preloader
Przejdź do głównej treści
870500a516aa1d6d462039636d7f9b2b648a61

870500a516aa1d6d462039636d7f9b2b648a61

Plotki transferowe: Angielski może odejść?

Karol Angielski postanowił wrócić do Ekstraklasy po kilku, raczej średnio udanych, latach za granicą. Na początku roku przeniósł się do Pogoni Szczecin. 

To nie była udana runda w wykonaniu byłej gwiazdy Radomiaka Radom. W jedenastu kolejkach zaledwie raz trafił do siatki. Duma Pomorza otwiera się na rozstanie z 30-latkiem, który i tak nie łapał się do podstawowego składu. Są chętni, by skorzystać z tej okazji.

Piotr Koźmiński połączył doświadczonego snajpera z przenosinami do Śląska Wrocław lub Wisły Płock. W gronie zainteresowanych mają być jeszcze dwa tajemnicze polskie kluby. Nie jest to, przynajmniej na ten moment, coś zaawansowanego.

Umowa Angielskiego obowiązuje do 30 czerwca 2027 roku. „Gdyby był chętny, to Pogoń nie robiłaby problemów z odejściem” - napisał dziennikarz Goal.pl.

Urodzony w Kielcach napastnik grał już w przeszłości we wspomnianej Wiśle Płock. Najlepiej prezentował się jednak w Radomiaku, dla którego uzbierał 31 trafień w 67 meczach.

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 9039

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (40)

Anathema

Anathema

(39734/48000) 28.05.2026 14:50
Dzięki za ważnego gola z Widzewem i...to na tyle. Życzę powodzenia w innym klubie.
pawel

pawel

(64058/72000) 28.05.2026 14:55
Wyglada troche jakby najlepsze juz dawno bylo za nim. Pewnych rzeczy sie nie zapomina ale ciala nie oszukasz a karolek nie wyglada nawet na zawodowego atlete choc w tym wieku powinien. Jak ktos zaplaci to stratni nie bedziemy a nawet cos zarobimy. Inna sprawa,ze takie sa wlasnie transfery po kosztach . Jeden na 10 wypali.
ZaWa

ZaWa

(14640/18000) 28.05.2026 14:59
Wszystkie nasze spady są rozchwytywane na rynku transferowym. To się nazywa marketing Alexa.
Kingbruslikaratemiszcz

Kingbruslikaratemiszcz

(156560) 28.05.2026 15:00
Najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Jest Cuic, wróci Molnar, zawsze można dokoptowac młodego. Po prostu nie wyszło
Maciek

Maciek

(40960/48000) 28.05.2026 15:03
Lol, 2 tajemnicze kluby.Jak to brzmi. Niech idzie moze odnajdzie sie gdzie indziej.
19DDD48

19DDD48

(235334) 28.05.2026 15:06
Świeży tata wiec chyba ma inne priorytety niż granie.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 28.05.2026 15:06
Nie dał drużynie absolutnie nic. Oby odszedł jak najszybciej, powodzenia.
darecki73

darecki73

(45936/48000) 28.05.2026 15:08
Wróci Molnar, jest Cuić, Mukairu, nie wiadomo co z Paryzkiem, jest Grosik który już tylko tam się jeszcze nadaje bo na pewno nie na bok pomocy. Angielski może odejść, w jego miejsce można poszukać młodszego,lepszego
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 28.05.2026 15:19
Widocznie nie dogaduje się z Duńczykiem. Formy i zdrowia też za bardzo nie miał to fakt. W większości był niewidoczny lub grał fatalnie. Mimo wszystko zostawił bym go jako zmiennik dla Cuica. Mukairu i Grochu to skrzydłowi podobnie jak kontuzjowany Molnar. A za dobrego napadziora trzeba sporo zabulić .Paryzek też specjanie się nie popisał w GŁ.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 28.05.2026 15:24
Totalne "drewno" , ciup lepszy od Maniasa i Cifciego bo udało mu się jednego gola strzelić. Więc oby jak najprędzej od nas odszedł bo pożytek z niego żaden a tylko budżet obciąża.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 28.05.2026 15:29
woz z weglem to najlagodniejsze co mozna napisac ale ktos musial go tutaj sprowadzic
Doker

Doker

(8205/9600) 28.05.2026 15:34
Akurat za ten transfer trzymam kciuki. Bardzo mocno.
Pogoń Fan fo'Life

Pogoń Fan fo'Life

(57250/72000) 28.05.2026 15:35
Jego akurat najmniej mi szkoda. Napastnik, który unika piłki i w najlepszym przypadku łapie 3 kontakty w polu karnym przeciwnika. Powodzenia w Radomiu czy innych wielkich miastach.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 28.05.2026 15:35
WIdać, ze Klub jakby mądrzej był zarządzany. Ewidentnie pozbywają się lub próbują pozbyć ludzi, którzy nie dali rady w drużynie. Według mojej oceny bardzo dobry trend i prognostyk na przyszłość. Nie wpadam w euforię ale to popieram:)
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 28.05.2026 15:38
Transfery wychodzące, jak najbardziej na tak. Trzeba trochę odchudzić kadrę z zawodników nie rokujących. Miejmy nadzieję, że jednak będą jakieś transfery do klubu. Narazie z tym cisza. Choć po takim czasie powinni mieć kogoś na oku. Chyba, że znowu na pałe będą kupować szrot z całego świata
kruger73

kruger73

(37754/48000) 28.05.2026 15:46
Miałem nadzieję, że odpali. W końcu to doświadczony napastnik i kiedyś nieźle wyglądał. Grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Nadal w dobrym wieku. Zwiększył by ilość Polaków składzie. Niestety nie wyglądało to dobrze. Z tego co pamiętam chyba przyszedł bez kwoty odstępnego wiec jak ktoś za niego zapłaci to będzie obopólna korzyść. klub zarobi a Karol może lepiej się wkomponuje w nowe środowisko.
mark

mark

(124595) 28.05.2026 16:01
Złotousty Angielski...z dobrą nogą bylo już gorzej.
TritumX

TritumX

(21093/24000) 28.05.2026 16:05
Sympatyczny chlopina z Karola, szkoda ze sportowo nie tam gdzie potrzeba. W sumie to szkoda ze pilkarsko nie dociagnal bo sam charakter calkiem spoko. Rodzinny, rowny, wstydu klubowi nie przynosil.
marek9636

marek9636

(107076) 28.05.2026 16:08
@franek.dolas74 szczególnie, że większość przysszła za grosze lub za darmo
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 28.05.2026 16:45
Karol swoją markę ma i szybko jego forma została dostrzeżona przez bardzo się znających na rzeczy kaszta ach z Płocka lub Wrocławia Cóż zatrzymywać nie można bo z niewolnika nic nie będzie Oddać szybko prędko na jego miejsce młody niech czeka na szanse na ławce Za rok nikt już o niego nawet nie zapyta Wóz z węglem dobijacz patelni
DominoJachaś

DominoJachaś

(4148/4800) 28.05.2026 17:17
Jakoś nie będzie mi go brakować.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 28.05.2026 17:18
Wy poważnie piszecie, że Grosicki może go zastąpić? Ludzie! Największym osiągnięciem Kamila jest kontrakt. Po jego podpisaniu gra wyłącznie popelinę, sapie, drepta. Nie róbcie jaj.
CzłowiekZżelaza

CzłowiekZżelaza

(4419/4800) 28.05.2026 17:36
W pierwszym meczu barażowym o Ekstraklase grają czterech wychowanków Pogoni. Trzech na boisku, jeden na ławce
marcinnn

marcinnn

(44439/48000) 28.05.2026 17:45
@CzłowiekZżelaza , i tak właśnie poziom większości naszych wychowanków. Lawirowanie pomiędzy ekstraklasa a 1. ligą. Dla większości występy w Pogoni to okres występów na najwyższym poziomie. To jest ta akademią, która podniecali się „rzetelni” dziennikarze z całej Polski. To ci trenerzy, nad odejściem których taki był lament nakręcany przez mejwenów.
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 28.05.2026 17:50
Powodzenia w nowym klubie....za JM i DA ...każdy niewypał miał kontrakt na 2 lub 3 lata i doił klub do końca...teraz chcą się ich pozbyć i za to plus.Oby jak najszybciej udało się pozbyć najsłabszych ogniw .
ao

ao

(13588/18000) 28.05.2026 17:51
Taaaa, odejdzie ale po zakończeniu kontraktu. Nikt nie weźmie tak "rewelacyjnego" grajka. Chyba, że 3. lub 4. liga.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 28.05.2026 18:11
zamiast szukac po 2 ligach hiszpanskich zawodnikow jak pozo to beda sciagac zapchaj dziury byle tylko utrzymac sie w lidze bo taka jest polityka zgarnac profity z canal plusow i innych i mnozyc kapitał sukcesy tutaj sie nie licza a wiec idziemy po najdrozsze karnety w lidze i czekamy na niesmiertelnosc
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 28.05.2026 18:12
bulawa przediebiorczosci tak mnie wydoila emocjonalnie ze juz zadnemy zbawicielowi nie uwierze tym bardziej takiemu farmazonowi ktory obiecywal top 2 ze po przegranym finale pp kibice juz nigdy nie beda plakac a prawie nas spuscil z ligi
1962

1962

(62481/72000) 28.05.2026 18:15
Jeden gol, to zbyt mało na napastnika jakim był. Kolejne odejście, które cieszy. Jest w tym jakaś logika, bo po tym sezonie badawczo-rozpoznawczym, wiadomo kto się nie sprawdził, komu można podziękować, a zostaną ci piłkarze, którzy w jakiś sposób pokazali swoją przydatność do zespołu. Teraz należy już wdrażać kosmetycznie nowych zawodników, ale tym razem o dobrej motoryce, mocnych charakterach i oczywiście o dużych umiejętnościach. Karolowi dziękujemy za ważnego gola i powodzenia.
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 28.05.2026 18:32
jakieś oczekiwania był, że strzeli kilka goli... niestety nie powiodło się to u nas
1962

1962

(62481/72000) 28.05.2026 18:38
Od pierwszych dni po urlopach, TT musi położyć nacisk na przygotowanie fizyczne. On o tym powinien wiedzieć, bo przecież duński futbol polega głównie na bieganiu. Każdy trening powinien być w nieustającym tempie. Tak było jeszcze za Kosty, nasi piłkarze wytrzymywali całe mecze w niezłym tempie. W minionym sezonie niektórym brakowało ,,prądu,, już w 65 minucie, a do tego skurcze i kontuzje spowodowane złym przygotowaniem fizycznym. Nowoczesny futbol wymaga, aby wybiegać sobie zwycięstwo. Coś koło 13 km na zawodnika w meczu byłoby niezłe. Ćwiczyć wejścia w pole karne na pełnej p...., to przynosi efekty. A nie tysiące podań i zawsze o jedno za dużo.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 28.05.2026 18:39
cala liga sie podlozyla zeby takie zaglebie albo gks poszlo w puchary , wy widzieliscie co oni odpierdalalii w meczu z nami?? zaglebie z druzyny ktora rozjebalaaa wicemistrza bez mydla nagle nie potrafila zrobic sytuacji bramkowej tak samo gks wystarczyl im remis do pucharu i tak samo zapominaja jak sie gra w pilke gdyby nie wedrychowski ktory chcial udowodnic ze nie potrzebnie go oddalismy to by gowno mieli a nie puchary nawet ten górak zawiedziony ktory w kazdym meczu przy lini robil wiecej km niz pilkarze XD mowie wam to jest gorzej ukartowane niz truman show
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 28.05.2026 18:43
to samo robila bulawa przedsiebiorczosci przez wszystkie lata w grupie mistrzowskiej oddawal frajer mecze bo mu sie nie spinalo robic transfery na puchary ale to byl kurwaa szmaciarz
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 28.05.2026 19:03
szkoda ze nie zrobilem screena z tego kadru jak mroczek w lozy vip gadał na ucho alexowi " widzisz tych wszystkich frajerow jakie to jest zrodelko,te moje dlugi to jest pikus jaka ty tutaj kase zbijesz"
Alchemik

Alchemik

(59770/72000) 28.05.2026 19:33
Karolku już dziękujemy ! Niestety nie Nadajesz się do naszej Pogoni!! Powodzenia w innych klubach!!
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 28.05.2026 19:51
Nie odpalił w Pogoni zdarza się. Problem w przodzie zostaje. Sam Cuić to zdecydowanie za mało. Molnar wróci najprawdopodobniej w tej rundzie, Nikt nie wie czy będzie w stanie pomóc. Ktoś mówił o Paryzku. Według mnie bez szans na grę. W Łęcznej nic nie pokazał - można a nawet trzeba go sprzedaż, Jeżeli w tym wieku nie rokuje to już nic wielkiego nie osiągnie. Trzeba na już szukać napastnika
lero

lero

(74626/96000) 28.05.2026 21:33
Dziwiłem się, jak do nas przychodził, bo jako napastnik nic sobą nie prezentował. Wyrobnik bez perspektyw, jakich wielu ale ten, kto go u nas zatrudnił lepszy od niego nie jest albo nawet gorszy bo niedowidzi. Teraz się nie dziwię że odchodzi a z nim powinien odejść ten, który go zatrudnił.
mark

mark

(124595) 29.05.2026 09:57
Jak pamiętam to raczej nikt nie pisał Angielski nie odpali w Szczecinie, nie brac..Był za darmo,drogi nie jest a kiedyś postrach bramkarzy Extraklasy..Więc ktoś kto go zatrudnił wielkiego ryzyka nie zrobił,a że Angielski potrafi ostatnio lepiej gadać aniżeli grać dlatego powstal pewien optymizm z jego osoba.W praktyce było slabo,bardzo slabo.Ale gadki miał coraz lepsze..A kapitan Grosicki jakoś go nie nakłonił aby chciało mu się biegać.
AdrianMKS

AdrianMKS

29.05.2026 10:03
Dziękujemy za czas spędzony w Szczecinie i powodzenia w dalszej karierze. Jako zawodnik był strasznie toporny i miałem wrażenie że unikał piłki, nie pokazywał sie do grania...
Cezar

Cezar

(11371/12000) 29.05.2026 10:26
Zostawił sporo zdrowia cofając się do obrony i pomocy, bo pomocnicy nie potrafili utrzymać piłki w środku, a co dopiero otworzyć podaniem drogę do bramy. Efekt taktyki i ustawienia tego trenera zwycięzcy oraz przygotowania fizycznego. W meczach drużynę stać było na oddanie 1- 2 strzałów, a pretensje do Charlesa:D