preloader
Przejdź do głównej treści
870500b608bcd464d4cb271ea965f9fa0d5818

870500b608bcd464d4cb271ea965f9fa0d5818

Plotki transferowe: Kerk na oku Pogoni?

Były zawodnik Widzewa Łódź pomimo degradacji Arki, pokazał się z naprawdę dobrej strony w Trójmieście i zasługuje na pozostanie na najwyższym szczeblu. Wcześniej łączono go z Motorem Lublin czy Rakowem Częstochowa, a teraz do tego wyścigu dołącza również Pogoń Szczecin. Sprawa jest jak najbardziej otwarta.

32-latek rozegrał w tym sezonie dla Arki łącznie 35 spotkań. W tym czasie strzelił cztery bramki oraz dorzucił do tego jeszcze siedem asyst. Jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2027 roku.

profil-jpg

Źródło: Meczyki.pl Wyświetlenia: 5507

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (15)

franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 21.05.2026 07:21
Według mnie ciekawy kierunek. Jeśli zdrowy dobrze byłoby go zatrudnić. Optymalny wiek, po spadku z ligi Arki nie powinien mieć wygórowanych żądań finansowych, a liczby pokazują, że w słabym zespole potrafił dawać jakość. Poza tym wg TRANSFERMARET 350 tyś. EURO wartości więc nie jest to żaden "kosmos". Wart zainteresowania...
szaja

szaja

(153/200) 21.05.2026 07:46
Wszystko spoko ale pod warunkiem że kontrakt 1+1
Andre

Andre

(19176/24000) 21.05.2026 08:03
Napewno większy by był pożytek na boisku z niego niż jest z Angielskiego
pawel

pawel

(64058/72000) 21.05.2026 08:13
Jeszcze wiecej zawodnikow specjalizujacych sie w spuszczaniu klubow z ligi ?
mark

mark

(124595) 21.05.2026 08:40
Jakby Pogon nie dostatecznie duzo miala u siebie w skladzie genu przegrywow..?Mam nadzieje ze ktos inny go wezmie! Czas zaczac budować Pogon na pilkarzach z ponad srednimi umiejetnosciami pilkarskimi,takimi ktorzy chca sie bic o podium i Europe a nie jedynie pokikac sobie na poziomie extraklasy.Ale z Arki to bym wzial tego napastnika ktory wczesniej gral w Rakowie,czy to tez slaba idea?
ingin

ingin

(4542/4800) 21.05.2026 08:43
Nasza filozofia to kupować młodych i perspektywicznych, jakoś tak to brzmiało w ustach włodarzy Pogoni- więc co poszło nie tak?
Landsberg

Landsberg

(94011/96000) 21.05.2026 08:57
Wiekowo on mi się nie spina. Wolałbym Jakubczyka młodego. Dać mu mikrofon przed meczem , niech przeprosi i powie , że go Grzegorczyk podkurzył i dlatego ta napinka , pomylił się ale ambitny jest i dlatego się na nas napinał
nostah

nostah

(529/600) 21.05.2026 09:16
z tego co o nim wiadomo, to że ma dobre dośrodkowania ale nie za bardzo wraca do obrony. nie wiem czy potrzebny jest nam kolejny gracz nie pracujący w obronie. mamy już jednego takiego asa i bronienie w 9 to chyba nie to czego Tomasz oczekuje...
leszekleszek

leszekleszek

(74822/96000) 21.05.2026 10:33
Moim zdaniem za stary, nie pracujący w defensywie, a więc nieprzydatny
Doker

Doker

(8205/9600) 21.05.2026 10:56
Problem w tym czy taki Kerk albo inny mniej lub bardziej sprawdzony w Ekstraklasie grajek będzie widział siebie w klubie, który z trudnością i dzięki niezwykłemu szczęściu dotrwał do końca sezonu i który planuje na najbliższy sezon 30%-wą obniżkę budżetu.
MalmoFF90

MalmoFF90

(155/200) 21.05.2026 10:57
No i się zaczyna znów karuzela transferowa! Vahid puści w nocy Danielowi lub Koźminskiemu,,tajną” informacje a ci w ciemno będą wszystko opublikować. Kupuje PopCorn i idę na L4 ;) Ciekawe jaki szrot KaszTan, Mowliczek i Islamista nam w tym okienku ściągą do Szczecina. O ile KaszTan po 30.06 jeszcze będzie pracownikiem klubu. Krążą ploteczki że wielkiej miłości między Islamistą i Turkiem już od dawna nie ma. I wcale się Tanowi nie dziwie: Nikt z takim ********** by nie wytrzymał dłużej niż godzinę. Naprawdę trzeba mieć zero szacunku do samego siebie aby dawać się regularnie tak poniżać i obrażać.
marek9636

marek9636

(107075) 21.05.2026 11:38
Już alex skomentował, że Fake news
zakoo

zakoo

(16336/18000) 21.05.2026 12:28
32letni spadkowicz :)
19DDD48

19DDD48

(235334) 21.05.2026 12:47
Nie kolekcjonujmy bezprzyszlościowego szrotu!
strachytu

strachytu

(5675/6400) 21.05.2026 19:57
@marek9636 i całe szczęście, gość, to taki Angielski, ze środka, zawsze lubiłem, jak grał przeciwko nam. Bez przesady.