preloader
Przejdź do głównej treści
8705005502420caef42f56ebe783ee044909e8

8705005502420caef42f56ebe783ee044909e8

Plotki transferowe: Kurowski na celowniku Pogoni?

Po wypożyczeniu Tommaso Guercio do włoskiego Carrarese, Śląsk Wrocław mocniej postawił na Krzysztofa Kurowskiego. 19-latek w 2026 roku rozegrał dziewięć meczów, za każdym razem wychodząc na murawę w pierwszej jedenastce i notując dwa ostatnie podania. Piłkarz może grać na lewej pomocy, obronie lub jako wahadłowy.

Mimo że „Wojskowi” przedstawili bocznemu obrońcy ofertę nowej umowy, reprezentant Polski U-19 wciąż zwleka z jej podpisaniem. Tę niepewność może wykorzystać Pogoń Szczecin, która jest zainteresowana jego usługami - ustalił Slasknet.com.

profil-jpg

Źródło: Slasknet.com Wyświetlenia: 8435

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (17)

pawel

pawel

(64049/72000) 23.04.2026 21:46
Czy to jest próba odwrócenia uwagi od tego jak nieudolnie prowadzony jest pod względem sportowym nasz zmierzający ku spadkowi klub ? Słaba....
tukaniero

tukaniero

(17231/18000) 23.04.2026 21:56
grubo sie zastanow moze ze Slaskiem bedziesz w ekstraklapie a z Pogonia moze byc roznie ps. kuzwa znowu te pier....e o transferach bokiem to wylazi
szpila

szpila

(7802/9600) 23.04.2026 22:10
Chyba nie trzeba pisać kto jest jego agentem ... :)
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 23.04.2026 22:30
Mowlikowe plotki transferowe.
19DDD48

19DDD48

(235334) 23.04.2026 22:34
Zaczyna się wymyślanie na potrzeby zmiany tematu. A po co miałby wybierać Pogoń w jej obecnej sytuacji? Zebysmy jeszcze o Puchary walczyli to co innego... Ale tak?
kibic_MKS

kibic_MKS

(82752/96000) 23.04.2026 22:43
Daniel ....piszę do Ciebie ,bo pewnie znasz osoby decyzyjne z młyna .Można by bylo zorganizować na ostatnich dwóch domowych meczach zbiórkę na Romano69 ,bo widać ,że potrzebuje wsparcia na walkę z chorobą i na życie ...kiedyś było na meczach słychać,a ostatnio pomijane CAŁA POGOŃ ZAWSZE RAZEM. Czas pokazać,że to nie są puste słowa.
Kamil

Kamil

(3694/4800) 23.04.2026 22:50
Mowlik to chyba po browarze to newsy odpala. Ale się Panu Menago trafiła krowa dojna w postaci naszej Pogoni. Zróbmy większe larum odnośnie tego Pana to może AH się obudzi bo to jakiś kabaret jest !
Andre

Andre

(19176/24000) 23.04.2026 23:04
Podchodzę już do tego wszystkiego bez emocji. Co by nie mówić w jego przypadku jest szansa pół na pół że będziemy mieli z czasem z niego pożytek, w odróżnieniu od np takiego Angielskiego z którego żadnego pożytku jako napastnika nie będzie. Choć z drugiej strony z takimi wzmocnieniami zmów przyjedzie Legła, Lech do Szczecina i się po nas przejedzie. No ale cóż zawsze w takim przypadku można zmienić asystenta trenera i stać się dzięki temu piłkarską potęgą hahahaha. Kur.. klub mem. Nie obwiniam do końca Alexa, może i chce dobrze, ale dopóki nie zrozumie że się otacza niekopetentnymi ludźmi dobrze nie będzie. A przyjdzie co do czego to zawiną na pięcie, bo to nie oni ładują kasę w klub, więc będą mieli wyjeb.. Zmęczył mnie ten sezon strasznie i zirytował tak że sam już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć
kranzmann1982

kranzmann1982

(13231/18000) 23.04.2026 23:09
Na te wszystkie plotki transferowe bym poczekał czy Pogoń spadnie czy pozostanie w ekstraklasie. Zresztą jeśli znowu pierwsze skrzypce będą grać Kesler z Mowlikiem to będzie powtórka ze (złej) rozrywki.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27176/36000) 23.04.2026 23:31
tym szrotem mowlika niedosyc ze spadna to jeszcze sie nie utrzymają w 1 lidze XD w 1 lidze nie ma miekkiej gry i miejsca dla takich wynalazkow
Maciek

Maciek

(40961/48000) 23.04.2026 23:32
Skupic sie na pozostaniu w lidze.Na plotki o przyjsciach i odejsciach bedzie jeszcze czas. Sa spraey wazne i wazniejsze.Najwazniejsze utrzymac sie.
TritumX

TritumX

(21095/24000) 24.04.2026 00:19
Lecą wzmocnienia pod Betclic, nuclear bombs. Mocno.
Bossman70

Bossman70

(19901/24000) 24.04.2026 06:20
Kurowski że Śląska? Nie słyszałem nic o nim. Jak mamy kogoś sprowadzić że Śląska to tylko ich kapitana Samca -Talara ! Dużo strzela goli i sporo asystuje. Tylko trzeba za niego zapłacić ale Alex chyba nie będzie miał z tym problemu.
ZaWa

ZaWa

(14645/18000) 24.04.2026 07:59
Poznański Koń trojański Mowlik chce zniszczyć Pogoń rękoma łatwowiernego i naiwnego Alexa i Kasztana. Aż dziwne, że oni dalej nie wyciągnęli wniosków odnośnie wciskania przez różnej maści agentów wszelkiego szrotu. W stajni Mariuszka nie ma żadnych wartościowych kopaczy. Widzieli co się działo za Mrocznego, zero jakiejkolwiek refleksji.
Gigi

Gigi

(9285/9600) 24.04.2026 09:52
@Andre Szansa pół na pół? Czyli my chcemy, on nie? ;)
Alchemik

Alchemik

(59783/72000) 24.04.2026 10:54
Panie Mowlik Pogoń to pański ..folwark!!! Panie Alex otwórz wreszcie oczy!! Zejdz na ziemie...,,Chłopie'' bo przez tego menago spadniemy do I ligi!!!!
kruger73

kruger73

(37754/48000) 24.04.2026 11:49
Przecież na tej pozycji mamy już Mistrza Świata oraz dwóch innych zawodników (Mandy, Borges, Kutris) a w środku nadal dziura a będzie większa po odejściu Szalai.