preloader
Przejdź do głównej treści
8705001acc4002682c764e14160f5223c1fac7

8705001acc4002682c764e14160f5223c1fac7

Pierwszy trening odwołany

W poniedziałek piłkarze Pogoni Szczecin mieli odbyć pierwszy trening na boisku w okresie przygotowawczym. Do tego jednak nie doszło przez nagłe zwolnienie Thomasberga.


Trening miał rozpocząć się o 17:00. O godzinie 17:30 oczekujący dziennikarze otrzymali informację, że zaplanowane zajęcia nie odbędą się, a piłkarze ćwiczyć będą jedynie w siłowni.

Nowym trenerem Dumy Pomorza ma zostać Oscar Garcia. Z informacji które do nas docierają wynika, że pierwszy trening z Pogonią poprowadzić ma we wtorek.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3945

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (20)

mark

mark

(124594) 22.06.2026 19:40
Ile to bedzie trwalo za nim kopacze zrozumieja o co bedzie chodzic nowemu trenerowi? Myślę minimum 3 miesiace?
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 19:45
Jesli szybko zaczniemy ogarniać kadrę, to spokojnie jest czas na jej zgranie i dobre wejście w sezon
pawel

pawel

(64061/72000) 22.06.2026 19:45
Vahid ma wszystko pod kontrola co widac na zalaczonym obrazku....
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 22.06.2026 19:49
nowy trener definitywnie pokaze nam czy to byl problem z kolendowiczem i thomasbergiem czy z tym całym zaciągiem
Greg Yzer

Greg Yzer

(8951/9600) 22.06.2026 19:51
Powiem tak. Burdel na kółkach. Jednak żyjąc ciągłym korporacyjnym spojrzeniem na niekończące się pasmo sukcesów twierdzę że może nam to wyjść na dobre. Ostatnia podobna taka zmiana miała miejsce już w historii naszego klubu. Mianowicie 26 lat temu. Przygotowująca się do sezonu Pogoń Szczecin rozstała się z trenerem z Januszem Wójcikiem. Czym to się skończyło wtedy ? Wicemistrzostwem Polski oraz kubkami z nadrukiem Mistrz Polski 2001 w wielu szczecińskich domach. Także Panowie. Kiełbasy do góry.... i tego.
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 19:51
Dzieje się oj dzieje, Pers idzie grubo , chyba nie było w Polsce jeszcze trenera z taka historia piłkarską .Może jak Pers zacznie robić zakupy to wreszcie zaczną się nas obawiać rywale . Trener na pewno budzi respekt i nie pozwoli sobie na amatorkę , nie po to przychodzi by się poniżać i przegrywać z GKS-em czy inną Koroną.Warszawa przerażona jak im liga odjeżdża finansowo i co dzieje sie w Górniku , Lechu , Jagiellonii , Widzewie i oby u nas wreszcie
Anathema

Anathema

(39734/48000) 22.06.2026 20:01
@Greg Yzer tajemnica poliszynala do dziś o co poszło z Wojtem. Analogia jaka przytoczyles nie do konca trafna, jednak tam byla radykalna transformacja personalna, kominy płacowe, powstała w jedno okienko kadra przynajmniej na papierze jakiej nie mieliśmy nigdy częściej ani później. Teraz raczej na to sie nie zanosi. To juz za ptaka nastąpiły gruntowne zawirowania juz abstrahując czym to sie skończyło
Masta

Masta

(77727/96000) 22.06.2026 20:03
Jak patologia w klubie była tak patologia nadal jest.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 22.06.2026 20:04
No to teraz nie dość, że nie ma trenera przygotowania fizycznego, obrońców, kucharza to jeszcze nie ma pierwszego trenera a nawet treningów. Od samego początku od Bossa bije, tryska i buzuje wulkan i gejzer profesjonalizmu.
Doker

Doker

(8205/9600) 22.06.2026 20:15
Przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby trening (tego nigdy za mało) poprowadzili asystenci. Na razie nie są zwolnieni więc jako profesjonaliści mają jakieś obowiązki. Wtedy gdy dalszy byt Pogoni wisiał na włosku - treningi odbywały się normalnie (z wyjątkiem jednego dnia, gdy piłkarze zastrajkowali). Cóż. Inna ekipa, inne czasy.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 22.06.2026 20:28
A da się jakoś odwołać Antka Ptaka w wersji nieokrzesanego, postrzelonego, pieniackiego, swarliwego, warcholskiego, obciachowego i przypałowego Pana Kleksa?
TritumX

TritumX

(21082/24000) 22.06.2026 20:28
Mieli trenowac ale nowy trener w czasie sjesty nie robi. Przerwa na Tapas i Gazpacho.
darecki73

darecki73

(45930/48000) 22.06.2026 20:34
Trzęsienie ziemi plus tsunami. Zmiany sztabu spóźnione co najmniej o tydzień. Teraz mamy chaos. Ale w końcu z chaosu powstał świat. Zatem oby z tego chaosu powstały sukcesy Pogoni Szczecin
James

James

(42133/48000) 22.06.2026 20:36
Wraz z odejściem Oscara Garcii z klubu odszedł także ściśle współpracujący z nim trener przygotowania fizycznego, Enrique Sanz. Jeśli Oscar Garcia zostanie pierwszym i ma przyjść ze sztabem to zapewne Quique Sanz przyjdzie. Był z nim w Sant-Etienne, Olimpiacos, Celtą i Ajax https://www.transfermarkt.com/quique-sanz/profil/trainer/74316
Landsberg

Landsberg

(94018/96000) 22.06.2026 20:43
Co wy przeżyw. Całacie ten odwołany trening. Przecież to i tak byłaby fikcja . Klepanie piłeczki między sobą i uśmieszki . Przecież nie ma ludzi do grania to co się złego stało , że odwołali? Jak ściągna sensownych graczy to te dwa dni przestoju- nie będą miały i tak znaczenia. Niektóre drużyny dopiero dziś zaczynają testy. Cały obóz przed nami. We mnie ten ruch wlał nadzieję, wolę takie decyzje , nawet wydające się na chaotyczne niż marazm z TT
1962

1962

(62481/72000) 22.06.2026 21:05
Dawajcie panowie, pod wodzą nowego trenera macie zagrać jak z nut i nie ma że coś boli, teraz od pierwszego meczy rozbić każdego i jedziemy z Legią, aż się ziemia zatrzęsie
rusnak

rusnak

(17926/18000) 22.06.2026 21:11
Odwołane testy, odwołane treningi odwołane nawet obiadki... zostały jeszcze do odwołania ewentualnie przygotowania do ligi a potem sama liga. Przeżyty Rynkiewicz, Bekdas, Gondor, Ptak, gastronomicy i Mroczek a takiego bajzlu, partyzantki, szopek i cyrków jeszcze nie ppbyło. A do tego wszystko wskazuje na to, że to wszystko do tej pory to tylko niewinna rozgrzewka sułtana ognia, zadymy, chałtury i bardachy.
bravoboss

bravoboss

(249/300) 22.06.2026 21:35
Widzę że "brawo Kitki" w formie. Czy wy kiedykolwiek będziecie zadowoleni? Wieczne marudzenie. Teraz odwołany trening jest problemem. Alex jest naszym wybawcą - trzeba dać mu szansę w kolejnym sezonie. Innego "dobrodzieja" brak. Zresztą zmianę trzeba zacząć od nas samych - nie krytykować wszystkiego w czambuł tylko spróbować myśleć pozytywnie i mimo wszystko wspierać.
andrzej123x

andrzej123x

(2165/2400) 22.06.2026 21:57
Początek jak u Hitchcocka
Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 22.06.2026 22:09
I dobrze tak powinno być.... Trening z nowym trenerem od pierwszych dni zajęć na boisku! ... Ale bez dobrej kadry nowy trener też niczego większego nie osiągnie!! ... Ok mamy dobrego nowego bramkarza nowego napastnika to jeszcze potrzeba na wczoraj dwóch klasowych obrońców!! Teraz ruch pana Alexa!!!