preloader
Przejdź do głównej treści
8705002eb64eac448c58221966b44a40d966f9

8705002eb64eac448c58221966b44a40d966f9

Plotki transferowe: Kolejne kluby pytają o Ndiaye

25-letni defensywny pomocnik z Senegalu nie ma za sobą udanego sezonu. Zagrał w 17 meczach, w których zdobył jedną bramkę. A że ta pozycja w Pogoni jest dobrze zabezpieczona, to przyszłość afrykańskiego gracza jest raczej poza Szczecinem.

Z informacji portalu Goal.pl wynika, że Senegalczykiem zainteresowały się trzy kluby. Pierwszym jest turecki Antalyaspor, drugi to grecki Atromitos, a trzeci to Szerif Tyraspol, a więc najbardziej utytułowany klub z Mołdawii.

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ!

profil-jpg

Źródło: Goal.pl Wyświetlenia: 3840

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (13)

pabcino

pabcino

(635/800) 30.05.2026 14:43
Szok, jak wielu nietrafionych przez Pogoń idzie na sprzedaż... Szok, że są chętni...
kredens

kredens

(47307/48000) 30.05.2026 14:48
OUT: Juwara, Niedaje, Greenwood, Huja, Angielski, Kaminski, Loncar, Smolinski. Nie a innej mozliwosci. PS. Brawo dziewuchy za srebro wywalczone do konca!
murin77

murin77

(17836/18000) 30.05.2026 14:53
Najważniejsze, że są chętni na te niewypały. ????
Darq Rain

Darq Rain

(7561/9600) 30.05.2026 14:55
Może my się kimś zainteresujmy. Legia na przykładzie Adamskiego pokazał, że z I ligi też można ściągnąć wartościowego gracza. Na przykład: Asier Córdoba https://www.transfermarkt.pl/asier-cordoba/profil/spieler/505512 Albo młody chłopak z regionu, który szkolił się ostatnio we Włoszech: Dawid Bembnista https://www.transfermarkt.pl/dawid-bembnista/profil/spieler/1182168 Po prostu róbmy coś :)
andrzej123x

andrzej123x

(2166/2400) 30.05.2026 14:56
Jeżeli faktycznie zainteresowanie nim wykazuje klub z Turcji czy Grecji to czy to oznacza, że mają gorszy scauting od Pogoni czy może odwrotnie, widzą w nim potencjał, który potrafią wykrzesać a czego nie potrafiono w Pogoni. Jeżeli sprawdzi się druga opcja to nie będzie najlepiej świadczyło o sztabie trenerskim Pogoni. I w tym wypadku powinni wziąć korepetycje u takiego klubu.
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 30.05.2026 15:17
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie wszyscy tylko pytają - nie wiem "sztuczny tłok" czy rzeczywisty ruch w interesie.
mark

mark

(124595) 30.05.2026 15:46
Podaja do wiadomosci tylko to co mozna podać do wiadomosci...Jest lato a wiec czas na zamęt.
Misiek1948

Misiek1948

(30442/36000) 30.05.2026 15:53
A o Thomasberga nikt nie pyta?
1962

1962

(62481/72000) 30.05.2026 16:59
Turcji nie polecam, bo jesli zagra padakę, to mu tamtejsi fanatycy piłki nożnej nie daruja. Ale Grecja jest miłym krajem. Ogólnie, to może 2 mecze miał takie w miarę , pózniej cos się w nim zjeebało.
Piotr Chen

Piotr Chen

(4881/6400) 30.05.2026 17:00
Szkoda, że nikt nie pyta o Grosickiego.
franek.dolas74

franek.dolas74

(3156/3200) 30.05.2026 17:45
Za chwilę uwierzę, że Real Madryt nim się poważnie interesuje. A tak na poważnie oby jak najszybciej odszedł z Pogoni bo pożytek z niego w zasadzie żaden tylko budżet obciąża. Na marginesie kolejny przykład, że jednak w młodych Polaków warto inwestować bo człowieka z Afryki ściągniętoi niczego szczególnego nie pokazał. W tych pieniądzach można spokojnie na tym samym poziomie poszukać w Polsce choćby w niższych ligach i napewno kogoś w to miejsce można znaleźć.
Anathema

Anathema

(39734/48000) 30.05.2026 18:52
Jak pytaja to nie odpowiadać tylko pakować i wysyłać z Juwara w pakiecie gratis
keybo

keybo

(7031/9600) 31.05.2026 11:06
franek.dolas74@ pełna zgoda z większością forumowiczów – Ndaye piłkarsko po prostu nie spełnił oczekiwań. Trudno wskazać argumenty, które broniłyby jego pobytu w Pogoni i jeśli odejdzie, raczej mało kto będzie za nim tęsknił. Ale czy oglądałeś w ogóle wywiad Alexa, w którym jasno powiedział, że Ndaye przyszedł do Pogoni za około 50 tys. euro i ma jeden z najniższych kontraktów w drużynie? Bo z Twojego komentarza można odnieść wrażenie, jakby klub wydał na niego majątek i przez niego budżet się nie dopinał. Można zarzucać mu brak jakości sportowej, ale opowiadać o ogromnym obciążeniu budżetu to już zwyczajnie mijanie się z faktami. Przy takim koszcie transferu i takim kontrakcie ryzyko było niewielkie. Czasem transfer wypala, czasem nie. Ten nie wypalił i tyle. Natomiast najbardziej bawi mnie Twoja pewność, że za te same pieniądze można było bez problemu znaleźć w Polsce lepszego zawodnika. To podaj konkretne nazwiska. Nie ogólne hasła o niższych ligach, tylko konkrety. Bo odnoszę wrażenie, że niezależnie od tematu zawsze dochodzisz do tego samego wniosku zawodnik zły, trener zły, działacze źli, transfer zły. Tylko jakoś nigdy nie idą za tym żadne konkretne argumenty.