubem. Ciekawiej niż na rynku transferowym.
James

James

(42133/48000) 01.06.2026 17:15
Dlaczego nie jesteśmy jak FASE, Panie Rogalski? Czy to Zabrze czy w Poznaniu i Szczecinie, trójka, czwórka wchodzi i do widzenia. https://i.postimg.cc/gJM7yXS6/IMG-20260601-165100.jpg https://i.postimg.cc/8c2twhhc/IMG-20260601-165558.jpg https://i.postimg.cc/x12S1mW8/IMG-20260601-165631.jpg https://i.postimg.cc/W3tBHwJJ/IMG-20260601-170449.jpg https://i.postimg.cc/J4j9vnGR/IMG-20260601-170521.jpg