preloader
Przejdź do głównej treści
870500bb0303e073c2d288f5091e6df36b7077

870500bb0303e073c2d288f5091e6df36b7077

Plan przygotowań do meczu z Lechem

Po poniedziałkowym meczu z Piastem Gliwice wtorek jest dla naszych piłkarzy dniem wolnym od zajęć. W środę Portowcy mają w planie regenerację, trening na siłowni, a także zajęcia piłkarskie. Po jednym, już tylko piłkarskim treningu granatowo-bordowi odbędą w czwartek i piątek. Mecz z Lechem zostanie rozegrany przy Twardowskiego w sobotę o g. 20:15.

Konferencja prasowa przed spotkaniem z "Kolejorzem" z udziałem trenera Thomasa Thomasberga została zaplanowana na piątek.

Plan zajęć

Wtorek – wolne
Środa – regeneracja + siłownia + trening
Czwartek – trening
Piątek – trening + konferencja prasowa
Sobota – mecz 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Lechem Poznań (g. 20:15)
Niedziela - regeneracja + trening

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3245

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

Anathema

Anathema

(39730/48000) 14.04.2026 20:21
Dawno nie wygraliśmy z Lechem, teraz też nikt na to nie liczy wiec może pokretna logika tej ligi tu będzie istotna.
ao

ao

(13588/18000) 14.04.2026 20:39
Liczę na logikę gry i powtarzalność standardów. Lech gra dobrze, my gramy średnio 1 mecz na trzy. Standard naszej drużyny to byly mecz z Ległą. Widać w nim było: taktykę, fizyczność, zaangażowanie i umiejętności piłkarskie. Z okazji urodzin klubu pewna stawka u buka.
marek9636

marek9636

(107057) 14.04.2026 20:41
Strasznie nam odjechał pod każdym względem Lech, a przecież Rutkowski zainwestował podobne pieniądze w klub co Mroczek. SZOOOOOOOOOOOOOOOOOOK! No ale jak Lech robił zmiany w klubie, szedł do przodu i kończył na 11 miejscu, to u nas się hełpiono stagnacją i pozorną stabilizacją, dziś efekt jest taki, że nie mamy do nich podjazdu. Przykre i tyle.
marek9636

marek9636

(107057) 14.04.2026 20:45
https://www.youtube.com/watch?v=Ww7xs4eZKG8 o kurde, chyba najlepsza przemowa Grocha w historii
darecki73

darecki73

(45955/48000) 14.04.2026 20:49
Skoro w ten weekend świętujemy urodziny klubu, to uczcić je wypada zwycięstwem. Choć w sytuacji i formie jakiej jesteśmy, to i remisem nie pogardziłbym. Każdy punkt może być na wagę utrzymania. I fajnie byłoby podłożyć nogę Lechowi w marszu po mistrza.
Piter1313

Piter1313

(3063/3200) 14.04.2026 20:54
Ciekawy jestem jak historia meczy urodzinowych sie uklada. Ale z tego co pamietam nie za ciekawie.... mam tylko nadzieje ze beda w sobote jezdzic na dupach tak jak w poniedzialek. No i ze Grosicki juz na stale bedzie goscil na lawce
TritumX

TritumX

(21097/24000) 14.04.2026 21:11
Tylko zeby sie nie zachlysneli po wygranej z Piastem... Gryzc glebe jakby od tego mialo zalezec wasze zycie, Grosicki i Greenwood na lawke i przy odrobinie szczescia moze wyciagniemy jakis remis.
TritumX

TritumX

(21097/24000) 14.04.2026 21:13
Jeszcze Angielski na lawe, drugoligowiec.
MaQ107

MaQ107

(13005/18000) 14.04.2026 21:24
A może na meczu z Kolejorzem, kolejna flaga !!!!!NOWY KONTRAKT DLA ULVE!!!!! naszego nowego kapitana!!
El Profesor

El Profesor

(13955/18000) 14.04.2026 23:59
Będąc z góry skazanymi na pożarcie, nic w meczu z Lechem nie tracą, mogą tylko coś ugrać. Jeżeli TT coś jednak ogarnie, to może zaskoczyć składem, tym razem z premedytacją, a nie z musu. Np. Acosta zostaje na obronie. Koniecznie Loncar. Najdroższe gwiazdy z dala od boiska (Kamil i Sam), bo i tak nic na nie nie wnoszą. 2-3 Młodziaków w składzie wyjściowym. Jest z czym pokombinować. Zrobić tak, żeby trener Lecha oszalał ;) To byłaby bardzo piękna niespodzianka Ekstraklasy.
1962

1962

(62490/72000) 15.04.2026 07:30
A kto powiedział, że w meczu z Lechem jesteśmy na straconej pozycji. Cały zespół wychodzi skoncentrowany, z mocnym postanowieniem zwycięstwa. Musimy rzucić się na nich od pierwszych minut, zagrać wysokim presingiem, nie pozwolić rozegrać akcji, uważnie pilnować gry skrzydłami, bo to jest ich mocną stroną, odebrać im chęci do gry i popsuć pewność siebie. Nasi piłkarze muszą już teraz ułożyć sobie w głowach ten mecz i trenować akcje, którymi możemy zaskoczyć Lecha. Opracujmy jakieś niekonwencjonalne stałe fragmenty gry, wszak ponoć mamy kogoś od tego elementu gry. Lech wyjeżdżając ze Szczecina ze łzami w oczach, musi zadać sobie pytanie. Jak to się k... stało? I jeszcze jedno jest bardzo ważne. CAŁY STADION ŚPIEWA Z NAMI!!!!!!! To jest droga do sukcesu