preloader
Przejdź do głównej treści
870500b3875b5ccdbfe1bb5bcef6db070e70b6

870500b3875b5ccdbfe1bb5bcef6db070e70b6

Plotki transferowe: Greenwood odejdzie z Pogoni?

Zainteresowani? Z naszych informacji wynika, że Greenwood może wrócić do Championship. Docierają do nas wieści, że jego sytuację monitorują trzy kluby z zaplecza Premier League.

To Bristol City, Wrexham i trzeci klub, którego nazwy w tym momencie nie znamy. Na tym poziomie rozgrywek Anglik rozegrał wcześniej 76 spotkań, w których zaliczył 10 goli i 6 asyst. Grał też w Premier League (25 spotkań, 1 gol i 4 asysty).

W ostatnich meczach, decydujących o ekstraklasowych losach Pogoni, Greenwood nie brał udziału. Trzy ostatnie spotkania spędził na ławce rezerwowych, co dość jednoznacznie pokazuje jego miejsce w drużynie i plany odnośnie tego gracza.

Portal Transfermarkt wycenia go na 2,5 miliona euro. Maksymalna wartość Greenwooda na TM wynosiła 5 mln euro.

WIĘCEJ MOŻESZ PRZECZYTAĆ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 11309

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (38)

czolq

czolq

(1085/1200) 16.05.2026 20:40
Jak dla mnie to moze isc w pakiecie z Juwara
dj maks

dj maks

(10490/12000) 16.05.2026 20:44
Sam, Juwara, Mor i Parzyszek bis - Angielski Panom już dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze
kibol

kibol

(44374/48000) 16.05.2026 20:44
O jaki fajny good news :) Bardzo dobry ruch.Miejsce się zwolni i pewnie za jego kontrakt można kogoś lepszego ściągnąć
szpila

szpila

(7799/9600) 16.05.2026 20:46
Juwara , Greenwood Ndiaye Angielski,Brzyski przecież to niewypały transferowe, co do Acosty ,Aggera ,Cuicia i Mukairu tutaj mam mieszane uczucia. Mowlik nawciskał szrotu i mamy to co mamy.
TritumX

TritumX

(21100/24000) 16.05.2026 20:48
To byłaby fantastyczna wiadomość, zawijaj się człapać gdzie indziej Sam. Najpierw odbiłeś się w Leeds od Championship, a teraz odbijasz się nawet od Ekstraklasy. Anglicy w Pogoni są mile widziani, ale nie odrzuty z wypożyczeń do Preston bez podstawowych cech wolicjonalnych… Idź spacerować gdzie indziej, tu się gryzie glebę.
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 20:57
A już myślałem, że w ten weekend nic mnie bardziej nie ucieszy, niż zwycięstwo z Zagłębiem gwarantujące nam pozostanie w Ekstraklasie. A tutaj taki cudowny news. w zamian kupić bramkarza radzącego sobie ze swoją głową, bo Cojot ostatnio ma problemy z koncentracją.
marek9636

marek9636

(107078) 16.05.2026 21:03
Akurat nie mam pretensji o ten transfer, na papierze mocny ruch, nie sprawdził sie to nara
Maciek

Maciek

(40960/48000) 16.05.2026 21:25
Totalnie nie spelnil oczekiwan ktore byly w nim pokladane w dniu jego przyjscia a ktore wygladaly bardzo dobrze przynajmniej na papierze.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 16.05.2026 21:29
Totalnie się u nas nie odnalazł... Chętnych do pomocy w spakowaniu się byłoby wielu ;)
Mikey

Mikey

(290/300) 16.05.2026 21:33
Wg transfermarkt przyszedl za darmo: https://www.transfermarkt.com/sam-greenwood/profil/spieler/532178 pewnie byly bonusy i dla agenta, ale jezeli go sprzedadza i na tym zarobia, to szacun dla Alexa.
Alchemik

Alchemik

(59771/72000) 16.05.2026 21:38
Największa pomyłka ..sezonu!!! Szerokiej drogi! ... A myślę,że p. Alex zrobi dobry interes sprzedając Go ...do Angli!!
Anathema

Anathema

(39735/48000) 16.05.2026 21:56
Wejście miał względnie ok, im dalej tym gorszej. Kwestia co na to wpływała juz nie ma znaczenia, gość ma potencjał i w piłkę grać potrafi, ale symptomatyczne jest ze w Anglii gdzieś przepadł, mentalność czy ogolne nieprofesjonalnie podejście, nieistotne , czas Greenwooda dobiegł końca. Podobnie jak kilku innych mniej więcej podobnych powodów, kiedy sespol nie ma z nich wymiennych korzyści a stanowią wyłącznie obciążenie dla klubowego budżetu. Kogo mam na myśli mozna sobie dopowiedzieć.
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 16.05.2026 22:01
Ej tak, to było juz kilka miesiecy temu oczywiste ze chłopak wróci do UK, nic mu się tutaj nie podoba, czuł się jak na zsyłce w Syberii, grał za karę ... <b>Info z gabinetów: kontrakt jest już praktycznie rozwiązany (poza podpisami). Gdyby za tydzień Pogoń musiała walczyć z GKS o utrzymanie, to możliwe że Sam nie dostałby nawet okazji się pożegnać na murawie. </b>
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 16.05.2026 22:03
A tak w ogole, to jak GKS jutro przegra z Jagiellonią, to za tydzień możemy ich wyrzucić z pucharów, a tam może wskoczyć ... Legia :)
1948_PKing

1948_PKing

(2159/2400) 16.05.2026 22:06
Grenwood transferowy niewypał. Nie ma o czym debatować tylko się z nim pożegnać. Wraz z nim: Juwara, N'daje, Angielski,Smolinski, Loncar Kaminski i Cojocaru też. Gość zaliczył regres formy ale nie ma co się dziwić skoro nie masz konkurencji i jakich farfocli by nie wpuszczał to i plac pewny w następnym meczu. Borges to duży znak zapytania, solidny rzemieślnik ale od obcokrajowców powinno oczekiwać się czegoś extra. To będzie mega ciekawe okno transferowe, które nakreśli przyszłość klubu i droga, którą chcemy podążać. Więcej Polaków w składzie. Przedłużenie kontraktu z Grosickim to wielbłąd, pieniądze wyrzucone w błoto
fiwite1310@arugy.com

fiwite1310@arugy.com

(5907/6400) 16.05.2026 22:12
<B>Gratulacje dla Kolejorza za MP 2026!</b> https://i.ibb.co/ZzcTDQMW/Screenshot-2026-05-16-at-22-10-58.png
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 22:16
LECH POZNAŃ - MISTRZ POLSKI 2026 !!!! GRATULACJE, NO BO KTO INNY ZASŁUŻYŁ W TYM SEZONIE?
1962

1962

(62481/72000) 16.05.2026 22:21
Czy zastanawia was kolejna przegrana Wisły Płock? Chyba to jest powód, aby włodarze nafciarzy rozwiązali kontrakt z Mariuszem Misiurą, a wtedy droga do Pogoni stoi otworem
realista!

realista!

(30372/36000) 16.05.2026 22:29
Kwietniowy wywiad z Samem, kto nie czytał: https://weszlo.com/sam-greenwood-ekstraklasa-mnie-zaskoczyla-tabela-nie-klamie-wywiad/ Ekstraklapa go zweryfikowała. Nie podołał, więc niech wraca do Anglii do dziewczyny
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 16.05.2026 22:30
Wielkie nadzieje i równie wielki zawód. No ale bywa. Ważne, żeby odzyskać za niego kasę i znaleźć kogoś, komu będzie zależało na grze w Pogoni. Sądzę, że będzie to możliwe, bo przecież Greenwood dograł chyba tylko 10 dobrych piłek w całym sezonie. Jeszcze tylko, Juwara, Angielski i N'diaye, a będzie git
19DDD48

19DDD48

(235334) 16.05.2026 22:56
Największe rozczarowanie spośród wszystkich sprowadzonych. Dla wszystkich stron lepiej się rozstać i iść swoją drogą.
realista!

realista!

(30372/36000) 16.05.2026 22:59
Włodar z Meczyków ogłosił wszem i wobec: ℹ️ Kontrakt Patryka Dziczka z Pogonią Szczecin wszedł w życie. Umowa 28-latka zawierała klauzulę, która anulowała transfer w przypadu spadku z Ekstraklasy. „Portowcy” po zwycięstwie z Zagłębiem zostają w lidze, a Dziczek przenosi się do Szczecina na trzy lata z opcją przedłużenia o rok. @Meczykipl
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 16.05.2026 23:19
Good bye. ????
kibol

kibol

(44374/48000) 16.05.2026 23:21
Ogólnie mam wywalone na Lecha ,ale chodzi o sam fakt. Szmaty warszawskie z Canal +,.Oczywiście musieli wybrać mecz w niedziele Lechii z legia , przecież powinni puścić Lecha ,który było do przewidzenia że zdobędą majstra i później po meczu program liga+ekstra ze stadionu w Radomiu. Dziwią się że to frajerstwo warszawskie nikt nie szanuje ,jak wszystko kręci się w koło legii
Glenmore123

Glenmore123

(496/600) 16.05.2026 23:23
Dobrze jakby odszedł bo zrobi miejsce i odciąży klub z pensji. Nie zmienia to faktu że jestem mega nim rozczarowany bo wydawał się solidny. Umiejętności miał ale chyba w głowie trochę nie zatrybiło i z etyka pracy problem ale trudno.
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 16.05.2026 23:26
No coż Lokomotywa dojechała z opóźnieniem ale jednak beapiecznie do stacji Mistrzostwo. Niepokoi mnie ta "walka" o.pozycję numer 5. Mam nadzieję, że GKS wygra z babą Jagą i zapewni sobie miejsce w Top 5 . Inaczej może dojść do kuriozalenej sytuacji, że Legia dociągnie do strefy pucharowej w ostatniej kolejce. Wisła Płock ewidentnie odpuściła. Zagłębie jakie było każdy widział. Jutro zobaczymy kolejnych pretendentów do top 5. Spadek Piasta też jest realny więc Dziczek nie wylądował źle.
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 16.05.2026 23:38
No i "sąsiedzi" (bardzo mi się podoba to określenie stosowane przez Dawida Zielińskiego ze Skazanych na Lecha) dowieźli. Faktycznie, w tym totalnie popier..lonym sezonie, oni najbardziej trzeba przyznać zasłużyli. Ale moim skromnym zdaniem bardziej solidnością części zawodników, a nie geniuszem trenerskim. Niemniej, chciałbym, żeby w przyszłym sezonie o to miejsce toczyła się wyrównana walka pomiędzy nimi a nami :) Co do Sama, gdyby faktycznie przyszedł za darmo i odszedł za konkretną kasę, to... yyy.... były sukces. Mam taką teorię, że "zaciężni" potrzebują wsparcia kolegów, żeby błyszczeć. Tak było rok temu, jak Greków u nas było trzech. Wydaje mi się, że taki team się rodzi pomiędzy Aggerem i Cuicem (przyszli razem, dobrze się razem czują na boisku). W przypadku Greenwooda tym kolegą, kompanem na zesłaniu był Juwara (pamiętacie wspólne fotki z początku pobytu Sama w Szn?). No i tyle w temacie. Sam był tu totalnie samotny i sobie nie poradził. Farewell my brother, farewell...
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 16.05.2026 23:55
oho pajacyki gratulujące Amikorzowi mistrzostwa... na forum Pogoni... serio? całkiem was już pojebało... chociaź w przypadku takiego @fiwite1310 to żadne zaskoczenie, bliżej mu do Poznania niż Szczecina
canal-ream-slush

canal-ream-slush

(2617/2800) 16.05.2026 23:59
Bye bye
El Profesor

El Profesor

(13956/18000) 17.05.2026 00:01
@Atmofrag uhuhu.. grubo. Tak szczerze, to wolę taki rezultat niż Mistrz dla Ległej albo Nożowników. I Wuj. należało im się za ten sezon.
darecki73

darecki73

(45944/48000) 17.05.2026 00:10
Największe rozczarowanie. Przychodził jako potencjalna gwiazda Pogoni, może nawet ekstraklasy, a okazał się kapiszonem. A kasy pewnie kasuje tyle, że głowa boli. Do pożegnania o zapomnienia.
mark

mark

(124595) 17.05.2026 00:28
Robin Hood okazal sie slabym Robin Hoodem.Moze zabraklo mu lasow Scherwood...?
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 17.05.2026 00:31
a niech on spada... na drzewo , cienias ... płacze za bliskimi i dziewczyną z Anglii , droga wolna , jak mu lepiej w tym zdegenerowanym komunistycznym kraju utrzymującym darmozjadów w koronie i innych muzułmańskich protoplastów
rad05

rad05

(6972/9600) 17.05.2026 01:28
Z Bogiem! Baba z wozu, koniom lżej.
rad05

rad05

(6972/9600) 17.05.2026 01:37
@1962 Jeżeli cokolwiek stoi przed Misiurą "otworem" to raczej Pogoń II
Giermko

Giermko

(5251/6400) 17.05.2026 03:10
Z początku myślałem że będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony ? A tu totalne rozczarowanie jego grą .
mark

mark

(124595) 17.05.2026 09:06
Z nim nie chodzi o gre a zaangazowanie.I do tego nie szczery w gadkach.
losiw41224

losiw41224

(250/300) 20.05.2026 21:14
A tak z drugiej strony, w myśl Polskiego przysłowia, jeśli WPADNIESZ MIEDZY WRONY MUSISZ KRAKAĆ JAK I ONE. Wystarczy spojrzeć, Pogoń gra na stojąco , gdzie są pojedynki jeden na jeden gdzie są strzały z poza pola karnego, gdzie prostopadłe podana? Nic, tylko gra na stojąco. Dlaczego więc Grenwood miałby grać inaczej. Rozumiem że oczekiwania są duże (również moje) ale w Pogoni nie ma Pogoni, jest zlepek najemników. Może po tym sezonie szatnia się oczyści a zawodnicy zaczną utożsamiać się z klubem i będzie wszystko wyglądało inaczej. Ale czy tak będzie czas pokaże. Pozdrawiam.