preloader
Przejdź do głównej treści
8705006e2e15c1a01e030bf815a31760d9310b

8705006e2e15c1a01e030bf815a31760d9310b

Plan przygotowań do meczu z Piastem

We wtorek drużyna odbywa zajęcia wyrównawcze i regeneracyjne na klubowych obiektach. Środa dla zespołu będzie dniem wolnym. W czwartek drużyna ma w planach dwa treningi - poranny w siłowni i drugi na boisku.

Od piątku zespół trenować będzie raz dziennie na własnych obiektach aż do niedzieli. Po ostatnich zajęciach drużyna wyruszy w drogę do Gliwic na poniedziałkowy mecz z Piastem.

Tradycyjna przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Thomasa Thomasberga zaplanowana została na piątek.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 3363

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (36)

Miru

Miru

(6180/6400) 07.04.2026 11:03
To i tak nic nie zmieni. Więcej wolnego są zajechani po tych ciężkich treningach.
Kibic

Kibic

(828/1200) 07.04.2026 11:06
Środa wolna ???????? Faktycznie gramy tak zajebistą piłkę że można sobie odpocząć a nawet trzeba bo się przetrenujemy i jakimś cudem się utrzymamy a tego nasz trener by niechcial ,ten gość chce jak najszybciej uciec stąd robi wszystko aby go zwolniono masakra jak człowiek był naiwny jak go zatrudniali ????
Andre

Andre

(19176/24000) 07.04.2026 11:09
Środa wolę żeby szmaciarze się nie zajechali na treningu bo przecież z Legią dali z siebie wszystko. Wypie.... wszyscy razem z tym przygłupem na ławce trenerskiej.
PogonMKS

PogonMKS

(16959/18000) 07.04.2026 11:09
NIe wierze w to co widze:D znowu maja chlopcy wolne :D to jest jakas paranoja, komus w klubie naprawde zalezy na tym abysmy zjechali z tej ligi czy co..
1948_PKing

1948_PKing

(2159/2400) 07.04.2026 11:13
Trenujecie, trenujecie a na boisko wychodzicie i nie potraficie sklecić jakiejkolwiek groźnej akcji. Przestańcie nas i samych sibie oszukiwać. Nadajecie się do tarcia chrzanu. Po sezonie bez względu na wynik końcowy, jedna wielka czystka, Żegnamy bez żalu, te twory pilkarzopodobne, Greenwoodowi mogę sam kupić bilet do Londynu, jedź stąd gościu i nie wracaj
Michal991

Michal991

(7464/9600) 07.04.2026 11:14
Za dużo trenowania więcej wolnego sie należy
mark

mark

(124595) 07.04.2026 11:16
Te pseudo treningi sa juz jak wolne,a potem jeszcze wolne od wolnych...Jesli to sie nie skonczy tragicznie?
Transfer

Transfer

(33007/36000) 07.04.2026 11:24
środa - wolne.... jesteśmy w coraz większej dooopie, a nic się nie zmienia powinni mieć 3 treningi codziennie, wolne dopiero jak się utrzymamy, a tutaj nadal luzik
Anathema

Anathema

(39729/48000) 07.04.2026 11:29
Człowiek tak sobie myśli, ze zamiast zostać piłkarzem to poszedł do normalnej pracy...
Tami_Kiuru

Tami_Kiuru

(40062/48000) 07.04.2026 11:30
Może wolne nie jest wcale takie złe, ja wiem, że wolne dni łatwo się krytykuje, ale zobaczcie na tych piłkarzy w ostatnich meczach, oni nie mają siły, nie to że nie mają zaangażowania, oni po prostu oddychają rękawami, Loncar to się wczoraj słaniał, może oni są zajechani przez tego duńskiego parodyste? Przecież nagle od codziennych treningów nie nauczą się od nowa jak grać w piłkę, uważam, że powinni się regenerować i można po wolnym wyjść na świeżości i przepchać te mecze nawet fizycznością jak piłka i drybling teraz jest problemem. Pamiętajmy, że my teraz walczymy o to, żeby nie spaść z ligi a nie o puchary i piękną piłkę. A co do osób, które mówią, że spadek nie jest zły, w końcu mecze z kimś innym itp - teraz z I ligi jest się bardzo ciężko wydostać, za wszelką cenę musimy zostać w eklasie.
jerzy.szymanski

jerzy.szymanski

(1492/1600) 07.04.2026 11:34
czy ktoś wreszcie powie co się dzieje z Grosickim
bartxx

bartxx

(1875/2000) 07.04.2026 11:36
To jest skandal, tylko jeden dzień wolnego. Zmieniać ten grafik i to migusiem.
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 11:38
Wczoraj widać było, ile znaczyl Pozo dla tej drużyny. Nie miał kto dyrygować w środku pola podczas naszych ataków ofensywnych i stąd nie wiedzieli kompletnie co grać.
ZaWa

ZaWa

(14646/18000) 07.04.2026 11:39
"Sztab" trenerski wraz ze swoimi podopiecznymi przepalili frana przez przerwę na kadrę. Ciekawe czym w tym okresie zajmowali się analitycy, kryształowicze, farmazonberg i reszta orzygow itp. Teraz w środę sobie poświęcą czas na wygłupy w hotelach i galeriach handlowych, choć ci pozoranci nie potrzebują dni wolnych, żeby wypaść z formy.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27174/36000) 07.04.2026 11:39
teraz sobie sprawdzccie ile te patalachy zarabiają :) nie potrafia przez 90 minut akcji sklecić a zarabiaja po paredziesiat tysiecy miesiecznie
Ekspert77

Ekspert77

(24833/36000) 07.04.2026 11:41
Jak Alex obiecał kibicom, że wyciągnie wnioski to wyciągnie !!!! Klub ma być transparentny i jest. Miało być wolne w środę to będzie wolne. A nam kibicom nic do tego. Co najwyżej możemy kupować bilety i bić rekordy frekwencji. Nawet "dusigrosz" jakiś cichy ? Żadnego wywiadu, wyciągania wniosków, obiecanek, że teraz to pokażemy. Wszyscy w cieniu Alexa. Więc środa będzie wolna bo trzeba pobiegać po galeriach, pubach, lokalach itd. Dodatkowo trzeba kupić czapeczkę z daszkiem dla bramkarza. Po h... drużynie dodatkowe zajęcia, regeneracja, szkolenie taktyczne, nawet trening strzelecki lub "gra w dziada". Umęczeni, umorusani, zarżnięci. Przebiegli prawie 4 km mniej od Legii. Muszą odpocząć. Wolne to wolne. A później na boisku hasło" jesteśmy wolni" jest jak najbardziej aktualne.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 07.04.2026 11:56
Ja to bym ich wysłał codziennie na 8 godziny trening do siłowni pod dokładnym nadzorem. W kurtkach puchowych, i czapkach. Może by się w końcu spocili.
lero

lero

(74644/96000) 07.04.2026 12:15
Może lepiej, żeby dać im wszystkie dni wolne, bo te niby treningi z TT tylko wprowadzają w ich głowach zamęt a w nogach niemoc i po prostu ich psują a skład na mecz niech sami ustalają. Po co im trener, który nie potrafi wyzwolić w nich chęci do wygrywania i jeszcze jest taktycznym ignorantem.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 07.04.2026 12:40
ten gwiazdor sie cieszy chu... wie z czego blazenada jechac z tymi cymbalami po zakonczeniu sezonu
Doker

Doker

(8207/9600) 07.04.2026 12:41
Cała nadzieja w ... Dziczku. Nie uśmiecha mu się pewnie gra w pierwszej lidze, więc cóż to za problem zrobić kilka błędów ...
Ogoorek

Ogoorek

(2744/2800) 07.04.2026 12:48
@jerzy.szymanski jak to co? jest wkurzony, naprawdę solidnie wkurzony
TritumX

TritumX

(21111/24000) 07.04.2026 13:04
Plan przed Piastem: wolne, odpoczynek, prześmiechy i żarty w szatni, parę slalomów między słupkami na bocznym boisku, odprawa taktyczna Ozgi i Krzysztalowicza i w klapkach po śniadaniu, do autokaru z kawką w ręku jedziemy do Gliwic się nie zmęczyć. Czy wygrywasz czy nie...
murin77

murin77

(17836/18000) 07.04.2026 13:27
???????????????????????? bo co nam pozostało tylko ku...a śmiech przez łzy.
murin77

murin77

(17836/18000) 07.04.2026 13:34
Mam nadzieję, że ogarną się wszyscy w 1 lidze i szybko wrócimy. Bo miejsce Pogoni Szczecin jest w elicie. W którym z poniższych meczów możemy zapunktować? Piast - Pogoń Pogoń - Lech Cracovia - Pogoń Pogoń - Wisła Jaga - Pogoń Zagłębie - Pogoń Pogoń - GKS Z naszą mega zaje....bistą grą i zaangażowaniem może złapiemy jakieś punkty z Wisłą Płock i GKS Katowice. I chyba to było by na tyle. Co się w tym sezonie od...bało to chyba nikt nie ma pojęcia.
pawel

pawel

(64052/72000) 07.04.2026 14:16
Siema. Oni nie maja zadnych treningow. Spotykaja sie przed meczem zeby popykac.
marek9636

marek9636

(107055) 07.04.2026 14:58
@murin77 w każdym.
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 07.04.2026 15:04
Zamiast jednego z treningów zróbcie lepiej zamknięte spotkanie z lokalnymi dziennikarzami sportowymi , byłymi piłkarzami i obecnym sztabem i zawodnikami i przegadajcie szczerze temat co nie działa . Oczyśćcie atmosferę jeszcze przed Piastem póki jeszcze nie ma dramatu kompletnego , bo to się samo nie uzdrowi.
Transfer

Transfer

(33007/36000) 07.04.2026 15:06
marek9636 masz rację, że mogą, ale czy chcą, oto jest pytanie (wczoraj im się nie chciało)
Djzaba

Djzaba

(5182/6400) 07.04.2026 15:09
Bez komentarza
Zbyszek

Zbyszek

(5526/6400) 07.04.2026 15:20
Wyraznie widac ze sztnia gra przeciwko trenerowi, chca go usunac!! To jest klasyczna powtorka z rozrywki !!! Jeszcze nie za pozno ale potrzebny strazak zeby uratowac lige.!!! Jak slucham co plecie TT przed kamerami to plakac sie chce a myslalem ze to gosciu ogarnie po Kolendowiczu. Szkoda mi AH ze gi w ciula robia tyle kasy kladzie na nic !!!
Romano69

Romano69

(17623/18000) 07.04.2026 15:43
Siostry i bracia po szalu, z całego serca proszę Was o pomoc. Dziś windykator poinformował mnie, że jeśli w okresie dwóch tygodni, nie spłacę choć jeden czynsz z trzech zaległych, to zajmie mi część zasiłku państwowego. Jeśli kogoś z Was stać i zechce mnie wesprzeć, może to zrobić bezpośrednio na moje konto lub przez zrzutkę, gdzie moje konto bankowe jest podane. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5
murin77

murin77

(17836/18000) 07.04.2026 15:59
marek9636 Może i masz rację, że w każdym tylko jak to zrobić????!!!!! Od jakiegoś czasu nie ma drużyny, nie ma pomysłu na grę ogólnie to co prezentują to ciężko byłoby w 1 lidze o punkty. Jest źle i to bardzo źle to już nawet kibic Pogoni nie udźwignie.
r4dzio

r4dzio

(8365/9600) 07.04.2026 16:38
Paln przygotowań do meczu z Piastem: Wtorek - jestem wkurzony naprawdę wkurzony po meczu z legią Środa - trening Czwartek - trening Piątek - heheszki chłopaków bo wypłata jest, fajnie jest Sobota - trening Niedziela - heheszki, Mendy tańczy robi atmosferę Poniedziałek - ostry wpJerdol Wtorek - jestem wkurzony naprawdę wkurzony
Lukko

Lukko

(58/100) 07.04.2026 17:33
Drużyna się całkiem posypała. Tu nie chodzi tylko o formę czy umiejętności. Jeszcze na początku rundy widać było jak niektórzy walczyli (Ulvestad), inni biegali z wykłócać się z sędzia (Kermit, Cojocaru), Mendy skakał przy linii bocznej, Grosicki zarzekał się w wywiadach, że będzie walka. A teraz cisza. Nie ma atmosfery, walki, wszyscy siedzą z opuszczonymi głowami. Nie wiem, czy tam jest coś nie tak na linii trener-piłkarze czy inny powód.
Morszczuk

Morszczuk

(209870) 07.04.2026 17:56
Teraz mają jeden dzień wolnego , spodziewałem się więcej . Nie jest źle ????. Oni ostatnio w przerwie reprezentacjnej mieli może z sześćtreningów
Djdragon1010

Djdragon1010

(793/800) 08.04.2026 17:49
Cała obrona wykartkowana.Piast niestety,ale wygra.Pogoń zmierza do 1 ligi ehh.Chcieliście zmian to macie