preloader
Przejdź do głównej treści
8705002af7b4f1e135b900fa6f2ed64bce3aa3

8705002af7b4f1e135b900fa6f2ed64bce3aa3

Plotki transferowe: Greenwood odejdzie do Bristol City?!

Zanosiło się na odejście Sama Grenwooda z Pogoni i wynika na to, że dokonało się. Goal.pl ujawnia, gdzie zagra pomocnik Pogoni.


Transfer Sama Grenwooda do Pogoni Szczecin wzbudził poruszenie w polskim środowisku piłkarskim. Dość młody Anglik, z doświadczeniem gry w Premier League. To budziło zaciekawienie i nadzieje. Rzeczywistość okazała się jednak trudniejsza. Greenwood rozczarował i odejdzie z klubu.

Goal.pl informuje, że Pogoń uzgodniła odejście Greenwooda do Bristol City. To 12. zespół ostatniego sezonu angielskiej Championship. Warunki finansowe transakcji nie są znane.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 4515

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (16)

Alchemik

Alchemik

(59765/72000) 23.06.2026 16:58
No i szerokiej drogi Panie Sam!!! Choć to jeszcze nie do końca jest uzgodnione...ale szansa jest na odejście!! OBY!!!
kolaborant 69

kolaborant 69

(24646/36000) 23.06.2026 16:58
Chłopak nic ciekawego nie pokazał, potencjał miał, ciekawy jestem czy to wina trenera czy poprostu głowa nie ogarnęła pobytu w klubie. Można było go zostawić i pozwolić nowemu trenerowi z nim popracować. Skoro są za niego jakieś oferty to znaczy że inny klub widzi w nim potencjał.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3157/3200) 23.06.2026 17:01
Hmm... a może jednak z nowym trenerem dać mu szansę? Sam nie wiem. Poprzedni to taka trochę mameja, "miękka faja". A gdyby wziąć takiego Greenwooda za mordę może i by w końcu się otrząsnął. Naprawdę sam nie wiem w sumie. No chyba, że na jego miejsce już ktoś jest lepszy i chcący pluć krwią za Pogoń. Wtedy nie mam żadnych sentymentów do nie i mówię mu: ŻEGNAJ!
pawel

pawel

(64061/72000) 23.06.2026 17:01
Dyrektorem sportowym Bristol jest gosciu zwiazany z akademia Arsenalu co sprawia,ze jest to prawdopodobne. Co jednak mnie dziwi tro fakt ,ze trenerem Bristol jest gosciu,ktorego gra polega na niesamowicie ciezkiej pracy calej druzyny, wysokiego pressingu oraz bardzo szybkiego przechodzenia na polowe przeciwnikia, glownie gora.... Greenwood przy kazdej z tych opcji jest raczej bezuzyteczny wiec ... Niewazne. jesli to prawda to juz ich problem, nie nasz....
Anathema

Anathema

(39734/48000) 23.06.2026 17:09
Niech już idzie, gdziekolwiek, kończmy te ponurą farse, trzeba ogarniać transfery do klubu, kompletować kadrę i ostro brać sie za przygotowania do nadchodzącego sezonu
Wawrzach

Wawrzach

(5779/6400) 23.06.2026 17:09
Pa pa - ujaaaa grał... ujaaa pokazał i żegnam ozięble... Niech OMSZAŁE-ZIELONE-DREWNO - wraca do lasu :)
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 23.06.2026 17:11
wielkie rozczarowanie po pierwszym meczu jak polozyl repke na glebie myslalem ze przerosnie lige skonczylo sie na tym ze nie mial sily dorzucic pilki z roznego
ZaWa

ZaWa

(14639/18000) 23.06.2026 17:17
Gonić, gonić i jeszcze raz gonić nawet za te 650 tys auro czy funtów co się ostatnio przewijało. Gościu kompletnie nie rokuje, zwolni uposażenie na poczet dwóch nowych grajków
TritumX

TritumX

(21082/24000) 23.06.2026 17:19
Ale jaki on ma potencjal, to jest angielski 3 albo i 4 sort ktory od czasow szkolki Arsenalu odbija sie coraz nizej. Nie przebil sie do Arsenalu, sprzedali go do Leeds. Nie przebil sie w drugoligowym Leeds, wypozyczyli go do Middlesborough. Tam go nie chcieli, wrocil na chwile do Leeds gdzie dalej go nie chcieli wiec znowu oddany do jakiegos syfu w Preston. A na koncu go pogonili do walczacej o utrzymanie Pogoni Szczecin w ktorej odbijal sie pol sezonu od sredniakow Ekstraklasy I nic wielkiego nie pokazal. Skonczmy ta propaganda o potencjale ktora zaczepili nam wlodarze jak go sciagali do Szczecina, Greenwood od kilku dobrych lat to jest rownia pochyla w dol. 24 letni “talent” ktory nigdy nie odpalil nawet na zapleczu na wyspach. Angielskie kluby nie widza w nim zadnego potencjalu tylko widza oklepanego ligowego sredniaka, sprawdzanego zapchadziure, “swojego” na uzupelnienie skladu w lidze, z domem rodzina, plynnym jezykiem I zrozumieniem bazy ktorego nie bedzie trzeba miesiacami wprowadzac I adaptowac. Do tego cena jest atrakcyjna bo taki million euro czy ile tam za niego krzycza to sa w lidze angielskiej, nawet drugiej, zwykle grosze. Sprzedawac go I nawet sie nie zastanawiac, klient przez caly sezon odbijal sie od obroncow zespolow z drugiej czesci tabeli Ekstraklasy. Niech idzie czlapac gdzie indziej, jeszcze kilka miesiecy temu prosilismy co tydzien opatrznosc zeby nie zostal wystawiony w podstawowej jedenastce.
19Nobody48

19Nobody48

(7800/9600) 23.06.2026 17:22
Kończmy ten nieudany epizod.Ex nie dla miękkich a i chęci nie było
darecki73

darecki73

(45930/48000) 23.06.2026 17:24
Nie spełnił oczekiwań, nie zaklimatyzował się w Szczecinie. Zatem transfer out jak najbardziej wskazany i czas poszukać lepszego piłkarza, takiego któremu będzie się chciało walczyć
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 23.06.2026 17:42
no i gitarka pozorantow nam nie trzeba
Misiek1948

Misiek1948

(30446/36000) 23.06.2026 17:48
Jeśli ta kasa za niego będzie przeznaczona na defensorów to super. Jeśli mielibyśmy szukać w jego miejsce ofensywnego pomocnika to ja bym się mimo wszystko wstrzymał i dał szansę na trening pod wodzą Oscara Garcii. Mam mocno mieszane odczucia z jednej steony ewidentny niewypał z drugiej ewidentna ofiara strategii Thomasberga. A ofiary zasługują na rehabilitację.
Kan Tesler

Kan Tesler

(4988/6400) 23.06.2026 17:49
Szczerze? Niech wypieddala.
rusnak

rusnak

(17926/18000) 23.06.2026 17:54
Z tego zielonego drewna to nawet sam Gepetto nic nie wystruga.
pvzon

pvzon

(456/600) 23.06.2026 19:16
Jednak w cracovi się znają hehe