preloader
Przejdź do głównej treści
870500f2b0104f94cd609c27e1c6c60e8200f3

870500f2b0104f94cd609c27e1c6c60e8200f3

Plan przygotowań Portowców do meczu z Cracovią

Poniedziałek to dla granatowo-bordowych dzień wolny od zajęć. We wtorek czeka ich trening łączony na siłowni i boisku. Po jednym, piłkarskim treningu znajdziemy w planie drużyny na środę, czwartek i piątek. Po piątkowych zajęciach Portowcy udadzą się w podróż do Krakowa. Mecz z Cracovią odbędzie się w sobotę o g. 20:15.

Konferencja prasowa przed starciem z "Pasami" z udziałem trenera Thomasa Thomaberga została zaplanowana na czwartek.

Plan zajęć

Poniedziałek - wolne
Wtorek – siłownia + trening
Środa – trening
Czwartek – trening + konferencja prasowa
Piątek – trening  + podróż
Sobota – mecz 30. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Cracovią (g. 20:15)
Niedziela - wolne

profil-jpg

Źródło: Pogoń Szczecin SA Wyświetlenia: 4022

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (29)

mark

mark

(124595) 20.04.2026 12:03
Najwazniejsze w przygotowaniach Pogoni sa wolne... Jeden meczyk jedynie na tydzien ale duzo wolnego musi byc.Daje glowe ze i niedziela byla wolna dla gwiazd Pogoni Szczecin i zaraz potem nastepny wolny dzien,to chyba jako nagroda za stawienie sie na murawie w meczu z Lechem? Taki BVB Dortmund czy Bayern Monachium nie robia zadnego wolnego A tym bardziej nigdy po przegranym meczu.Potrzebujemy trenera ktory profesjonalnie bedzie traktowal pilkarskich zawodowcow .
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 20.04.2026 12:09
takiego anty futbolu nie bylo od czasu ptaka, zeby czekac co mecz do 80 minuty na jeden celny strzał to jest parodia, tutaj trzeba przebudowy całego składu i ani jedenego zawodnika od mowlika i kesslera
jaro111

jaro111

(10297/12000) 20.04.2026 12:19
Na tej konferencji prasowej to się dopiero zmęczą !!!
Anathema

Anathema

(39731/48000) 20.04.2026 12:24
Te plany przygotowan są jałowe do porzygu. Jestem ciekaw co sie dzieje z co jest wykonywane na tych treningach i ile to tak naprawdę trwa czasowo i jakościowo
KrwistySzapiro

KrwistySzapiro

(5338/6400) 20.04.2026 12:27
Oho, widzę w planie konferencję prasową. W takim razie Panowie dziennikarze (zwłaszcza szczecińscy i z okolic) gorąca prośba: przyjdźcie na konferencję i wypytujcie TT. Musicie wywrzeć presję aby trener, sztab i zawodnicy czuli, że żarty się skończyły. Tutaj trzeba ostro punktować bo inaczej spadniemy. A jak spadniemy to dopiero się zacznie, będzie burdel, chaos i rozliczanie.
j27

j27

(22560/24000) 20.04.2026 12:30
A w srakovi zmiana trenera.
wojkow

wojkow

(24851/36000) 20.04.2026 12:43
Juz mnie wq rwia te ich wolne.Tu by sie Dan Petrescu albo Artur Płatek przydal to by zobaczyli wolne jak swinia niebo
1962

1962

(62488/72000) 20.04.2026 12:54
No to się przygotujcie na bitwę o wszystko!!! To już nie są żarty
Miru

Miru

(6180/6400) 20.04.2026 12:56
Więcej Wolnego akurat na imprezowanie i leczenie kaca. Bo co robić jak ma się tyle wolnego. Latamy po hanzie i po mieście.
elvisvantomato

elvisvantomato

(1339/1600) 20.04.2026 13:02
tym piłkarkim miernotą to juz żaden trener /trening nie pomoże, ....co gruby węgier nauczy się bronić , Cuić bramki strzelać, Cojuncaru przestanie błedy popełniać, Mukairu potykać się o własne nogi. Zespół Pieśni i Tańca
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 20.04.2026 13:03
mukairu ktory potyka sie o wlasne nogi ma 9 bramek a cuicz z angielskim w 11 meczach jedną xD niech was ręka boska broni sciagac kolejnego kolezke mowlika na kontrakt
wojtek079

wojtek079

(1160/1200) 20.04.2026 13:32
Powinni zacząć od poniedziałku , czwartek zgrupowanie trening, trening, trening, gdzieś pod krakowem w sobote mecz, tak było za Jensa Gustaffsona po kilku porażkach , zrobili mini zgrupowania tez przed meczem z Craksą i wygrali 1:5 , a pozniej z kartoflami 5:0. Mineło już 10 m-cy a oni dalej nie zgrani
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 20.04.2026 13:36
Circus. Może jeszcze tajski masaż przy wolnym? Oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem
Zalewos75

Zalewos75

(5365/6400) 20.04.2026 13:43
Daleko nie trzeba szukać, zapytajcie chata o treningi np. GKS-u I wiadomo dlaczego nikt nie powłóczy nogami od 60 min. mimo 3 meczy w 1 tygodniu. Notorycznie prezentowali się świetnie. Trener przygotowania fizycznego( nie pajac który co roku dostaje szansę, i co rok mamy ten sam scenariusz) treningi 6-8 w tygodniu.Pogoń powinna zmienić nazwę na „WOLNE”(granie , trenowanie, rozwijanie, doskonalenie) Szybko to można do Hanzy.
1962

1962

(62488/72000) 20.04.2026 14:15
W każdej dyscyplinie sportowej, w większości dziedzin życia jest oczywiste, że najważniejszy do rozwoju jest TRENING!!!!! Czego nie rozumieją w naszym klubie? Za Kosty nie było zmiłuj się. Trening był na pełnych obrotach. Piłkarze byli zahartowani, zbudowani fizycznie i mentalnie, a gdy ktoś odpuszczał podczas meczu, długo się starał, żeby złapać meczowe minuty. Wystąpienie w I składzie było wielkim zaszczytem i każdy o tym wiedział. Teraz, czy się zagra, czy nie, kasa musi się zgadzać i to jest dla najemników istotne, a nie poświęcanie się dla Pogoni. Że ten Alex to znosi, to nie rozumiem. Jakie tam panują układy? co mają w tych głowach ludzie decydujący o organizacji wewnątrz klubu? Co chwilę inna, głupsza decyzja, niekonsekwencja w działaniu, powoduje chaos w całej strukturze. Nie wspomnę już o reputacji w całej Polsce.
bartxx

bartxx

(1875/2000) 20.04.2026 14:33
więcej wolnego, nie można tyle pracować
marek9636

marek9636

(107059) 20.04.2026 14:45
@1962 przestań przeszłość romantyzować. Wystawiał też Parzyszka na siłe. Pchał do składu Hostikke, chociaż to był poziom 2 ligi polskiej. Wielkiego zaszczytu dostąpili gry. Szkoda, że kibice dostąpili zaszczytu oglądania ich poczynań w 1 składzie. Nic ten klub nie wygrał, zawsze były tylko zawody i rozczarowania, jest to zwyczajnie kontynuowane w tym sezonie.
szponiak

szponiak

(22279/24000) 20.04.2026 15:02
Oddać walkowerem i wolne cały tydzień-i tak będzie w papę
lero

lero

(74645/96000) 20.04.2026 15:16
Oni muszą mieć tyle wolnego bo są przetrenowani brakiem treningów. Odwykli od nich. Trening ich tak męczy, że później grając mecz nie mają sił biegać a co dopiero grać. Są tak przemęczeni, że nawet myśleć rozsądnie nie potrafią. Chyba wymyślili, że jak spadną do I ligi to będzie łatwiej. No to żeby się nie przeliczyli. A jak zakładają, że pójdą do innego klubu, to też dobrze o nich nie świadczy, bo kto będzie chciał takie leniwe miernoty zatrudnić. Weźcie się lepiej do roboty i dla własnego i klubu dobra wywalczcie utrzymanie.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 20.04.2026 15:35
Zostawcie ich, chłopaki muszą się porządnie zregenerować po urodzinowym boju z Lechem Poznań. Jakies wolne, porządne rozciąganie, slalom między słupkami projektu doktora Buryty, solidne śniadanko, klapki na nogi, kawka w rękę i do autokaru – jedziemy na podbój Krakowa.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 20.04.2026 17:12
To nie jest plan przygotowań drużyny walczącej o utrzymanie...tylko drużyny grającej plażing w górnej 8 jak to było kilka lat temu. Rozumiem,że tacy geniusze jak Buryta,Ozga czy Krzyształowicz są przyzwyczajeni do olewania,bo i tak bedą mieli pracę, ale TT na to pozwala walcząc o swoją opinię to już jest niezrozumiałe. Co oni robią na siłowni jak prawie wszystkie pojedynki siłowe przegrywają?! Rozumiem,że 60 kg Ława może ćwiczyć ciężarkami max 10 kg ,ale reszta. Chłopak od 60 minuty oddychał rękawami ,a grał do 85 minuty...na serio nikt z fachiwvów ławki trenerskiej tego nie widział?! Juvara podobno zrobił czynny żal i zrozumiał swoją głupotę...dlaczego nie wszedł chociaż na 15 minut ...
donDelgado

donDelgado

(2387/2400) 20.04.2026 17:24
Tu powinien specjalny plan treningów zaplanowany przez sztab z trenerem na czele, tak że w sobotę wychodzą i zap***alają od pierwszej do ostatniej minuty, a przed meczem i po meczu bez frajerskich wywiadów, a później to powtórzyć aż do ostatniego meczu sezonu, jeżeli tak nie będzie to znaczy że z duńczykiem trzeba sie pożegnać i z większością tych kopaczy najemników, potwierdzi się że zwyczajnie trener nie ma umiejętności do zmotywowania kopaczy a oni sami nie mają woli walki o utrzymanie i myślami są już gdzie indziej.
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 20.04.2026 17:26
plan napiety jak przyslowiowe baranie jajo w niedziele odpoczynek sadze ze zasluzony
andrzej123x

andrzej123x

(2170/2400) 20.04.2026 17:43
Co niektórzy powinni poluzować warkocze. Pięć kolejek do końca a oni by chcieli uskuteczniać interwały i na zakwasach zasuwać jak królik energeizer. Tylko spokój może nas uratować.
Sympatyk-klubu

Sympatyk-klubu

(16571/18000) 20.04.2026 18:07
Z Cwelovią musowo wygrać a szanse na to mamy spore. Oby te nocne rozmowy z TT przyniosły pozytywny skutek.
Herta

Herta

(93481/96000) 20.04.2026 18:21
...a ci się przygotowują, przygotowują i nadal kompletnie niegotowi. Zamiast postępu widać raczej regres. Aż żal patrzeć. Ze swojej strony, chciałabym tylko prosić, aby Grosicki już nie przemawiał do zawodników. Przez tłumacza, to i tak nie ma sensu. Niech w końcu trener powie im coś od serca, najlepiej tak, żeby im w pięty poszło...
Doker

Doker

(8201/9600) 20.04.2026 21:18
A tymczasem Borek informuje, że Bartosz Grzelak urodzony w Stargardzie zostanie trenerem Cracovii. Jest urodzony na naszej ziemii ale z powodzeniem zajmował się trenerką w Szwecji a potem w najwyższej węgierskiej lidze. Kiedyś był przymierzany do Pogoni i latem 2025 powinien był zostać ściągnięty zamiast Thomasberga. No, ale wtedy pewnie nie zarobił by Mowlik. Teraz też pewnie była szansa na zatrudnienie naszego krajana.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 20.04.2026 21:47
Patryk Dziczek robi wszystko aby zostać z Piastem w Ekstraklasie (kosztem Pogoni?) - dziś gol z karnego na Lechii :)
Andre

Andre

(19176/24000) 20.04.2026 23:09
Pogoń "wolne" Szczecin. Jeszcze więcej wolnego dla tych miernot jeb...