preloader
Przejdź do głównej treści
87050019700421fc6cb418b64ba2a9fe8677e8

87050019700421fc6cb418b64ba2a9fe8677e8

Plan przygotowań do meczu z Zagłębiem

W poniedziałek Portowcy mają zajęcia regeneracyjne, trening na siłowni oraz trening piłkarski. We wtorek, środę i czwartek nasi zawodnicy będą pracować już tylko z piłką. Po czwartkowych zajęciach drużyna uda się w podróż do Lubina, gdzie w piątek z miejscowym Zagłębiem zagra w piątek o g. 18:00.

Konferencja prasowa przed meczem z "Miedziowymi" z udziałem trenera Thomasa Thomasberga została zaplanowana na środę.

Plan zajęć

Poniedziałek - regeneracja / siłownia / trening
Wtorek – trening
Środa – trening + konferencja prasowa
Czwartek – trening + wyjazd
Piątek – mecz 33. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin (g. 18:00)
Sobota – regeneracja + trening
Niedziela - wolne

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 2399

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (11)

mark

mark

(124595) 11.05.2026 12:47
Jakby wzieli sie do roboty
realista!

realista!

(30372/36000) 11.05.2026 13:01
Dobrze, że mecz już w piątek. Przynajmniej szybciej będziemy wiedzieli na czym stoimy. A po naszym meczu o 20.30 Korona - Widzew. Ten wynik też sporo wyjaśni w kontekście walki o spadek
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 11.05.2026 13:07
4 kolejki temu pamiętam - czytałem na forum rozważania jak to mamy w sumie fajny terminarz bo gramy na koniec z drużynami grającymi o nic i że odpuszczą w domyśle itd. No i ...... trzymajcie browar i patrzcie! Ostatnie dwa mecze z drużynami, które będą grały o puchary! Kiepsko to widzę... kolejny mecz >>>> nie potrafimy zamknąć dobrym wynikiem z uwagi na brak zimnej krwi, taktyki?? i oczywiście kolejne udane wyjście do piłki naszej firany... Mam złe przeczucia - spie.......limy się z ligi z takim graniem... Z HUKIEM!
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 11.05.2026 13:17
Martwią mnie te przygotowania. Co tydzień mamy przygotowania i nic z tego nie wynika. Jasne, że nie mówię, każdy mecz musi przynieść 3 pkt., ale naszych chłopców po prostu nie da się oglądać. Ostatnio poza Aggerem i Fredrikiem nie bardzo widać owo przygotowanie. Może cały sztab nie bardzo wie jak przygotować drużynę?
Michal991

Michal991

(7464/9600) 11.05.2026 13:44
Będą " trenować" cały tydzień ? Zero wolnego? Niewiarygodne ????
realista!

realista!

(30372/36000) 11.05.2026 13:49
@Wawrzach A jakbyśmy grali teraz z zespołami grającymi o utrzymanie to byłoby niby łatwiej? Wyobraź sobie, że teraz zamiast z Zagłębiem jedziemy na wyjazd do Korony, a potem u siebie zamiast z GieKSą gramy np. w Widzewem. To byłyby dopiero mecze na noże! Nie byłoby łatwiej a może nawet trudniej
Elcamino

Elcamino

(454/600) 11.05.2026 13:59
Zawsze jest informacja, że druzyna przygotowuje się do rozegrania kolejnego meczu. A moze lepiej byłoby gdyby przygotowała się do wygrania meczu. Mozna mecz rozegrać i przejść obok tracąc w ostatniej akcji bramkę na wagę 1 lub 3 pkt. A można też wypracować na treningach strategie i taktykę, która pozwoli wygrywać. Ale do tego trzeba mieć trenera, chęci i jaja. Panowie, żarty sie skończyły - albo wygracie lub dwa razy zremisujecie albo koniec przygody z Pogonią w Ekstraklapie i marzeniami o potędze. I liga jest jak bagno w które jesli wpadniesz to ciężko wyjść, no chyba że pukasz od strony dna z drugiej ligi...
mark

mark

(124595) 11.05.2026 14:22
Elcamino,a skąd ty spadłeś ze swoimi teoriami? W piłce nożnej i w ogóle w sporcie nie ma na nic żadnych gwarancji,można trenować i trenować i mieć dobrego trenera i zawsze można trafić na lepszą drużynę,drużyny.Zadna druzyna nie gra tylko dobrych sezonów i to na całym świecie. Aktualnie Pogon to średniak słabej extraklasy,chce się coś więcej to trzeba mieć lepszych zawodników.To nie jest też tak że słaby zawodnik gdy będzie dużo trenował to stanie się gwiazda,albo się ma talent lub niema.Talentu nie da się wytrenować.
Elcamino

Elcamino

(454/600) 11.05.2026 18:45
Mark, to żadne teorie tylko obserwacje oparte na praktyce. Nie ma w naszych grajkach ognia, pasji i determinacji. Podchodzą do meczów jakby to był trening czy luźna gierka bez zaangażowania. Druga sprawa to , że nie widać konkretnej wizji szkoleniowca. Fakt, nasi zawodnicy nie są orłami techniki i talentu, ale w wielu drużynach Eklasy też ich nie ma , a mimo wszystko potrafią zdobywać punkty i dowozić korzystne wyniki. A u nas coś pograją, a potem panika i obrona Częstochowy. Naprawdę ciężko się to ogląda.
Alchemik

Alchemik

(59779/72000) 11.05.2026 19:14
Jak nie wywieziemy choćby punktu to będzie bardzo zle..widmo spadku już bardzo blisko a jeszcze układ innych meczy.. i będzie klops!!!! .. Panie Tomasberg nie trząść galotami przed Zagłębiem tylko od początku WALCZYĆ do upadłego!! To mecz ostatniej szansy!!! Bo u nas w ostatnim meczu z GKS to już będą ..posrani...
mirekmikesz

mirekmikesz

(250/300) 12.05.2026 19:53
Pan Prezes AH musi zrozumieć jedną rzecz. Z tym trenerem Ekstraklasy nie zawojuje. Nawet gdyby w Pogoni grał Ronaldo czy Messi facet ma gen przegrywu. Kompletny brak pomysłu na grę ofensywną. Słabo w obronie. Zespół nie jest zły. Zły jest trener. Kompletnie nie ten. DNA Pogoni to atak,gra odważna,na ryzyku ale efektywnie. Widowiskowo,daleko od naszego pola karnego. Walory połowy piłkarzy nie są wykorzystywane. Żal patrzeć. Agger,Szalai,Grosicki,Acosta,Ciuć,Mukairu,Ulvestad super zawodnicy ale ich potencjał marnowany na jakieś bijatyki na boisku zamiast kostruktywnej gry taktycznej. 3 młodych do biegania jeszcze i zmiana trenera. Nie może być tak że nie możemy 3 dokładnych podań zrobić. Tak to widzę. Wtedy może coś pogramy. Może i bramkarza trzeba będzie niebawem zmienić bo kompletny brak komunikacji z obroną. Dużo głupich bramek. Pół drużyny do wymiany. Greenwood,Juwara,Smoliński,Kutris,Loncar,Angielski,Kamiński. Reszcie dać grać bo niektórzy jeszcze murawy nie powąchali a powinni grać.