preloader
Przejdź do głównej treści
870500d9746a053ea106139ef47d442ed8653c

870500d9746a053ea106139ef47d442ed8653c

Plotki transferowe: Cojocaru na radarze wicemistrza Rumunii?

FC Universitatea Cluj na kolejkę przed końcem sezonu jest już pewna zdobycia srebrnego medalu. Podstawowy bramkarz klubu rozstanie się z klubem po sezonie i ruszyły tam poszukiwania golkipera na kolejny sezon i grę w pucharach. Pod uwagę mają być brane dwie kandydatury - to Razvan Sava z Udinese i Valentin Cojocaru z Pogoni Szczecin.

Jeśli Cojocaru miałby trafić do nowego wicemistrza Rumunii, ten musiałby za niego zapłacić. Umowa doświadczonego golkipera z Pogonią Szczecin ważna jest jeszcze przez kolejny sezon.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 5272

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (31)

Bosayerba

Bosayerba

(727/800) 20.05.2026 07:47
Sprzedać i kupić w jego miejsce (pomijając oczywiście wszelkie nieporozumienia) kogoś pokroju Stipicy w szczycie formy
darecki73

darecki73

(45943/48000) 20.05.2026 07:50
Ostatni rok obowiązywania kontraktu, zatem ostatnia szansa, by jeszcze coś zarobić na transferze. Bramkarz przeciętny, zdarzały mu się potworne babole. I ten bezruch przy rykoszetach. Czas na lepszego bramkarza,.
Red face

Red face

(487/600) 20.05.2026 07:51
A może warto by było "przeprosić się" z Holewińskim? Jak już ewentualnie Kojot odejdzie?
darecki73

darecki73

(45943/48000) 20.05.2026 07:51
I tak przy okazji... Podobno Kwiatkowskiemu z Polonii Bytom najbliżej do nas.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 20.05.2026 07:51
Jak kupić nowego ? Cholewiński niech poda grabe i pokaże jaki jest mocny. Pers pójdzie na to.
Rilzu

Rilzu

(2014/2400) 20.05.2026 08:03
Tam nie tylko bramkarz do wywalenia bo co za babole robił że szok i irytujące patrzenie na piłkę zamiast wyciągnąć nawet rękę. To wina trenera bramkarzy że pozwala na takie rzeczy i nie wyplewil tego u niego albo i nawet stworzył....
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 20.05.2026 08:16
@Red face to Holewiński powinien przeprosić za to jak się zachował. - Ogrywać się w obcym klubie to tak - Pojechać na obóz zimą to tak -Zarabiać mnóstwo sosu to tak -Być reprezentantem młodzieżowym to tak Wszystko dzięki Pogoni. Ale podpisać dłuższy kontrakt żeby Pogoń w przyszłości zarobiła to już nie. Wiesz ilu młodych dałoby się pokroić gdyby dostało taką ofertę z Pogoni? Podpisz dłuższy kontrakt , robimy cie drugim bramkarzem z szansa na bycie 1 , wypożyczamy cię nadal tam gdzie chcesz abyś grał , rozwijasz swoją karierę my dbamy aby było ci jak najlepiej bo widzimy potencjał i szukamy ci dobrego kontraktu za granica gdy się sprawdzisz w ekstraklasie. A on ni chu , chu idę do sądu bo chcę nadal grać za wasze pieniądze w 1 lidze , za rok kończy mi się kontrakt więc będę miał was w dupie ,wezmę 2 miliony za podpis i pójdę sobie grać gdzie mi się podoba a wam nic do tego. No gratuluję postawy i jeszcze mamy go przepraszać?
Matul

Matul

(4442/4800) 20.05.2026 08:17
No to trzeba będzie 2 bramkarzy ściągnąć, aż się boje kogo nam ugotują, mam nadzieję, że chociaż spoglądają w stronę Piekutowskiego z Jagi, któremu kończy się kontrakt :) Co do Axela, ponoć 26maja pierwsza rozprawa więc raczej się nie przeproszą ;)
Cezar

Cezar

(11371/12000) 20.05.2026 08:22
Zdjęcie wymowne- jeśli już się ruszył z miejsca to z łapkami w bagażnikach. Nadaje się również do filmu, a dokładniej dramatu- słynna scena z butelką po koli, która spadła metr od typa.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 20.05.2026 08:25
najgorsze w tym wszystkim ze ten kaminski tez jest do wymiany, a rumun to powinien dostac wędke juz jak sobie sam wpiąstkował pilke do bramki przeciez to smierdzialo na kilometr a najlepsze ze po tej akcji jeszcze kilka było XD
Andre

Andre

(19176/24000) 20.05.2026 08:39
Gdyby była pewność że przyjdzie ktoś lepszy to niech idzie, ale gdyby się miało okazać że z deszczu pod rynnę to mam mieszane uczucia co do jego odejścia. No ale jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 20.05.2026 08:45
Może i chłopak sympatyczny, ale strasznie nierówny Broni nieprawdopodobne sytuacje, a za chwilę robi błędy trampkarzy. Podobno nie przedłużyli w Jagiellonii tego chłopca, który wygrał im mecz jesienią.
Matul

Matul

(4442/4800) 20.05.2026 08:55
@krokodylbambi Kamińskiemu i tak kończy się kontrakt w czerwcu więc odejdzie ;) Swoją drogą, Cojo ma najwięcej obronionych strzałów w eklapie i teraz zagadka czy gdyby obrona dopuszczała do mniejszej ilości strzałów to czy Cojo by nie miał więcej czystych kont? Statystycznie chyba nawet im więcej strzałow tym więcej wpada do siatki ;) Gdy Zech z Kostatsem mieli prime czas u nas to Dantemu udało się zrobić 17 czystych kont :)
kibic_MKS

kibic_MKS

(82748/96000) 20.05.2026 09:24
Przede wszystkim trzeba zmienić trenera bramkarzy. Krzyształowicz to nawet ze Szczęsnego zrobiłby firanę,a Neuer by siedział na ławie ... co ten człowiek robi tyle lat w klubie jak Buryta. Tfufachowcy jacy są wszyscy widzą,a oni nadal są w klubie ....
maciej26

maciej26

(5477/6400) 20.05.2026 10:18
Sprzedać, bo przeciętny i można jeszcze na nim zarobić, niby logiczne..ale, czy Ci fachowcy ściągną na jego miejsce kogoś chociażby równie wartościowego, lub porozumieją się z Holewińskim, to ja już niewiem.Kojot jest jaki jest, trochę jednak już denerwuje ta biernością..z drugiej strony jakiś poziom prezentuje. Noga na nogę...czekamy.
1962

1962

(62481/72000) 20.05.2026 10:34
Cos czuję, że już nigdy nie zobaczymy Cojota w naszej bramce. Ostatni mecz będzie bronił Kamiński, bo w głupi sposób Valentin zarobił 4 żółta kartkę i nie zagra w ostatnim meczu z GKSem. Jednak teraz po tych doniesieniach, to można mieć przypuszczenia, że może zrobił to celowo. Tak czy siak, bramkarz potrzebny na już, aby zdążył się ograć z drużyną przed kolejnym sezonem.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 20.05.2026 11:19
To będzie dobra okazja do przegrupowania obrony, od dwóch nowych bramkarzy po kilku nowych obrońców. Pieniądze z transferu powinny pozwolić na lepszych nowych zawodników. Środek już w miarę dobry mamy/będziemy mieli. Oby tylko zakupy były przemyślane i efektywne.
marek9636

marek9636

(107076) 20.05.2026 11:21
Cały blok obronny LO, 2x ŚO i bramkarz powinni zostać wymienieni, bo zawiedli w tym sezonie.
Matul

Matul

(4442/4800) 20.05.2026 12:08
@marek9636 ŚO to 3-4 trzeba ściągnąć, pamiętajmy, że na ta pozycje zostaje nam tylko Kera po tym sezonie
TritumX

TritumX

(21098/24000) 20.05.2026 12:47
Vahid dawaj Placha z Piasta po spadku za rumunska firane, niech go Dziczek przekona. Dobry bramkarz.
saintsinner

saintsinner

(28129/36000) 20.05.2026 12:47
Holewinski? Z obecnym trenerem bramkarzy raczej nie ma szans na rozwój w tym klubie.
Morfeusz

Morfeusz

(2518/2800) 20.05.2026 12:58
@TritumX bramkarza z kontuzją chcesz ściągać. Śmiechu warte
TritumX

TritumX

(21098/24000) 20.05.2026 13:33
@Morfeusz A co to kontuzja zmieniająca całe życie? Pewnie, że chcą go ściągnąć – to jeden z lepszych bramkarzy w lidze. Kontuzje kolana u bramkarzy nie są tak wyniszczające jak u zawodników pola (zupełnie inny profil motoryczny). Ta kontuzja (i ewentualny spadek Piasta) może tylko ułatwić ściągnięcie go do Szczecina.
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 20.05.2026 13:44
Sprzedać !!!!! Sprzedać!!! I podziękować!!!!! ..... Zawalił pare meczy jak nic!!! I pewnie przy dobrym bramkarzu ..walczylibyśmy śmiało o miejsce dające puchary!! ... A tak przy transferach.......Klub znowu zaspał.... Legła zwinęła Zjawińskiego z Polonii za DARMO !!! ..... Panie Alex nie można przespać kolejnego sezonu!!!!!!
Desaix

Desaix

(8593/9600) 20.05.2026 14:36
Racjonalne jest sprzedanie Cojocaru, aby przypadkiem casus Stipicy się nie powtórzył. Jednak biorąc pod uwagę skuteczność obecnego komitetu transferowego będzie trzeba sprowadzić 6 bramkarzy, aby otrzymać 1 przeciętnego...
Red face

Red face

(487/600) 20.05.2026 14:38
@Landsberg nie zauważyłeś że napisałem przeprosić w cudzysłowu?! Nie każe nam przepraszać tylko się dogadać, niech pokaże czy faktycznie jest tyle wart co oczekuje?! Z drugiej strony nie wiemy w jakiej obecnie jest formie ale od tego jest okres przygotowawczy żeby dać mu szansę. na wypożyczeniach dawał radę więc może drzemie w nim potencjał?!
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 20.05.2026 15:17
sprzedawać ! póki ktoś go chce!
1962

1962

(62481/72000) 20.05.2026 15:32
@TritumX też jestem za tym aby Piast spadł do 1 ligi i aby ściągnąć Placha do nas. Moim zdaniem i nie tylko, to obecnie najlepiej broniący golkiper. Co prawda kontrakt ma do końca przyszłego sezonu, ale czy gra o piętro niżej będzie godna takiego bramkarza?
TritumX

TritumX

(21098/24000) 20.05.2026 15:46
@1962 Zdecydowanie, tym bardziej że nadchodzi przerwa letnia i będzie miał parę miesięcy na spokojne wyleczenie kontuzji. Na jesień powinien być już gotowy. Plach to czołówka Ekstraklasy – doświadczony, wyważony i bardzo stabilny bramkarz. W tym sezonie wielokrotnie ratował tylek Piastowi.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 20.05.2026 15:53
Byłaby to dla nas strata. Poza kilkoma ewidentymi błędami jakie mu się przydarzyły jednak obok Ulve najjaśniejszy punkt drużyny. Kilka razy dupsko nam ratował. Chociażby w ostatnim meczu z Lubinem. Intwerwencja w ostatniej minucie dała nam 3 punkty! Biegunowo odmiennie od postawy "Legendy Białegostoku", na którego patrzeć nie mogę. Człowieka co wydusił 2 miliony od Zarządu, bierze 200 tyś. miesięcznie i prezentuje poziom... rezerw III ligi. Nawet juz nie osłabia zespołu, a wręcz jest sabotażystą nie dającym nic! Taka smutna konstatacja.
1962

1962

(62481/72000) 20.05.2026 16:18
Może przypomnę, że Plach zdobył w pierwszym swoim sezonie gry w Piaście, Mistrzostwo Polski. Od tamtego czasu jest jednym z równo broniących bramkarzy., jest więc doświadczonym bramkarzem. A w tym sezonie miał 7 czystych kont, to też o czymś świadczy