Były zawodnik Widzewa Łódź pomimo degradacji Arki, pokazał się z naprawdę dobrej strony w Trójmieście i zasługuje na pozostanie na najwyższym szczeblu. Wcześniej łączono go z Motorem Lublin czy Rakowem Częstochowa, a teraz do tego wyścigu dołącza również Pogoń Szczecin. Sprawa jest jak najbardziej otwarta.
32-latek rozegrał w tym sezonie dla Arki łącznie 35 spotkań. W tym czasie strzelił cztery bramki oraz dorzucił do tego jeszcze siedem asyst. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2027 roku.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.
Komentarze (15)
franek.dolas74
szaja
Andre
pawel
mark
ingin
Landsberg
nostah
leszekleszek
Doker
MalmoFF90
marek9636
zakoo
19DDD48
strachytu