preloader
Przejdź do głównej treści
870500a8cb5f6ca484e2f7f1fcd8895dc7fc98

870500a8cb5f6ca484e2f7f1fcd8895dc7fc98

Plotki transferowe: GKS i Wisła chcą Holewińskiego?

Największe zainteresowanie Holewińskim wykazują Wisła Kraków oraz GKS Katowice. Oba kluby zaproponowały Pogoni Szczecin zapłacenie kwoty odstępnego oraz zapisanie w umowie przekazania części zysków z następnego transferu reprezentanta Polski. Kością niezgody pomiędzy stronami ma być kwota, którą wyżej wymienione kluby miałyby zapłacić Pogoni – czytamy w serwisie wSzczecinie.pl.

Holewiński jesienią przebywał na wypożyczeniu do pierwszoligowej Polonii Bytom, a zimą został ściągnięty do Szczecina. Po nieudanych rozmowach kontraktowych piłkarz został zesłany do rezerw gdzie wiosną zaliczył trzy występy.

Jego umowa z Pogonią Szczecin ważna jest do końca sezonu 2026/2027. Zawodnik złożył wniosek o rozwiązanie kontraktu w Piłkarskim Sądzie Polubownym przy PZPN, ale do tej pory rozprawa się nie odbyła.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: wSzczecinie.pl Wyświetlenia: 3324

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

Tedson

Tedson

(8325/9600) 09.06.2026 12:09
Puścić go w końcu i niech kończy się tą saga.
Cezar

Cezar

(11371/12000) 09.06.2026 12:19
Kluby z eklapy? Fachowcy z tego forum twierdzą, że przegrał rywalizację w piątej lidze, a tu taka sytuacja:D Widać jednak, że tutaj do końca będą robić mu pod górę. Idź do innego klubu, Axel i pokaż sportową klasę!!
PrezesKlubuSportowego

PrezesKlubuSportowego

(952/1200) 09.06.2026 12:32
Co ten Haditagi odpierdala!
ingin

ingin

(4542/4800) 09.06.2026 12:36
Najważniejszy jest klub Niestety bramkarz poszedł śladami Grosickiego i próbował wymusić duży kontrakt ale okazało się, że jest za cieńki na takie gierki z klubem. Trzeba pamiętać, że w kolejce do podpisania umowy z klubem będą kolejni, także i młodzi piłkarze, którzy będą wyciągnąć ręce po gruby hajs. Pogoń musi teraz pokazać, że trzeba sie z jego interesem liczyć.
Alchemik

Alchemik

(59769/72000) 09.06.2026 12:37
Szkoda Alexa..to wielki talent i reprezentant Kraju!! .. Panie Właścicielu po co była ta cała przepychanka??? Dałeś Kamilkowi to co chciał to czemu Alex miał byc gorszy??? Zle się dzieje w Klubie ...niektórzy doskonale o tym wiedzą...ale boją stracić prace. .a usłużni ,,dziennikarze'' milczą.... .... A przed sezonem wyjdzie jeszcze nie jeden ..smród... Bardzo szkoda mi tego co się dzieje w klubie.. A wiewiórki mówią, że drużyna kobieca.. zostanie rozsprzedana...(minimalizacja kosztów) Pewnie Myślicie ,że to moja teoria spiskowa... Ale dlaczego już teraz odszedł trener? odszedł główny sponsor? odeszły już 4 kluczowe zawodniczki...?? A z tego co słychać kolejne dwie zwijają ..majdan... .... A transfery do drużyny mężczyzn będą?? Pewnie będą jak zwykle wielkie zapowiedzi. .ha ha ha i ploteczki transferowe... A plan przygotowań?? Czy klub się określił jak to będzie wyglądać?? ... W Ekstraklasie wszyscy się wzmacniają.. właściciele dosypują gotówki do klubu... W klubach osoby, które się nie sprawdziły ( patrz np. Widzew).....są zwalniane... ... W tym sezonie trzeba mieć silną kadrę bo ciężko sie będzie utrzymać.....!!!!!!!!!!!!!!!! A Pogoń w tym składzie personalnym ma bardzo małe szanse na walkę o coś więcej!! Tak więc pozostanie nam walka o utrzymanie z takimi tuzami jak Piast..Srakowia itp. .. A w klubie zamiast poważnie planować start do Ligi to ..pełna plaza!!! Brawo Zarząd!!! .
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 09.06.2026 12:49
Oby jak najszybciej rozwiązał kontrakt i możemy o człowieku zapomnieć. Wspominać o nim raczej nie będzie czego...
1962

1962

(62481/72000) 09.06.2026 13:01
Jeśli nadal trwa konflikt między klubem a nim, to go puścić za zadowalającą kwotę i zapomnieć o nim. Cześć jak czapka.
darecki73

darecki73

(45931/48000) 09.06.2026 13:10
Jeśli nie chce u nas grać, nie widzi tu swojej przyszłości to trzeba go sprzedać i zagwarantować niezły % od następnego transferu
mauris

mauris

(1056/1200) 09.06.2026 14:01
Dopóki sprawa jest w sądzie, do transferu nie dojdzie. Najpierw Holewiński musiałby wycofać pozew, a tego chyba nie chce.
Matul

Matul

(4442/4800) 09.06.2026 14:21
@mauris póki nie ma werdyktu klub może go spieniężyć, kwestia taka, że kluby proponują pewnie koło 200-300k a Alex pewnie chciałby ponad 500k więc, kluby nie będą przepłacać za zawodnika który zaraz może być wolnym graczem ;) Alex się przelicytował i młody pokazał, że nie ugnie się przed szantażem i jeśli ma dowody na to, to pzpn stanie po stronie zawodnika, zwłaszcza, że to ich reprezentant. Axel dostanie hajs od nas, do tego bonus od nowego klubu i w końcu pokaże czy faktycznie był wart tych pieniędzy które chciał :)
Atmofrag

Atmofrag

(6879/9600) 09.06.2026 15:26
@Matul niezłe bajki :) ma podpisany kontrakt z Pogonią, ma wypłacane pieniądze i to POGOŃ decyduje czy go sprzeda i czy łapie się do składu czy nie. Obrażać się może dalej, tyle jego.
Matul

Matul

(4442/4800) 09.06.2026 16:02
@Atmofrag no tak bo gnojenie zawodnika w rezerwach jest w porządku ;) poza tym z samym obrażaniem się do sądu by nie poszedł, bo wiadome by było, że sprawy nie wygra :)
Hajcior

Hajcior

(17738/18000) 09.06.2026 16:11
Już był w Pogoni bramkarz, któremu zamarzyła się wielka kariera i pieniądze w młodym wieku a aktualnie gra w barwach świtu ;) także powodzenia Axel klub powinien go jak najszybciej sprzedać i zapomnieć ;)
malgosia2008

malgosia2008

(1539/1600) 09.06.2026 17:17
Po prostu sodówka do łba uderzyła,niech zapłaci za lata wyszkolenia i niech spierdala.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4880/6400) 09.06.2026 17:22
Sprzedać i dać szansę innym. Można w ramach bonusu dorzucić Kamińskiego.
kibol

kibol

(44373/48000) 09.06.2026 19:00
Oddajcie go w cholerę , jak on ma gdzieś nasz klub to po co go na siłę trzymać.
bravoboss

bravoboss

(248/300) 09.06.2026 23:28
Jest taki GK Gabriel Slonina, który dla podbicia wartośći i dla PRu "zastanawiał się" czy wybrać reprezentację Polski, czy może USA. Popieprzył przez kilka miesięcy i wybrał USA. Miał być wielkim talentem, a tymczasem nadal gra w młodzieżówce Chelsea Jest też Marcel Mendes-Dudziński, który był ponoć tak zajebisty, że Pogoń mu śmierdziała, więc poszedł w świat. I nadal jest zajebisty w Świcie Szczecin. No i jest Axel "Rose" Holewiński. Zajebisty GK, ulubieniec Borka, ulubieniec wąsacza z Meczyków. Też mu Pogoń śmierdzi. Brać za niego kasę i niech spierdala. Ale potem niech gra w Gnojowicy Ruchawki Wielkie, a nie u nas w regionie.