preloader
Przejdź do głównej treści
870500b243df84829f0e508a9d482c5575bad7

870500b243df84829f0e508a9d482c5575bad7

Plan przygotowań do meczu z Wisłą

Poniedziałek to dla Portowców dzień wolny od zajęć. We wtorek czeka ich regeneracja oraz zajęcia piłkarskie na boisku numer 2. W środę granatowo-bordowi będą pracować na siłowni i boisku. Po jednym, piłkarskim treningu zanotują w czwartek, piątek i sobotę.

Mecz z Wisłą odbędzie się przy Twardowskiego w niedzielę o g. 17:30.

Plan zajęć

Poniedziałek - wolne
Wtorek – regeneracja + trening
Środa – siłownia + trening
Czwartek – trening
Piątek – trening
Sobota – trening
Niedziela - mecz 31. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Wisłą Płock (g. 17:30)

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2208

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (14)

Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 28.04.2026 08:36
Wtorkowa regeneracja po wolnym poniedziałku, słusznie, słusznie
darecki73

darecki73

(45953/48000) 28.04.2026 08:52
Piast wygrał, za nami w tabeli z minimalną stratą już tylko Legia i Widzew. Musimy w niedzielę wygrać bo inaczej nasza pozycja w tabeli i sytuacja będzie tragiczna.
PawelPawel

PawelPawel

(6586/9600) 28.04.2026 09:46
Maciej Skorża zwolniony. Brać go natychmiast po zakończeniu sezonu.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 28.04.2026 10:10
niech trener potrenuje zmiany i sobie przyklei na czole ze nawet jak bedzie 5 minut do konca nie wpuszcza greenwooda ani ndaja
Anathema

Anathema

(39731/48000) 28.04.2026 10:13
@PawelPawel tak, by dokonał dzieła zniszczenia. Jedyny pozytyw jego bytu u nas to fakt zatrudnienia Kosty, co przełożyło sie na tłuste lata, oczywiście jak na nasze możliwości i aspiracje w następstwie. Teraz jakby wróciliśmy do tego co ten klub reprezentował sobą przrz większość lat swojego bytu
realista!

realista!

(30372/36000) 28.04.2026 10:24
@krokodylbambi Ndiaye wchodzi w końcówce, bo jest wysoki i ma pomóc w obronie przy stałych fragmentach gry rywala. Ja się bardziej boję jak Ali wchodzi na boisko, wtedy pytam sam siebie: Ali, Ali, ciekawe czy znowu coś odwali?
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 28.04.2026 10:28
Czy wtorek to nie jest przypadkiem kolejnym dniem wolnym dla zmęczonych graczy, co kryje się pod enigmatycznym słowem klucz regeneracja?
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 28.04.2026 10:29
ale i tak najwiekszy dziad z tego zaciągu to ten ali , wszedl nie przykryl przy pierwszej bramce i jeszcze zrobil wolnego w ostatniej minucie po jego stracie :)) tak wyglada zaciag kasztana i mowlika a wiec ulvestad szukaj sobie klubu bo na twoje miejsce wskakuje ktos od nich
1962

1962

(62487/72000) 28.04.2026 10:36
No dobra, przygotowujcie się.
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 28.04.2026 11:13
chlopaki jeszcze kilka meczy i duuuuzo wolnego, takze trzymajcie sie tam i wytrzymajcie! Jestesmy z Wami w tym bardzo przepracowanym przez Was sezonie... :)
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 28.04.2026 11:20
Kolejny mecz o wszystko
zenon

zenon

(35531/36000) 28.04.2026 11:46
I tym sposobem staliśmy się trzecim najpoważniejszym kandydatem do spadku po termalice i arce. W dodatku z najtrudniejszym terminarzem. Gramy z czubem tabeli który walczy o puchary. Cienko to widzę.Żal kurcze i chyba już tego dzbanka się nie doczekam.
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 28.04.2026 12:14
Wisła ma dobra obronę i jakby Pogoń nie atakowała to będzie bardzo nie wygodnie!! Na Wisłę trzeba przygotować pare skutecznych zagrań ..ale czy nasz trenerek to ogarnie??? ... To chyba najważniejszy mecz w sezonie ..jeżeli przegramy to...zegnaj Ekstraklaso! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W pozostałych meczach z drużynami walczącymi o puchary tak łatwo nie będzie!!!! ..... nawet ,,autobus'' nie pomoże...bo też trzeba to umieć grać!!!!! Potrzeba Nam 4 punktów........a na kim je zdobyć???? Jaga...nie możliwe, Zagłębie chyba nie zaprzepaści walkę o puchary...GKS to dla nas za wysokie progi...a Wisła...hm może sentyment trenera do Pogoni coś przyniesie!! .... jak sie nie uda i spadniemy To Panie Alex rewolucja w sztabie i drużynie będzie nie unikniona!!! ..... A w razie utrzymania ( w co bardzo wierzę).....też musza nąstapić radykalne zmiany!!! ....I jeszcze jedno byłbym bardzo szczęśliwy gdyby Słoiki wraz ze swoim nie sympatycznym trenerem spadły z Ekstraklasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pikuś

Pikuś

(8441/9600) 29.04.2026 00:28
@Bosayerba i @Zalewos75 , a zauważyliście mimo klapek na oczach, że we wtorek jest także trening?