preloader
Przejdź do głównej treści
8705008bae84ca981173784cabaa29a067b5fa

8705008bae84ca981173784cabaa29a067b5fa

Plotki transferowe: Kwiatkowski na celowniku Pogoni?

W minionych dniach w prasie pojawiały się informacje, że zawodnikiem tym interesują się Raków Częstochowa i Wisła Kraków. Teraz do tego grona dołącza Pogoń Szczecin.

Kwiatkowski jest wychowankiem Rozwoju Katowice. Od lipca 2024 roku reprezentuje barwy Polonii Bytom i mimo młodego wieku odgrywa w drużynie ważną rolę. W poprzednim sezonie jeszcze na poziomie II ligi rozegrał 19. meczów w których ofensywny pomocnik strzelił cztery gole i zanotował trzy asysty. W tym sezonie poziom wyżej gra już znacznie więcej, a to przełożyło się na 11 goli i 2 asysty w 32. meczach ligowych. Do tego dołożył dwa gole w trzech meczach Pucharu Polski.

Zawodnik ma na swoim koncie także mecze w kadrze U20.

Jego umowa z Polonią Bytom ważna jest jeszcze przez dwa lata, więc w grę wchodzi jedynie pozyskanie piłkarza na zasadzie transferu gotówkowego.

profil-jpg

Źródło: własne Wyświetlenia: 11637

Uwaga!

Dla lepszego doświadczenia użytkowników komentarze są początkowo niewidoczne. Kliknij „Zobacz komentarze", aby je pokazać i dołączyć do rozmowy.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

* Komentarze w serwisie www.PogonSportNet.pl zamieszczane przez jego użytkowników są ich prywatną opinią. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli jednak administratorzy dostrzegą naruszanie dóbr osobistych, zmuszeni będą do usunięcia komentarza, a w przypadku powtarzania się sytuacji, zablokowania konta użytkownika.

Komentarze (36)

gregChcl

gregChcl

(8822/9600) 18.05.2026 14:04
Młody zdolny Polak z niższej ligi?:0 nowe, nie znałem. Jak najbardziej warto inwestować w takich chłopaków, lepiej wydać na niego te 700-800tys € niż na takich ancymonów jak Dżuwara i inny Ndiaye... Przekonać go do gry u nas, u nas przy kontuzji Pozo będzie pierwszym wyborem do gry a w rakowie może przepaść i być marnowany tak jak Pieńko. Do Wisły niech lepiej nie idzie bo Wisła będzie raczej walczyć o utrzymanie więc tam też może mieć mało szans na granie.. a nasz Trener jak widać ma rękę do młodych zawodników. Brać jeszcze tego Drapinskiego z piasta na obronę, młody utalentowany Polak, powinien być łatwy do wyjęcia z piasta zakładając że piast przegra w sobotę z Widzewem i poleci z ligi.
Bzyku

Bzyku

(12257/18000) 18.05.2026 14:12
My potrzebujemy ofensywnych graczy którzy są ruchliwi i szukają gry. Potrzebujemy lewego obrońcy. Lepszego bramkarza. Stopera jeśli Szalai odejdzie. Napastnika który potrafi wyjść do prostopadłej piłki i coś strzelić. A nie kolejnego defensywnego pomocnika.
Bzyku

Bzyku

(12257/18000) 18.05.2026 14:14
Aaa, sorry. Nie eiem czemu przeczytałem że to defensywny, a nie ofensywny. Ok, to już brzmi lepiej.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 18.05.2026 14:18
szukac z ligi hiszpanskiej zawodnikow jak pozo a nie z bet 1 ligi xd no chyba ze on ze stajni mowlika to pardon
realista!

realista!

(30372/36000) 18.05.2026 14:24
Nim to się pewnie interesuje z pół Ekstraklapy, nie tylko my, Raków i Wisła Kraków. Ale na pewno ciekawy i utalentowany grajek. No i Polak, a tych mamy bardzo niewielu, więc zapraszamy
Matul

Matul

(4442/4800) 18.05.2026 14:34
@Bzyku stoperów to my 3-4 potrzebujemy bo po sezonie zostaje z nami tylko Kera jako nominalny ŚO i ofensywnych zawodników też trzeba
Misiek1948

Misiek1948

(30441/36000) 18.05.2026 14:38
Czemu nie ? Kierunek dobry. Tok myślenia i poszukiwań też prawidłowy. Sprzedać niewypały zagraniczne i uzupełnić kadrę takimi graczami.
maciej26

maciej26

(5477/6400) 18.05.2026 14:56
Z Polonii Bytom? No to ciekawe, co mu poradzi Holewiński..
kranzmann1982

kranzmann1982

(13235/18000) 18.05.2026 15:07
Jak redaktor Koźmiński nie potwierdzi to nie uwierzę :) zobaczymy , przed nami 2 miesiące różnych "plotek". Oby tym razem wykluło się coś lepszego niż rok temu.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 18.05.2026 15:19
Wczoraj widzialem jak zayebal rzut wolny ze slaskiem. To co on zrobil mial u nas robic Zielony z WB.
Maciek

Maciek

(40960/48000) 18.05.2026 15:21
Sorki o Gajde mi chodzilo.Jemu niech sie tez przypatrza.
pikolo

pikolo

(48369/72000) 18.05.2026 15:34
Jedni piszą, że przez zbyt głęboką przebudowę składu znaleźliśmy się na dole tabeli. Drudzy, że trzeba znowu wymienić 2/3 ekipy. Tymczasem wystarczy podziękować 2-3 najsłabszym i zastąpić ich zawodnikami, którzy będą realnym wzmocnieniem lub jak kto woli "wartością dodaną". Zmiany muszą nastąpić przed okresem przygotowawczym. Później, ewentualnie w zimie 1-2 podobne wzmocnienia i wtedy drużyna wejdzie na właściwe tory. Oczywiście pod warunkiem, że sztab szkoleniowy dojedzie z przygotowaniem motorycznym, taktycznym i mentalnym. Zrobienie 6 transferów w ostatnim dniu letniego okienka, czyli po rozpoczęciu sezonu da efekt podobny do tego co mamy teraz. Nie było ani jednego meczu, który ta DRUŻYNA zagrała dobrze. Raz błysnął Pozo, raz Ciuić, innym razem Ali, kilka razy Ulvestad... i jakoś się udało. Tylko to nie o to chodzi. Gra jedenastu, a nie jeden od czasu do czasu.
darecki73

darecki73

(45943/48000) 18.05.2026 16:23
Wolę młodych, zdolnych Polaków niż leni typu Greenwood czy z pustą głową jak Juwara. Tylko ze to jest ofensywny pomocnik. A skoro Thomas upiera się grać 4-4-2, to gdzie znajdzie dla niego miejsce? Jako środkowy pomocnik czy kolejny boczny pomocnik czy skrzydłowy. Już z Ławy zrobił bocznego, skrzydłowego. No chyba, że Tan zmieni taktykę na coś w stylu 4-4-1-1.
Vmax

Vmax

(2130/2400) 18.05.2026 16:36
Młody, ambitny i Polak. Tak trzeba biorąc pod uwagę polską głębie składu. Wymiana 2/3 stanu osobowego da nam taki sam efekt co i w tym sezonie. Dać się zgrać zawodnikom aby stworzyli drużynę i powoli stopniowo wymieniać słabe ogniwa. Tu nie pomoże lista nazwisk z pierwszych stron gazet. To trzeba rozumnie zgrać i poukładać. Dokonać poprawek i uzupełnienia tam gdzie trzeba. Na Pozo też gderaliscie że nie trafiony transfer, a jak doznał kontuzji to były żale i szlochy. Kubeł zimnej wody Panowie.
fan emigrant

fan emigrant

(23640/24000) 18.05.2026 16:40
Z tymi najbardziej wartościowymi Polakami to rozmowy już powinny się toczyć,bo zaraz będą sprzatnieci wszyscy przez kluby z lepiej rozbudowanym skautingiem i znowu zostanie nam stajnia mowlika i jego szrot
Pawolas

Pawolas

(2677/2800) 18.05.2026 16:41
Młody Polak z ligi niżej? Bardzo fajny pomysł. Oby więcej takich. Jak już brać kogoś z zagranicy to niech to będzie gwiazda, a nie szrot. Jakiś reprezentant kraju. Trzon zespołu powinni stanowić Polacy, najlepiej młodzi i perspektywiczni, z potencjałem na rozwój i sprzedaż, a nie afrykańskie Ndiaye, czy bałkańskie Hujovicie.
realista!

realista!

(30372/36000) 18.05.2026 16:45
Po odejściu Szalaia i pewnie też Loncara będziemy szukać stoperów. "Piłka Nożna" zrobiła jedenastkę utalentowanych graczy z 1.ligi aspirujących do gry w Ekstraklapie i na pozycji stoperów wymienili dwóch grajków: - Jakub Szymański z Polonii Bytom (24 lata, 189 cm,, wcześniej grał w Górniku Zabrze i Wiśle Płock) - Aleksander Gajgier z Pogoni Grodzisk Mazowiecki (23 lata, 193 cm) Pewnie raczej nie do pierwszego składu, ale na rezerwę któryś z nich mógłby się przydać
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 18.05.2026 16:52
przyjście Szalaia jako stopera do Pogoni było kluczowe.... dzisiaj ta pozycja jest moim zdaniem obok efektywnego napastnika (przykład Koluourisa) - atrybutem do zdobywania pkt w Ekstraklasie.... przypomnijcie co się działo jak na stoperze mieliśmy zamieszanie z Hują i Ndiaye ... był ogromny chaos.. tu trzeba znaleźć bystrego , umiejącego wyjść z dryblingiem stopera , który jak trzeba to i przy....bie komu trzeba
TritumX

TritumX

(21098/24000) 18.05.2026 17:08
Kupować, przecież u nas hula wiatr na rezerwie. Pozo z 8 miechów z głowy, Przyborek w Lazio, a my gramy 16-letnim dzieckiem z czołowymi drużynami ligi...Jak jest tani to go brać, najwyżej będzie rezerwowym i potencjalem na handel. I przede wszystkim jeszcze jednego kota z wyższej półki za Greenwooda – jakiegoś technicznego, ruchliwego, szukajacego gry do rozgrywania bo sie patrzec nie da na ten krater jak po bombie w srodku pola.
darecki73

darecki73

(45943/48000) 18.05.2026 17:15
Zgadzam się z tymi, którzy piszą że brakuje nam środkowych obrońców. Nie wiadomo jak zakończy się sprawa z Szalaiem. Powiedział, że nie wyklucza pozostania w Pogoni. Raczej z klubem Pogoń by się dogadała. Ale potem Szalai musiałby zgodzić się dużą obniżkę pensji. Dla mnie dobrym kandydatem jest Łukasz Bejger z Cejle. Gra tam regularnie, rozegrał m.in 10 spotkań w lidze konferencji, zbiera dobre oceny. Interesuje się nim Raków i Motor.
errores

errores

(1024/1200) 18.05.2026 17:31
Trzeba zacząć wzmocnienia od obrony bo w tym sezonie to wyglądało tragicznie. Jakby PIast poleciał to może uda się za frytki wyrwać Placha. Lewy obrońca to musowo. Na środek przydałoby się namówić na zostanie Szalaia , może spróbować wyciągnąć Helika ogranego w Championship plus do rotacji Keramitsis i ktoś z Polski np. jeden z dwóch o których wspominał @realista! Z przodu jakiegoś kota na kierownicę który umie rzucić prostopadłą i nie boi się dryblować. Plus napastnik bo Angielski to pomyłka i jakoś to powinno wyglądać. Ustawienie 4-2-3-1 bo takie się u nas sprawdza najlepiej.
Czarny1971

Czarny1971

(120569) 18.05.2026 17:50
Przyda się. Poza tym potrzeba ze czterech wartościowych transferów i to tak przynajmniej. Że dwóch stoperów i ze dwóch ofensywnych w tym napastnik. Oprócz tego bramkarz i lewy obrońca też by się przydali. Nie za dużo więcej bo inaczej Czapliński Ława Wojciechowski czy Rojek murawy nie powąchają. Wejście tu dziś było dramatem zamiast obejrzeć raz reklamę musiałem odświeżać stronę nie wiem ile razy straciłem rachubę, bo nie szło przejść dalej. Masakra
PogonMKS

PogonMKS

(16958/18000) 18.05.2026 19:33
Wystarczy sprawdzić kto jest jego agentem, jeżeli nie jest ze stajni mowlika to nie ma co tego czytać. Kasztan z mowilikiem napewno maja już swoją listę wybrańców????
Cezar

Cezar

(11371/12000) 18.05.2026 19:41
Tu młodzieżowych reprezentantów Polski posyła się na wygnanie do trzecioligowych rezerw . . Gdyby jednak przyszedł mógłby stworzyć świetny duet z Czaplińskim.
darecki73

darecki73

(45943/48000) 18.05.2026 20:49
Lechia pewnie spadnie. Może warto by było ściągnąć od nich Camilo Mena i Ivana Zhelizko, I dobry skrzydłowy i dobry defensywny pomocnik byliby mile widziani. Obaj już ograni w ekstraklasie.
krokodylbambi

krokodylbambi

(27230/36000) 18.05.2026 21:01
jakubczyk tak cwaniaczył a lecą z ligi gamonie
Romano69

Romano69

(17621/18000) 18.05.2026 21:37
Bracia, dziś pragnę podziękować z całego serca, Adamowi za wsparcie finansowe oraz Witkowi i Pawłowi, który prowadzi Pierogarnię i Obiady Domowe na Pomorzanach, za zaopatrzenie mnie w obiady na miesiąc czasu. Codziennie mogę tak iść i wybrać sobie smaczne i ciepłe jedzenie. Adamie, Wiciu i Pawełku niech Wam Bóg błogosławi i obdarowuje! Codziennie modlę się o Łaski i Dary Boże oraz o zdrowie dla wszystkich Was, tych, którzy mnie wspierają i tych, którzy nie mogą sobie na taki gest pozwolić. Jeśli ktoś jeszcze zechce mnie wesprzeć, będę bardzo wdzięczny. Dobrej nocy. R69 https://zrzutka.pl/rs63f5
Gigi

Gigi

(9284/9600) 18.05.2026 21:44
@darecki73 Nikogo w Ekstraklasie nie będzie na nich stać, można tylko pomarzyć. Nie wiem czy śledziłeś wypowiedzi właściciela Lechii, Urfera w temacie transferu Bobcka? On bredził coś o 12 -14 milionach Euro. Oczywiście po spadku tyle nie dostanie, ale zapomnij że ich największe gwiazdy będą teraz na promocji...
JUSA 70

JUSA 70

(44183/48000) 18.05.2026 22:30
Na chłodno popatrzeć jest zainteresowanie z innych klubów wybierze na pierwsxy przystanek blisko rodziny i znajomych czyli Kraków Pamiętać też należy że to kumpel Axela razem grali to i pewnie Axel mega dobrze mu rozjaśni w główce i opowie o swoiej baśni z tysiąca i jednego występu u nas w rezerwach
Mikey

Mikey

(290/300) 18.05.2026 22:58
Niech wezma go w parze z Maticem. Jeżeli Loncar i Szalai odchodzą, to potrzebujemy 2 - 3 środkowych. Też młody, perspektywiczny. Nie załata dziury po Szalaju, ale naciskałby na Keramitisa. Ciekaw jestem czy ściągną szybkiego, dobrego technicznie środkowego obrońcę. Tesknie za Zechem.
Greg Yzer

Greg Yzer

(8950/9600) 18.05.2026 23:08
jak "lewy obrońca musowo" skoro w kadrze jest ich trzech na tą chwilę: Borges, Kutris i Mendy. Musowo to zatrzymać Węgra u nas i poważnie się zastanowić nad jakościowymi skrzydłowymi vide z czasów Amqvist-Grosicki. Tak aby obie flanki dawały takiego speeda co obrońcy rywali wąchaliby jedynie smród pozostawiony po szybkim biegu.
19DDD48

19DDD48

(235334) 19.05.2026 07:42
Jeśli ktoś ma gryźć trawę to raczej zawodnicy tego typu, którzy chcą się pokazać i zasłużyć na powołanie do kadry czy transfer za granicę. Chłopak potencjał ma ale trzeba go oszlifować. Jak się uda to brać!
errores

errores

(1024/1200) 19.05.2026 07:49
@greg yzer A no tak z tym lewym obrońcą że Borges to elektryk na miarę Malca i jego poziom to od biedy grzanie krzesełka na ławce rezerwowych. Koutris jak już to na skrzydło bo obrońca to żaden a i tak kończy mu się kontrakt i nie wiem czy jest sens go przedłużać. Mendy to nie zagrał całego pełnego meczu , rok to on dochodzi do formy i minut za wiele to nie zaliczył w ogólnym rozrachunku , kontrakt też kończący się i również raczej nie ma sensu go przedłużać. Na skrzydłach widziałbym za to Molnara bo napastnik to nie jest a gaz ma i Aggera , masz jeszcze Grosickiego i może tam latać Mukairu. Młodzi jak Czapliński i Rojek też muszą łapać minuty.
ao

ao

(13588/18000) 19.05.2026 08:13
O ruszyło ???????? Czyzby szykuje się sprzedaż karnetów? Karna, ile jeszcze potrzebujecie przykładów, doświadczenia. 50 letni Dywaniarz w sezonie 26/27 zmieni się? Zmieni podejście do życia, do biznesu bo kibice chcą Pogoni z jego zapowiedzi (top 2, puchary, mistrz, 120 baniek E do 2030...). ???????? Za wyjątkiem pudrowania trupa ulegnie zmianie NIC. Klub ma dawać kasę właścicielowi a jeżeli uda się coś ugrać to będzie wartość dodana.
MENTOR

MENTOR

(17190/18000) 19.05.2026 11:21
doszły mnie słuchy , że Mukairu prawdopodobnie będzie też zmieniać klub...ciekawe za ile
Atmofrag

Atmofrag

(6880/9600) 19.05.2026 23:51
Cluj prowadzi rozmowy z Cojocaru na temat powrotu do kraju... coś pięknego, o ile sprowadzimy kogoś dobrego na bramkę, a są bramkarze w Polsce ,w Ekstraklasie któzy naprawdę robią robotę, np Leszczyński